#121 2015-01-26 09:44:53

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Dyskusja o ocenianiu napisów na ANSI.

Lorensabel napisał:
dulu napisał:

Nie, nie obwiniam ciebie, mówię jedynie, że od twojego komentarza to się zaczęło. Chodzi właśnie o to, że edytować mogę tylko ja, a chciałem, żebyś w tym uczestniczyła, dlatego usunąłem twój komentarz z nadzieją, że do mnie napiszesz. Dlaczego ja nie napisałem? Masz jeden komentarz na koncie, który leci do śmietnika i w ogóle nie ciekawi cię to dlaczego? Serio? Uznałem, że koniec z niańczeniem użytkowników.

Gdy weszłam ponownie na ANSI, w skrzynce miałam wiadomości o dwóch usuniętych komentarzach. Gdybyś usunął jeden, pewnie bym się zainteresowała, bo tylko jeden w moim odczuciu powinien był zostać usunięty, ale skoro wymiotłeś oba, uznałam, że to zwyczajna... nadgorliwość pozbawiona sensu, a o takich rzeczach zawsze lepiej dyskutuje się publicznie. oczkod

Skoro napisałaś drugi, w którym przyznałaś, że ten argument z pierwszego nie ma racji bytu, widziałaś, że zaczyna robić się bajzel. Dziwie się, że pomyślałaś, że to nie zostanie posprzątane. I jak na początku; zamiast iść na forum i znów robić bajzel, normalnie ludzie do mnie piszą i im wszystko objaśniam. Niepokojąco przypominasz mi pewnego pajaca, którego wczoraj zbanowałem. Mam jedynie nadzieję, że się mylę...

ed:
Po IP wychodzi coś takiego:

Pokaż spoiler
3ee45da7ae724825.jpg

Pozwolę sobie zacytować osobę, od której to zgłoszenie przyszło:

Po IP wynika, że to drugie konto użytkownika o nicku Shaft, który został ostatnio zbanowany na forum. Oczywiście istnieje możliwość, że to jego matka/żona/kochanka/siostra korzystająca z tego samego IP, aczkolwiek wątpię w taką możliwość.

Ostatnio edytowany przez dulu (2015-01-26 10:02:14)

Offline

#122 2015-01-26 14:02:37

Lorensabel
Zbanowany
Dołączył: 2015-01-21

Odp: Dyskusja o ocenianiu napisów na ANSI.

Bajzel? No bez przesady, to nie urząd!

dulu napisał:

Po IP wychodzi coś takiego:

Pozwolę sobie zacytować osobę, od której to zgłoszenie przyszło:

Po IP wynika, że to drugie konto użytkownika o nicku Shaft, który został ostatnio zbanowany na forum. Oczywiście istnieje możliwość, że to jego matka/żona/kochanka/siostra korzystająca z tego samego IP, aczkolwiek wątpię w taką możliwość.

No i wyszło szydło z worka. : | *zaznacza ostatnią opcję w spoilerze*


Gs4Z4CZ.jpg

Offline

#123 2015-01-26 15:05:07

Rein
Moderator
Skąd: Sława
Dołączył: 2006-12-08

Odp: Dyskusja o ocenianiu napisów na ANSI.

Przydałoby się, poza czczą gadaniną o dupie Maryny, coś w kierunku zmiany regulaminu uczynić.
Tak, by nie dochodziło do absurdów (od jednej skrajności po drugą), że trzeba wyłapać jakiś tam błąd, by podeprzeć swoją pozytywną ocenę, a komentarz nie leciał z automatu. Kane sobie temat poczytał, padło tu kilka ciekawych propozycji.
Warto coś z tego wyciągnąć i wpleść w regulamin, co by ułatwiło i nam, i wam życie.

Offline

#124 2015-01-26 15:10:44

Marsmall
Użytkownik
Skąd: Z domu
Dołączył: 2010-06-11

Odp: Dyskusja o ocenianiu napisów na ANSI.

Rein napisał:

Przydałoby się, poza czczą gadaniną o dupie Maryny, coś w kierunku zmiany regulaminu uczynić.
Tak, by nie dochodziło do absurdów (od jednej skrajności po drugą), że trzeba wyłapać jakiś tam błąd, by podeprzeć swoją pozytywną ocenę, a komentarz nie leciał z automatu. Kane sobie temat poczytał, padło tu kilka ciekawych propozycji.
Warto coś z tego wyciągnąć i wpleść w regulamin, co by ułatwiło i nam, i wam życie.

W takim razie można wyciągnąć propozycje podane w temacie, przedstawić je administracji i moderacji serwisu w jednym poście, po czym odrzucić niepotrzebne, a zaakceptować potrzebne i dodać do regulaminu, bo ten temat teraz przypomina ---cenzura---, a nie rozmowę na temat zmiany oceniania napisów.

Offline

#125 2015-01-26 15:17:51

Lamarus
Użytkownik
Skąd: Skoki/Poznań
Dołączył: 2008-05-21

Odp: Dyskusja o ocenianiu napisów na ANSI.

Marsmall napisał:

(...) odrzucić niepotrzebne, a zaakceptować potrzebne i dodać do regulaminu

Łatwo tak napisać, ale w gruncie rzeczy wszystko w tym temacie zależy od woli Kane'a. Zresztą, sam napisał kilka stron temu, że w ANSI 2.0 komentarze i oceny będą od siebie niezależne. Duke Nukem Forever wyszedł, to i ANSI 2.0 kiedyś będzie smile_big


2Onih0v.jpg
"Nie wiem o co w tym chodzi bo to nie ma najmniejszego sensu." - Ken-chan

Offline

#126 2015-01-26 22:20:18

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Dyskusja o ocenianiu napisów na ANSI.

Xandros napisał:
pyransc napisał:

Wszystko fajnie, pięknie, ale kto to zaimplementuje? Każdy przecież wie jak wygląda historia z ansi 2.0

Pozostają tylko ci, co maja dostęp do kodu źródłowego :p.

Po krótkiej rozmowie kwalifikacyjnej dopuszczę do kodu każdego, kto okaże się:
a) dość ogarnięty by pisać na poziomie
b) będzie miał czas/chęć by kodować (albo chociaż sprawdzać moją pracę)

Lamarus napisał:

Duke Nukem Forever wyszedł, to i ANSI 2.0 kiedyś będzie smile_big

Łapka w górę okej


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#127 2015-01-26 22:27:50

Sasha1
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2012-02-02

Odp: Dyskusja o ocenianiu napisów na ANSI.

Jeżeli w nowym ANSI mają być oceny bez uzasadnienia w komentarzach, to lepiej, żeby nigdy nie powstało. papa

Offline

#128 2015-01-26 22:36:46

pyransc
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-10

Odp: Dyskusja o ocenianiu napisów na ANSI.

Sasha1 napisał:

Jeżeli w nowym ANSI mają być oceny bez uzasadnienia w komentarzach, to lepiej, żeby nigdy nie powstało. papa

Nigdy wszystkim nie dogodzisz... papa

Offline

#129 2015-01-26 23:09:08

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: Dyskusja o ocenianiu napisów na ANSI.

Kane napisał:
Xandros napisał:
pyransc napisał:

Wszystko fajnie, pięknie, ale kto to zaimplementuje? Każdy przecież wie jak wygląda historia z ansi 2.0

Pozostają tylko ci, co maja dostęp do kodu źródłowego :p.

Po krótkiej rozmowie kwalifikacyjnej dopuszczę do kodu każdego, kto okaże się:
a) dość ogarnięty by pisać na poziomie
b) będzie miał czas/chęć by kodować (albo chociaż sprawdzać moją pracę)

Lamarus napisał:

Duke Nukem Forever wyszedł, to i ANSI 2.0 kiedyś będzie smile_big

Łapka w górę okej


Jak dasz komuś dostęp, to jaką masz pewność, że nie wykradnie haseł oraz adresów email, chociaż to ostanie (zapewne bez zgody) może ujawnić mod.

Offline

#130 2015-01-26 23:14:53

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Dyskusja o ocenianiu napisów na ANSI.

Gdyby ktoś chciał wykraść hasła i e-maile, to serwer tej strony nie stawiałby dużego oporu. W końcu to nie FBI.  papa

Offline

#131 2015-02-07 17:20:47

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Dyskusja o ocenianiu napisów na ANSI.

Nesbro napisał:

Jak dasz komuś dostęp, to jaką masz pewność, że nie wykradnie haseł oraz adresów email, chociaż to ostanie (zapewne bez zgody) może ujawnić mod.

Chcieć znaczy móc.
Poza tym, sam dostęp do kodu nie oznacza dostępu do bazy a tym bardziej haseł - te są szyfrowane; no i pracuje się na kopi bazy, która nie zawiera e-maili userów.


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024