#1 2014-10-12 15:11:49

DarkMnich
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2012-05-06

[Dark Inquisition] Terra Formars (Porzucone)

Terra_Formars_TV_Anime_Visual_1.jpg

Program kosmiczny, który powstał w XXI miał na celu zmienienie atmosfery Marsa tak, by mogli żyć na nim ludzie.
Naukowcy wpadli na efektywne i tanie rozwiązanie - wysyłanie na powierzchnię planety karaluchów i specjalnego rodzaju mchu.
Mech miałby absorbować promienie słoneczne, a ciała padłych karaluchów służyć im jako pożywienie.
Obecnie w 2577 roku pierwszy statek kosmiczny zostaje wysłany z misją na Marsa. Sześcioosobowa załoga
krótko po rozpoczęciu misji zwiadowczej natyka się na gigantyczne, człekopodobne zmutowane karaluchy o niewiarygodnej sile.
Mimo specjalnego przygotowania, zespół z łatwością zostaje pokonany, lecz wcześniej wysyła dane na Ziemię.
Teraz żyjąca na przeludnionej Ziemi ludzkość wysyła korpus elitarnych żołnierzy do eksterminacji zmutowanych robali i odzyskania Marsa...

Tłumaczenie: Kosiara
Typesetting: Kosiara
Korekta: AnikaPhantom

Czcionki: Systemowe
Odcinek 1
Odcinek 2


inGBAqE.png

Offline

#2 2014-10-12 18:11:20

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [Dark Inquisition] Terra Formars (Porzucone)

Niech ktoś przeczyta lepiej ten opis powoli i dokładnie. Naszpikowany błędami wszelkiej maści.


wladza1.png

Offline

#3 2014-10-12 19:12:10

seba609
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2009-07-13

Odp: [Dark Inquisition] Terra Formars (Porzucone)

Najlepiej w ogóle ich nie pisać. Zbędna rzecz, a tylko odstrasza xD


Lupin, he's a nice man. Why he's cool, you know, he uses his walther. Yeah, the machine cries, bang bang.

Offline

#4 2014-10-18 09:34:25

Kosiara
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2013-06-03

Odp: [Dark Inquisition] Terra Formars (Porzucone)

Zatem ja uczynię ten temat bardziej użytecznym. Jestem zmuszony zawiesić tą serię z powodów osobistych na czas nieokreślony. Gdyby ktoś chciał przejąć ten tytuł, niech napisze do mnie najlepiej na maila.


largea.png

Offline

#5 2014-10-28 22:17:22

DarkMnich
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2012-05-06

Odp: [Dark Inquisition] Terra Formars (Porzucone)

Seria została porzucona.


inGBAqE.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024