#1 2014-06-05 12:26:15

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

[Maszyniści] The Adventures of Horus, Prince of the Sun [Zakończone]

72737784.jpg

Pewnego dnia chłopak imieniem Horus spotyka kamiennego olbrzyma, z którego wyciąga miecz. Owa istota obiecuje, że pomoże bohaterowi, gdy ten przekuje wyciągniętą broń. Tego samego dnia umiera ojciec chłopca. Tuż przed śmiercią prosi, by ten udał się do swojej wioski, z której go zabrał za młodu. Zrobił to, ponieważ obawiał się o jego życie - wioskę "nęcił" demon, Grunwald. Jak go przyjmą? Czy będzie musiał stawić czoła przeznaczeniu i zmierzyć się z demonem? W filmie maczał palce Hayao Miyazaki. Film niedawno otrzymał piękny remaster, polecamy.

Tytuł: The Adventures of Horus, Prince of the Sun / Taiyou no Ouji: Horus no Daibouken
Gatunek: przygoda, magia, fantasy
Typ: film kinowy (85 min.)
Rok: 1968

Tłumaczenie i wykonanie napisów: ~martinru
Korekta: Hunter Killer

Napisy.
Czcionki.

Linki na MEGA do wydań pasujących do naszych napisów:
Taiyou no Ouji -Horus no Daibouken- (BD 1280x586 x264 10bit AAC) [F0D6A9E1].mp4
Taiyou no Ouji - Horus no Daibouken 720p [aac ITA JAP sub ITA ENG SPA FRA POR RUS TRK] by Salvo.mkv

UWAGA! Linki do MEGA tylko dla użytkowników animesub.info!
Prosimy ich nie rozpowszechniać bez naszej wiedzy i zgody!


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#2 2014-06-05 23:06:36

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: [Maszyniści] The Adventures of Horus, Prince of the Sun [Zakończone]

Podane przez was linki do wersji BD są martwe - znaczy torrenty. Dlatego warto zadać pytanie. Macie może link z na przykład Mega zawierający ten film? Oczywiście jakość z BD. Przydałoby się jakieś inne źródło do pobrania anime, jeśli to niemożliwe to będzie trzeba się zadowolić jakością DVD.

Offline

#3 2014-06-05 23:27:54

Muird
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2008-12-17

Odp: [Maszyniści] The Adventures of Horus, Prince of the Sun [Zakończone]

Sprawdziłem link do Taiyou no Ouji -Horus no Daibouken- (BD 1280x586 x264 AAC) - działa. Wolno, ale pobiera.

Edit: Wersję 720p też pobiera.

Ostatnio edytowany przez Muird (2014-06-05 23:29:08)

Offline

#4 2014-06-05 23:39:01

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: [Maszyniści] The Adventures of Horus, Prince of the Sun [Zakończone]

Muird napisał:

Sprawdziłem link do Taiyou no Ouji -Horus no Daibouken- (BD 1280x586 x264 AAC) - działa. Wolno, ale pobiera.

Edit: Wersję 720p też pobiera.

Kwestia uznania pobierania 0.1 kB/s oraz 25 kB/s za działający torrent, a nigdy nie wiadomo czy zakończy się na, na przykład 58 procencie  beznadzieja
Dla niecierpliwych oraz leniwych okazałby się bohaterem osoba, która by to pobrała i zamieściła na Mega, a potem nam udostępniła.

Offline

#5 2014-06-06 08:38:05

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [Maszyniści] The Adventures of Horus, Prince of the Sun [Zakończone]

Jeśli chodzi o mnie, to wydania BD ściągałem z podanych linków. Rzeczywiście, trzeba się uzbroić w cierpliwość, ale powinno dojść do końca, po jakimś czasie trochę się torrenty rozkręcają. Niestety te wydania są trudne do ściągnięcia. Wydanie DVD jest łatwiej dostępne. Postaramy się załadować wydania BD na mega.

Offline

#6 2014-06-06 08:56:06

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [Maszyniści] The Adventures of Horus, Prince of the Sun [Zakończone]

Spróbujcie pobrać, jak napisał martinru, torek się rozkręca, a bardziej nawet - seedy w jakiś określonych godzinach się pojawiają. Jeżeli będą problemy, postaram się wrzucić na mega. Wolałbym tego uniknąć, ponieważ moja prędkość neta skutecznie mnie odstrasza od takich czynów smile_lol
Ale jeśli przez to mieliby nasi fani nie oglądnąć tego filmu, dam radę.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#7 2014-06-06 09:11:42

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [Maszyniści] The Adventures of Horus, Prince of the Sun [Zakończone]

Już wrzucam na mega smile. Jak się wygenerują linki, zaktualizuję paczkę z napisami.

Offline

#8 2014-06-06 14:54:15

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [Maszyniści] The Adventures of Horus, Prince of the Sun [Zakończone]

Dobra, leniwcy i niecierpliwi, łapcie uaktualnioną paczkę z napisami o linki na Mega: tutaj.
Linki również w pierwszym poście tego tematu.

UWAGA! Linki do Mega tylko dla użytkowników animesub.info!
Prosimy ich nie rozpowszechniać bez naszej wiedzy i zgody!

Przyjemnego oglądania.

Ostatnio edytowany przez martinru (2014-06-06 17:10:31)

Offline

#9 2014-06-06 22:45:55

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: [Maszyniści] The Adventures of Horus, Prince of the Sun [Zakończone]

Niecierpliwy oraz leniwy dziękuje za udostępnienia na Mega - dzięki temu obejrzałem przed chwilą. Sam film przypomina mi produkcje Disneya, ale tylko pod względem fabuły. Animacja jest słabsza. Widać, że była tworzona przez leniwe kluchy. Mimo to chyba nie powinno się tego czepiać. Tak ogólnie pisząc to anime średnie, ale jak ktoś lubi starsze bajki to polecam.

Natomiast tłumaczenie oceniam na bardzo dobre. Ciekawe czemu wszystkie napisy do starych anime mają żółtą czcionkę.

Offline

#10 2014-06-08 20:36:11

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [Maszyniści] The Adventures of Horus, Prince of the Sun [Zakończone]

A my dziękujemy za uznanie. Jeśli chodzi o mnie, to jestem wielkim fanem napisów w kolorze żółtym (moim zdaniem są najlepiej widoczne na każdym tle)  smile_big.

Offline

#11 2014-06-08 22:28:56

GLI
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-18

Odp: [Maszyniści] The Adventures of Horus, Prince of the Sun [Zakończone]

Nesbro napisał:

Sam film przypomina mi produkcje Disneya, ale tylko pod względem fabuły. Animacja jest słabsza. Widać, że była tworzona przez leniwe kluchy.

Starsi pewnie pamiętają radzieckie bajki o "bohaterach". Gdzieś czytałem, że twórcy japońscy byli wtedy lekko zafascynowani radziecką kinematografią/animacją, stąd taka stylistyka tego filmu. Całe szczęście, że Miyazaki i Takahata później poszli we własną stronę... oczkod

Tej wersji (tłumaczenie) jeszcze nie widziałem, ale z chęcią sobie odświeżę pamięć. Szczególnie, że 720p... Dzięki! papa


Genuine Lifelike Individual

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024