#4441 2015-07-04 16:50:17

hazael
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-06

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nala_Alan napisał:

@hazael Istnieje taka wtyczka jak AdBlock, ja ją osobiście wyłączam tylko na YouTube (dla twórców filmów) i stronach z których korzystam/które szanuje.

A dlaczego mam się czymś ograniczać, skoro można coś pobrać o wiele szybciej i nie bawić się w śmieciowe wtyczki? Używam IE i wystarczy ściągnąć odpowiednie skrypty, nie muszę nic instalować. Rozumiem, że stronka musi na siebie zarobić, po prostu nie musi zarabiać na mnie. Jeżeli mam jakieś opcje, zawsze wybieram tę najlepszą dla mnie, a w przypadku anime, są to torenty i ddl. Jak ktoś chce oglądać online to jego wybór i mi nic do tego. Jestem kolekcjonerem, zbieram serie na dyskach, może za 20 lat najdzie mnie ochota znowu obejrzeć jakieś wiekowe  anime, i nie będę musiał szukać tego w necie (i tak pewnie linki dawno wygasną i wszyscy zapomną o danych seriach)

Ostatnio edytowany przez hazael (2015-07-04 16:56:02)

Offline

#4442 2015-07-04 23:38:52

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

123swistak napisał:

Anime zawszę staram się oglądać w jak najwyższej jakości, mimo że na początku oglądałem angielskie hardy z polskimi softami. Chcę tu też powiedzieć, że są ludzie którzy są naprawdę wdzięczni za to, że wychodzą suby w dobrej jakości.

Kiedyś też tak robiłem bo nie miałem innego wyjścia. W czasach avi były chyba same hardsuby (lub prawie same). A rawów unikam.
Obecnie angielskie hardy to mp4.

hazael napisał:

Jestem kolekcjonerem, zbieram serie na dyskach, może za 20 lat najdzie mnie ochota znowu obejrzeć jakieś wiekowe  anime, i nie będę musiał szukać tego w necie (i tak pewnie linki dawno wygasną i wszyscy zapomną o danych seriach)

To kolejny argument. Ja niedawno przerzuciłem wszystkie anime z płyt na jeden dysk zewnętrzny (4TB), więc zawsze będę mógł sobie łatwo przypomnieć obejrzane przeze mnie anime (oczywiście wszystkie są z dopasowanymi polskimi napisami).

Offline

#4443 2015-07-05 12:06:11

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Gamedor napisał:

do hejcenia grup załóżcie siebie nowy...

Czemu? Przecież to są grupy onlajnowe, a nie nasze.

Gamedor napisał:

@Kamiyan3991, tłumacz po prostu zapomniał to zmienić, nic więcej, rzadko takie coś się u nas zdarza.

Taa? A ja się zastanawiam, czy wina nie stoi po stronie upa albo po stronie tych stolcowych playerów onlajn, które już nawet z łamaniem czcionek sobie nie radzą. Aha – sprawdziłem aż te napisy na dysku i jest wszystko okej, więc wina leży po waszej stronie.

Pokaż spoiler
5g8XoYJ.jpg]

bodzio napisał:

Tu chodzi tylko o to, żeby "[wstaw dowolne przekleństwo] onlajn" nie zgwałcił tych napisów wrzucając je z dupnej jakości obrazem i dźwiękiem, psując type, z jakimś logo i bez stopki autorskiej na stronie, która jest zawalona reklamami.

Jak patrzę na obrazek wyżej to aż... jeszcze ciekawiej jest, jak wrzucają bez czcionek albo sami sobie zmieniają na Ariala (jedna stronka robi to notorycznie i nawet nie chce mi się już ich wyzywać). Z drugiej strony nadal jestem zdania, że kopanie się z koniem jest zbyt męczące, więc niech sobie już biorą te napisy.

123swistak  napisał:

Ogólnie to wszystko  uderzyło w najmniejszą grupę ludzi, takich jak ja którzy nie oglądają online, a ściągają napisy

I to, o czym mówiłem – blokady szkodzą tylko normalnym ludziom. W sumie, hmm... jak oglądałem łunlajn to też czułem się zwyczajnym Polaczkiem, ale jednak wtedy szło oglądać względnie komfortowo – w playerach normalnie były dobre napisy stąd i nie było aż tak dużych cyrków... co prawda nadal się ten (wstaw dowolne przekleństwo) flash wieszał i serwery potrafiły mieć laga do kwadratu, ale wciąż było jako tako.

Teraz to nawet Mp4Upload (najlepszy player) chodzi, jakby chciał, a nie mógł. W dodatku napisy mają tak skopane łamania (chociaż na dysku jest wszystko okej), że trzeba szukać drugiej linijki po ekranie, nawet o zdaniach na trzy linijki nie wspominając.

W sumie całość bardzo śmiesznie wygląda – my idziemy do przodu, a onlajny coraz bardziej za murzynami. Kiedyś to się trzeba było męczyć z TS-em, lagami karaoke czy dużymi rozmiarami plików. Teraz? Efekty się robi ze skryptów lua, a Mocha śledzi ruch znaczków za nas. W dodatku nie trzeba się oszczędzać, bo przy nowych kodekach i wersjach VSfiltera zwyczajnie ciężko jest komuś przyciąć kompa napisami. Ostatnio mój staruszek q9400 (2,66 GHz) na lajcie ciągnął jakieś kolosalne karaoke od Sally (taka grupa BD) – 8,5 MB sam ASS, jakieś 50k linijek karaoke i mocne efekty... zero laga. W dodatku powoli wchodzi h265 – kodery pewnie to hejcą, ale takie 1080p i FLAC od Coalsów w HEVC... Ghul zajmuje po 600-700 MB, a wygląda jak trzeba. Tsukaimę od Doki ostatnio pobrałem – pliczki 250 MB i jakość jak trzeba, heh. O jakości BD (i bez cenzury) nawet nie wspominam. No i Nyaa/AT/XDCC – lajtowo ciągniesz coś z pełną prędkością łącza.

No nic,  jak ktoś woli oglądać jak murzyn na onlajnach w kijowej jakości onlajn i z dziwnymi napisami to jego sprawa. Przykre jest tylko to, że przez tę wojenkę ucierpieli zwykli odbiorcy.

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2015-07-05 13:16:47)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#4444 2015-07-05 13:17:04

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Tutaj ekspert. Wyjaśniam, na czym polega problem ukazany na screenie podanym w poście #4444 Kamiyana (sam się z tym spotkałem, gdy wstawili trzeci odcinek Gundam Build Fighters Try na Anime-Odcinki z napisami mojego autorstwa).
Otóż jest to wina ustawienia automatycznego łamania zawartego w napisach. Można go znaleźć, wchodząc w Plik->Właściwiości w Aegisubie (lub w notatniku "WrapStyle"). Zapewne te napisy mają ustawioną wartość na "3". Starsze wersje VSFilter mają problem z tym ustawieniem (i jakimkolwiek innym od "0"), gdy wymusimy łamanie w danym miejscu. Wtedy tworzy właśnie pustą linię.
Zmodowane wersje VSFilter i inne nowsze nie mają tego problemu. A jeżeli onlajnom nie chce się być na czasie, tylko wolą nadal polegać na przestarzałych filtrach, to wystarczy zmienić tę wartość na "0", jednak trzeba pamiętać, że teraz zdania bez wymuszonego łamania będą inaczej łamane.
Dziękuję za uwagę. smile

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2015-07-05 13:22:45)

Offline

#4445 2015-07-05 13:59:59

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

marek2fgc napisał:

Tutaj ekspert. Wyjaśniam, na czym polega problem ukazany na screenie podanym w poście #4444 Kamiyana (sam się z tym spotkałem, gdy wstawili trzeci odcinek Gundam Build Fighters Try na Anime-Odcinki z napisami mojego autorstwa).
Otóż jest to wina ustawienia automatycznego łamania zawartego w napisach. Można go znaleźć, wchodząc w Plik->Właściwiości w Aegisubie (lub w notatniku "WrapStyle"). Zapewne te napisy mają ustawioną wartość na "3". Starsze wersje VSFilter mają problem z tym ustawieniem (i jakimkolwiek innym od "0"), gdy wymusimy łamanie w danym miejscu. Wtedy tworzy właśnie pustą linię.
Zmodowane wersje VSFilter i inne nowsze nie mają tego problemu. A jeżeli onlajnom nie chce się być na czasie, tylko wolą nadal polegać na przestarzałych filtrach, to wystarczy zmienić tę wartość na "0", jednak trzeba pamiętać, że teraz zdania bez wymuszonego łamania będą inaczej łamane.
Dziękuję za uwagę. smile

A teraz zaczną zmieniać i dopiero będzie burdel.  rotfl


wladza1.png

Offline

#4446 2015-07-05 14:02:12

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

marek2fgc napisał:

Zapewne te napisy mają ustawioną wartość na "3". Starsze wersje VSFilter mają problem z tym ustawieniem (i jakimkolwiek innym od "0"), gdy wymusimy łamanie w danym miejscu. Wtedy tworzy właśnie pustą linię.

Kiedyś bawiłem się tymi ustawieniami. Dziwna sprawa, bo użyłem "1" i niby było wszystko okej... tylko w kilku miejscach rozbiło na trzy linijki, a przy marginesach było sporo luzu, wtf.

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2015-07-05 14:02:46)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#4447 2015-07-05 14:26:38

Gamedor
Użytkownik
Dołączył: 2012-05-24

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

@Kamiyan3991 Czemu? Przecież to są grupy onlajnowe, a nie nasze.

Grupa to grupa, nie ma czy onlajniwa czy nie, bo jednak dużo grup robi dla tych i dla tamtych, my nie raz udostepnialiśmy napisy tym którzy prosili na pw, tak samo cała ekipa ma do nich dostęp, nie koniecznie z ao.
Ty nie masz swojej grupy, ty jesteś w czyjejś grupie i nie decyduj za adm xD a ANSI to nie grupa smile

ps: a jak chcesz naszych tłumaczy wyzywać od murzynów czy innych twoim zdaniem złych tworów to zapraszamy do nas, a nie tu pod ogonkiem, jak i tak nik tego nie zobaczy.

A jak dalej będziesz hejcił za ścianami ANSI to cała ekipę koło 60 ludzi ci tu sprowadzę byś mógł sobie hejcic lub na odwrót smile

Ostatnio edytowany przez Gamedor (2015-07-05 14:27:51)

Offline

#4448 2015-07-05 14:40:36

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Gamedor napisał:

napisy

Czyli chcesz używać takiej samej wymówki jak ANBU? "Nie wstawiamy na NAZI, bo ktoś ukradnie". W sumie tu duży plus dla Sekiego od was, bo jednak udostępnianie napisów tutaj i przyjęcie krytyki na klatę jest najlepszym sposobem, żeby podnieść ich jakość. Zostawiając je na onlajnach i kasując nieprzychylne komentarze, automatycznie skazujesz się na stagnację i "onlajnowy" poziom.

Gamedor napisał:

ps: a jak chcesz naszych tłumaczy wyzywać od murzynów czy innych twoim zdaniem złych tworów to zapraszamy do nas

Hę? Wyzywać to nikogo nie wyzywam (za to wskazuję anomalie, jakie tam macie – patrz fotki wyżej), bo za stary na to jestem. Już mi się nawet nie chce ludzi w komentarzach czepiać, heh. Za to ciekawi mnie zaproszenie na stronę, na której to ty masz moda.

Gamedor napisał:

ANSI to nie grupa

I przy okazji wolna strona. Możemy tu sobie pisać raczej bez większych obaw, że ktoś komuś skasuje czy edytuje posty. Poza tym nie podoba mi się, jak robisz ze mnie "hejtera", kiedy na obrazkach wyżej wyraźnie widać, że zdrowo coś macie skopane przy kodowaniu. Nie wiem, może takie napisy na cały ekran to teraz onlajnowa moda, ale ja jednak jestem konserwatystą i wolę te nie więcej niż dwie linijki na dole ekranu, między którymi nie ma "entera".

Ogólnie schodzi na psy ta twoja strona. Kiedyś było tam o wiele lepiej, teraz jak nie strona laguje, to w playerach straszny syf. Zresztą część ludzi Ci też z niej uciekło, bo przestraszyło ich wstawianie waszych napisów, kiedy onlajny znane są z niezbyt wygórowanego poziomu. Mówię tu przynajmniej o kilku osobach, które znam prywatnie, i które z tego powodu uciekło na inne onlajny (chociaż po 20 razy powtarzam, żeby ściągali odcinki na dysk, to nie – jak grochem o ścianę). Uciekło Ci zresztą też sporo upków (również kilku znam), jeden nawet otwarcie pisze, że teraz tam syf straszny, to mu się nie chce.

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2015-07-05 14:50:03)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#4449 2015-07-05 14:54:48

Gamedor
Użytkownik
Dołączył: 2012-05-24

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ok, czyli jak udostepnimy "gdzieś" w sieci nasze napisy jakiś starszych serii, to już nie będziemy grupą onlajnową, chyba da się zrobić smile

Co do komentarzy to od tego jest oddzielna str ao-subs i w newsach tam każdego odcinka można wypisywać błędy i nikt nie skasuje, na samym ao jest już produkt* końcowy.

A łamanie lini się naprawi, zauważ że nie każda nasza seria ma takie odstępy... Więc to nie, to nie moda smile

I nie sądzę by nasi tłumacze byli gorsi od tych tutaj, a napewno nie wszyscy, nie wspominając że kilka jest właśnie stąd...

Ostatnio edytowany przez Gamedor (2015-07-05 14:59:43)

Offline

#4450 2015-07-05 14:58:10

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Gamedor napisał:

Ok, czyli jak udostepnimy "gdzieś" w sieci nasze napisy jakiś starszych serii, to już nie będziemy grupą onlajnową, chyba da się zrobić

Ponawiam pytanie – dlaczego "gdzieś"? Z tej strony bierzecie jak leci, a swoich dać nie chcecie? Coś tu nie halo.

Gamedor napisał:

produkt* końcowy.

Tak, bo wtopienie napisów w ekran i obniżenie jakości re-encodem to prawie jak QC.

Gamedor napisał:

I nie sądzę by nasi tłumacze byli gorsi od tych tutaj, a napewno nie wszyscy, nie wspominając że kilka jest właśnie stąd...

Nie sądzisz, a napisów nie wstawiacie. Przecież to idealna okazja, żeby zbyć moje "czepialstwo".

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2015-07-05 15:00:44)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#4451 2015-07-05 15:04:03

Gamedor
Użytkownik
Dołączył: 2012-05-24

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Gdybyś nie zauważył to tak samo jak kilka tłumaczy stąd prowadzi wojnę z online czy ma swoje przekonania to tak samo my, mamy wojnę z innymi online co nam kradną, wychodzi na to że nasza walka z kradzieżą playerow a wasza z kradzieżą napisów (chociaż teraz nie wiem kto jescze bez pytania koduje) idzie w tą samą stronę.

Ps: na ANSI dość dużo jest napisów od a-o smile wystarczy poszukać :/

Ostatnio edytowany przez Gamedor (2015-07-05 15:05:48)

Offline

#4452 2015-07-05 15:22:42

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Gamedor napisał:

kilka tłumaczy stąd prowadzi wojnę z online

Owszem, tylko że większość ludzi z tej strony wie o tym, rozumie dlaczego tak jest, ale jednak nie popiera tego "procederu".

Gamedor napisał:

mamy wojnę z innymi online

Jak sam przyznałeś – z góry przegraną. Zone, Shitden, Kreskóweczki czy On – oni mają wszystko gdzieś i bezpardonowo wklejają wasze wstawki na swoją stronę. A wiesz, co jest najlepsze? Ludziska i tak mają to gdzieś i zwyczajnie oglądają tam. To jest właśnie scena onlajn – ukraść byle od kogo, byle szybko, a szarej masie to i tak zwisa i powiewa od kogo to jest, byleby sobie szybko obejrzeć na swojej stronce. I na nic kredki, intro czy te wasze logo wodne w rogu przez cały odcinek – szarej masie onlajn to zwisa. W sumie śmieszy mnie, jak teraz Yoru robi dokładnie to samo, tyle że w napisach jest ustawione logo w drugim rogu ekranu i tylko irytuje. Powtarzam – ludziom to zwisa.

Zresztą na ONach to są teraz w ogóle jaja – ANBU wyraźnie napisało, że robi Gangstę, a tymczasem wstawili tam pierwszy odcinek z napisami J-T... no bo trzeba przecież jak najszybciej wstawić, żeby im klikali w te reklamy, które są na każdym kroku.

Gamedor napisał:

na ANSI dość dużo jest napisów od a-o

Jakaś 1/10 tego, co robicie, hmm?

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2015-07-05 15:26:09)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#4453 2015-07-05 15:33:18

Gamedor
Użytkownik
Dołączył: 2012-05-24

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Przegraną? Haha nie no, poprawileś mi humor xD
Dla twojej małej informacji, właśnie ustalam szczegóły z pewną firmą która będzie realizowała zlecenie zabezpieczeń.

Nawet ta 1/10 upoważnia nas do tego że nie robimy typowo dla online, lepeij się doczep tych co robią dla chomika, czy pod hasła dla magicznej 20 xD

Jeśli ten temat który zaraża a nie leczy zniknie to wszytkie nasze napisy które mamy, a jest ich sporo, udostepnimy na ANSI.
A jak nie macie gdziej hejcić anbu to polecam założyć na to nowy temat dla grup..

Offline

#4454 2015-07-05 15:41:00

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Gamedor napisał:

Dla twojej małej informacji, właśnie ustalam szczegóły z pewną firmą która będzie realizowała zlecenie zabezpieczeń.

O tych zabezpieczeniach to gadasz już coś długo i mam dziwne wrażenie, że nic z tego nie wyjdzie. Poza tym chyba zapominasz, że pobranie odcinka przez wtyczkę i wrzucenie na inny serwer to chwila roboty (a stamtąd Zony już raz-dwa przechwycą). Zresztą chyba sami udostępniacie hardki do pobrania. Jak chcesz coś dobrze chronić w internecie, to musisz schować pod poduszkę – tak jak co poniektórzy z tej strony.

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2015-07-05 15:42:23)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#4455 2015-07-05 15:52:47

Gamedor
Użytkownik
Dołączył: 2012-05-24

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ale na pobieranie z przegladarki (pluginy,wtyczkj) to też idzie zrobić, nawet z adm pewnego hostingu plików wideo rozmawiałem o tym, wystarczy strumień ustawić by leciał w mikro partach i pobranie jest dużo trudniejsze, a chyba mało kto będzie się produkował i robił pluginy czy programy by z 1 takiej str jak a-o pobrać odcinki, tak właściwie to udostępniamy Hardy (mp4). A str które kradną nie pobierają odcinków i upają na np AZ tylko tu aby o iframe chodzi.

A trwa to tak długo bo już kilka programistów poległo, przeceniajac swoje umiejętności..

Offline

#4456 2015-07-05 15:55:47

Sekitoshi
Użytkownik
Dołączył: 2014-04-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Kamiyan3991 napisał:

W sumie śmieszy mnie, jak teraz Yoru robi dokładnie to samo, tyle że w napisach jest ustawione logo w drugim rogu ekranu i tylko irytuje.

Nie dodajemy tego loga ze względu na online. Może i piszemy, że przygotowane we współpracy z ao, ale ta współpraca opiera się na innej zasadzie. Wstawiam to logo dlatego, że nie tylko na online lądują nasze napisy. Jeśli ktoś nie ogląda online, nie mam nic przeciwko, by sobie usunął tą jedną linijkę, jak mu niewygodnie. Dla nas to jest dobra reklama, szczególnie na online. Nie jestem zagorzałym fanem ANSI, jestem neutralny i chcę tworzyć swoją małą społeczność, dlatego twardo zaznaczam skąd pochodzą nasze napisy.

Ostatnio edytowany przez Sekitoshi (2015-07-05 16:07:25)

Offline

#4457 2015-07-05 16:08:23

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Gamedor napisał:

Ale na pobieranie z przegladarki (pluginy,wtyczkj) to też idzie zrobić.

Taa, na pewno. Jakoś HorribleSubs nie na najmniejszych problemów z okradaniem Crunchyrolla, FUNi czy Daisuki – to i tak się zapisuje na dysku podczas oglądania, jak ktoś twierdzi, że da się to zablokować, to pozostaję mi życzyć mu powodzenia. Oficjalni wydawcy nie są w stanie tego powstrzymać, a co dopiero jacyś ludzie od wstawek na bezpłatnych serwerach.

Sekitoshi napisał:

Wstawiam to logo dlatego, że nie tylko na online lądują nasze napisy.

To teraz zastanów się, dlaczego żadna inna grupa tego nie robi.

Sekitoshi napisał:

Dla nas to jest dobra reklama, szczególnie na online.

Serio wierzysz w to, że poza tą stroną kogoś obchodzi autor napisów? Przecież onlajnowcy to nawet nie wiedzą, gdzie się pytać o napisy, kiedy ich nie ma. Ba, na AO dużo razy widziałem w komentarzach, że ludzie nawet nie widzą informacji o autorze. O innych stronach nawet nie wspominam, bo tam już nawet nie zamieszczają informacji o autorach.

Ja to przecie już kredek przy piosenkach nie umieszczam (chyba że sobie korektor zażyczy), bo dobrze wiem, że oni mają na mnie wywalone (przynajmniej dopóki napisy nie przestaną wychodzić i trzeba gdzieś pożebrać/powyzywać/dopytać).

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2015-07-05 16:11:09)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#4458 2015-07-05 16:22:13

Gamedor
Użytkownik
Dołączył: 2012-05-24

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ale w takim wypadku powinieneś być przeciwnikiem ludzi xD bo kogo to wina że nie zwracają uwagi na informacje zawarte w odcinku i pod odcinkiem? Onlajnow?:0

Offline

#4459 2015-07-05 16:22:13

Sekitoshi
Użytkownik
Dołączył: 2014-04-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Kamiyan3991 napisał:
Sekitoshi napisał:

Wstawiam to logo dlatego, że nie tylko na online lądują nasze napisy.

To teraz zastanów się, dlaczego żadna inna grupa tego nie robi.

Sekitoshi napisał:

Dla nas to jest dobra reklama, szczególnie na online.

Serio wierzysz w to, że poza tą stroną kogoś obchodzi autor napisów? Przecież onlajnowcy to nawet nie wiedzą, gdzie się pytać o napisy, kiedy ich nie ma. Ba, na AO dużo razy widziałem w komentarzach, że ludzie nawet nie widzą informacji o autorze. O innych stronach nawet nie wspominam, bo tam już nawet nie zamieszczają informacji o autorach.

Jak na razie jesteś pierwszą osobą, która się na to skarży. Nie obchodzi mnie, czy 90% oglądających nie zwróci nawet na to uwagi, ważne, że 9% zajrzy z ciekawości, a 1% coś napisze. Nie będę na ten temat dyskutować z resztą, bo z tego co czytam na forum od czasu do czasu, Ciebie nie da się przegadać, zbyt mocno tkwisz w swoich przekonaniach. Mówienie o swoich racjach nie miałoby sensu. smile Chciałem tylko powiedzieć jaki jest cel dodawania loga.

Ostatnio edytowany przez Sekitoshi (2015-07-05 16:24:24)

Offline

#4460 2015-07-05 16:34:44

Nala_Alan
Użytkownik
Dołączył: 2015-04-03

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nie jest pierwszą osobą, nie kłam, wiele osób się wam skarżyło oczkod

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024