#61 2014-04-29 22:41:18

Vincent_Law
Użytkownik
Dołączył: 2011-10-31

Odp: [Maszyniści] Galaxy Express 999 [Zakończone]

Gratulacje, dobra robota, ale poczekam, jak wydacie wszystkie hardki i obejrzę wszystko za jednym zamachem smile

Ostatnio edytowany przez Vincent_Law (2014-04-29 22:41:38)


podpisq.png

Offline

#62 2014-04-30 07:31:26

Camizi
Użytkownik
Skąd: z co 5. Kinder niespodzianki.
Dołączył: 2012-02-01

Odp: [Maszyniści] Galaxy Express 999 [Zakończone]

No to i ja gratuluję i dziękuję za przetłumaczenie serii.

Poprzednicy już wystarczająco cukrem posypali, to ja zwrócę uwagę na jedną (i w sumie jedyną) rzecz, która mi się w waszych napisach niezbyt podobała.
Jak angole mają w zwyczaju wypisywanie każdego jednego zająknięcia, to wy poszliście w tym jeszcze dalej, wypisując często słowa, które nie padają z ust bohaterów. Postać wydaje z siebie jakieś "Eee?" (w angielskich subach byłoby to pewnie "Huh?"), a w waszych napisach jest to jako "Co?, "Co takiego?. Postać kiwa głową w dół? "Rozumiem". "Dobrze". "Zgoda". Mniej lub bardziej kuriozalnych sytuacji tego typu można by wymienić sporo, a "nieprzetłumaczonego" zająknięcia ze świecą szukać. Warto zwrócić na to większą uwagę.  smile

Vincent_Law napisał:

obejrzę wszystko za jednym zamachem

Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie oglądania tego inaczej niż na raty w formie przerywnika między krótszymi seriami. Większość odcinków można by było obejrzeć w przypadkowej kolejności, a schematyczność bywa męcząca. Polecam zażywać w małych dawkach. Seria idealna na oglądanie przez dwa lata. oczkod

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024