#1 2014-07-14 14:09:07

kkamil4sz
Użytkownik
Dołączył: 2014-07-14

Napisy do [Coalgirls] Heroic Age

Już od dłuższego czasu szukam anime Heroic Age. Nie znalazłem odcinków z polskimi napisami do oglądania online ani do pobrania. Jedyną wersje do pobrania jaką znalazłem, to: [Coalgirls]_Heroic_Age_(1280x720_Blu-Ray_FLAC), ale nie mogę teraz do tej wersji znaleźć napisów. Wiecie może czy są do tej wersji napisy i gdzie można je pobrać ? Ewentualnie skąd pobrać całe anime z polskimi napisami ?

Offline

#2 2014-07-14 14:44:43

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Napisy do [Coalgirls] Heroic Age

Offline

#3 2014-07-14 14:51:41

korniszon1
Użytkownik
Dołączył: 2011-10-21

Odp: Napisy do [Coalgirls] Heroic Age

Jeśli wpiszesz "heroic age online" w google.pl przy zaznaczonej opcji szukania tylko w języku polskim to na pierwszym miejscu będzie link do strony, na której możesz obejrzeć to anime.

Jeśli nie chcesz przesuwać napisów to powinieneś szukać pod określoną wersję. Z tego co widziałem to jest pewien problem ze seedami ale nic nie szkodzi aby mieć włączonego torrenta a może akurat się znajdzie.

Jeśli jestem desperatem to zawsze możesz znaleźć odpowiednią wersję na chomiku jezor

Dopiero teraz zauważyłem, ze w dużej mierze nie na temat pisałem jezor Skorzystaj z linka, który powyższa osoba poleciła.

Ostatnio edytowany przez korniszon1 (2014-07-14 14:55:59)

Offline

#4 2014-07-14 17:07:07

kkamil4sz
Użytkownik
Dołączył: 2014-07-14

Odp: Napisy do [Coalgirls] Heroic Age

Dziękuję za szybkie odpowiedzi !

@marek2fgc: Dzięki za wyrozumiałość. Widzę, że ktoś już poszukuje napisów do tej samej wersji. Rozumiem, że skoro to anime jest na liście, to poszukują i jeszcze nie znaleźli napisów do tej wersji ? Oby po dopisaniu mnie do listy poszukujących napisy do tego anime, szybciej się te napisy znalazły smile

@korniszon1: Na większości stron online playery/linki wygasły, jedynie na tej jednej działały, ale tylko pierwsze 7 odcinków, potem większość odcinków nie działa. Jak bym wiedział, że taki problem będzie z tym anime, to bym go nie zaczynał. Jak już zacznę coś oglądać i mnie zaciekawi, to bardzo trudno mi porzucić takie anime oczkod

Offline

#5 2014-07-14 18:29:47

korniszon1
Użytkownik
Dołączył: 2011-10-21

Odp: Napisy do [Coalgirls] Heroic Age

"@korniszon1: Na większości stron online playery/linki wygasły, jedynie na tej jednej działały, ale tylko pierwsze 7 odcinków, potem większość odcinków nie działa. Jak bym wiedział, że taki problem będzie z tym anime, to bym go nie zaczynał. Jak już zacznę coś oglądać i mnie zaciekawi, to bardzo trudno mi porzucić takie anime oczkod"
Przed chwilą wyrywkowo sprawdziłem kilka odcinków i każdy można było obejrzeć. Jeśli nawet odcinek był skasowany na danym "playerze" to można było wybrać inny i spokojnie obejrzeć.

Generalnie najpierw się sprawdza napisy a dopiero później ściąga się seriale, chociaż sam się na tym nieraz łapie jezor Szczególnie w przypadku starszych serii, gdzie nawet jeśli są napisy to są takie, że nie da się oglądać jezor

Offline

#6 2014-07-14 19:06:03

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Napisy do [Coalgirls] Heroic Age

korniszon1 napisał:

"@korniszon1:
Generalnie najpierw się sprawdza napisy a dopiero później ściąga się seriale...

Mozna tez przyswoic wiedze tajemna z zakresu synchronizacji napisow do danego releasu, ale coz godzina czy dwie na opanowanie tej mistycznej wiedzy to za duzo w tych czasach  madrala


ara ara...

Offline

#7 2014-07-14 19:43:27

skubii
Użytkownik
Skąd: _D_G_
Dołączył: 2006-03-03

Odp: Napisy do [Coalgirls] Heroic Age

Zajrzyj na pw, powinny pasować.

Ostatnio edytowany przez skubii (2014-07-14 19:44:03)

Offline

#8 2014-07-14 22:28:40

kkamil4sz
Użytkownik
Dołączył: 2014-07-14

Odp: Napisy do [Coalgirls] Heroic Age

@korniszon1: Dziwne, wydaje mi się, że odtwarzacz Sibnet mi nie działał wcześniej na 8 odcinku, Jeśli byś mógł sprawdzić na tej stronie, czy np. w odcinku 11 (odtwarzacz 3) działa ci player Sibnet ? Od kiedy mam internet od innego dostawcy zauważyłem dziwne problemy. (właśnie pisząc tego posta napisałem o tym tu: http://animesub.info/forum/viewtopic.ph … 68#p431768 jezor)

@skubii: Dzięki wielkie !
btw. 20 minut szukałem pw xD Powinien być przycisk gdzieś na forum do wiadomości, a tak to musiałem się na stronie zalogować żeby pw odczytać. (na forum trafiłem akurat przez google, nie stronę animesub.info)

Offline

#9 2014-07-15 09:22:44

korniszon1
Użytkownik
Dołączył: 2011-10-21

Odp: Napisy do [Coalgirls] Heroic Age

"@korniszon1: Dziwne, wydaje mi się, że odtwarzacz Sibnet mi nie działał wcześniej na 8 odcinku, Jeśli byś mógł sprawdzić na tej stronie, czy np. w odcinku 11 (odtwarzacz 3) działa ci player Sibnet ? Od kiedy mam internet od innego dostawcy zauważyłem dziwne problemy. (właśnie pisząc tego posta napisałem o tym tu: http://animesub.info/forum/viewtopic.ph … 68#p431768 jezor)"
Sibnet nie działa w kilku odcinkach ale akurat w 11 działa.

Mozna tez przyswoic wiedze tajemna z zakresu synchronizacji napisow do danego releasu, ale coz godzina czy dwie na opanowanie tej mistycznej wiedzy to za duzo w tych czasach  madrala

Faktycznie by się przydało bo media player classic jest trochę upośledzony pod tym względem.

Ostatnio edytowany przez korniszon1 (2014-07-15 10:01:28)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024