#1 2015-02-05 13:31:49

DaBiDo
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2007-03-10

Crunchyroll - czy jest coś jeszcze?

Witam!

Ponieważ z przyczyn ode mnie niezależnych (a może i zależnych) muszę przesiąść się na jedynie legalne źródła.
Wiem, że można legalnie oglądać anime na Crunchroll czy jest jeszcze jakiś inny portal, który to umożliwia i ma światowy zasięg (czyli, że można w Polsce oglądać legalnie).
Głównie chodzi mi o nowości i bieżące sezony. Crunchroll niestety nie oferuje wszystkiego co bym chciał zobaczyć.
Może być abonament zbliżony do tego jak na Crunchroll.

Funimation z tego co wiem u nas nie można oglądać, tak samo Hulu i Netflix smutny

Offline

#2 2015-02-05 13:55:52

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Crunchyroll - czy jest coś jeszcze?

Jest jeszcze Daisuki z ich "przeogromnym" wyborem serii, poza tym nic.

DaBiDo napisał:

Ponieważ z przyczyn ode mnie niezależnych (a może i zależnych) muszę przesiąść się na jedynie legalne źródła.

Hmm?

Ostatnio edytowany przez Sacredus (2015-02-05 13:57:51)

Offline

#3 2015-02-05 14:03:36

DaBiDo
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2007-03-10

Odp: Crunchyroll - czy jest coś jeszcze?

Sacredus napisał:
DaBiDo napisał:

Ponieważ z przyczyn ode mnie niezależnych (a może i zależnych) muszę przesiąść się na jedynie legalne źródła.

Hmm?

Prowadzę działalność w domu i nie wie, może za bardzo się przejmuję (a może i nie) ale w razie jakiejś kontroli nie chciałbym płacić za posiadanie nielegalnych rzeczy na kompie.

Ostatnio edytowany przez DaBiDo (2015-02-05 14:03:55)

Offline

#4 2015-02-05 14:09:29

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Crunchyroll - czy jest coś jeszcze?

Szpecem od prawa nie jestem, ale raczej nic ci nie mogą zrobić za trzymanie anime, tym bardziej, jeśli ono nie jest zlicencjonowane w Polsce.

Zawsze możesz sobie kupić dysk 1TB za ~250zł i nikt o nim wiedzieć nie musi.

A poza tym, nie potrzebujesz oficjalnych legalnych streamów, wystarczą nienawidzone tutaj onlajny jezor

Ostatnio edytowany przez KieR (2015-02-05 14:10:30)


tumblr_static_bug.gif

Offline

#5 2015-02-05 14:09:32

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Crunchyroll - czy jest coś jeszcze?

Od kiedy oglądanie anime na własny użytek jest nielegalne?


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#6 2015-02-05 22:23:56

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: Crunchyroll - czy jest coś jeszcze?

DaBiDo napisał:
Sacredus napisał:
DaBiDo napisał:

Ponieważ z przyczyn ode mnie niezależnych (a może i zależnych) muszę przesiąść się na jedynie legalne źródła.

Hmm?

Prowadzę działalność w domu i nie wie, może za bardzo się przejmuję (a może i nie) ale w razie jakiejś kontroli nie chciałbym płacić za posiadanie nielegalnych rzeczy na kompie.

Art. 23 ustawy o prawie autorskim:
1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego.(...)


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#7 2015-02-05 22:42:38

Foris
Użytkownik
Dołączył: 2008-06-16

Odp: Crunchyroll - czy jest coś jeszcze?

Art. 23 ustawy o prawie autorskim:
1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego.(...)

DaBiDo musisz tylko pamiętać by zawsze usuwać pliki .torrent (chyba jedyny ślad ściągania i wysyłania [wysyłanie/udostępnianie jest nielegalne] jednocześnie w przypadku zwykłej kontroli) ściąganych anime lub ściągać z serwisów typu mega.

Offline

#8 2015-02-05 23:23:05

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Crunchyroll - czy jest coś jeszcze?

Foris napisał:

Art. 23 ustawy o prawie autorskim:
1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego.(...)

DaBiDo musisz tylko pamiętać by zawsze usuwać pliki .torrent (chyba jedyny ślad ściągania i wysyłania [wysyłanie/udostępnianie jest nielegalne] jednocześnie w przypadku zwykłej kontroli) ściąganych anime lub ściągać z serwisów typu mega.

Jeżeli dobrze pamiętam, to niedawno lub dopiero w niedalekiej przyszłości mają wprowadzić zapis, że karane będzie tylko udostępnianie, które przynosi zysk piratowi.

Offline

#9 2015-02-09 20:15:21

DaBiDo
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2007-03-10

Odp: Crunchyroll - czy jest coś jeszcze?

marek2fgc napisał:

Jeżeli dobrze pamiętam, to niedawno lub dopiero w niedalekiej przyszłości mają wprowadzić zapis, że karane będzie tylko udostępnianie, które przynosi zysk piratowi.

Tak jest teraz a niedługo ma być, że ściąganie również będzie nielegalne, bo się dostosowują do prawa UE

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024