#5241 2015-10-23 23:27:20

Tensazen
Użytkownik
Skąd: Kielce
Dołączył: 2011-03-06

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Jacy ludzie muszą być ułomni z tej listy. Ja nie wiem czy to już jest początek głupoty, a może jednak tego głupotą nazwać nie można. W końcu głupota jest rozumiana sama z siebie. Zatem tutaj doświadczamy nowy poziom Prostactwa, inaczej tego nazwać nie można smutny

Offline

#5242 2015-10-23 23:27:31

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nala_Alan napisał:

Pokaż spoiler Logika onlajnowców

Przepisać napisy.  okej
Życzę powodzenia, szczególnie przy tsie. smile_big

Wymagasz od gimbusa dla którego działanie komputera to najprawdziwsza magia, aby ogarnął skąd napisy? Syzyfowa praca. A jak ty znalazłeś się na ANSI?

Ostatnio edytowany przez Nesbro (2015-10-23 23:28:22)

Offline

#5243 2015-10-23 23:30:16

Nala_Alan
Użytkownik
Dołączył: 2015-04-03

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

W googlu. Jak oglądałem mobilnie, i playery onlajnowe mi cięły, to pobierałem random ripy z random stron, i suby z ansi.

Offline

#5244 2015-10-23 23:31:57

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nesbro napisał:
Nala_Alan napisał:

Pokaż spoiler Logika onlajnowców

Przepisać napisy.  okej
Życzę powodzenia, szczególnie przy tsie. smile_big

Wymagasz od gimbusa dla którego działanie komputera to najprawdziwsza magia, aby ogarnął skąd napisy? Syzyfowa praca. A jak ty znalazłeś się na ANSI?

Wpisz w google "anime napisy" albo coś podobnego. Zobaczysz co pierwsze wyskoczy. Ach... gimbusy. Czego ja wymagam.


FluxBB bbcode test

Offline

#5245 2015-10-23 23:34:49

Nala_Alan
Użytkownik
Dołączył: 2015-04-03

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Pokaż spoiler ANSI
w0CcRmx.png

Specjalnie przeglądarkę odpaliłem w trybie prywatnym, żeby nie było spersonalizowanych wyników.

Offline

#5246 2015-10-23 23:55:53

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nesbro napisał:

Wymagasz od gimbusa dla którego działanie komputera to najprawdziwsza magia, aby ogarnął skąd napisy?

Oni myślą, że onlajny robią. A raczej w ogóle się nad tym nie zastanawiają. W końcu im się to należy, hehe.


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#5247 2015-10-24 00:27:22

123swistak
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-07-13

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nala_Alan napisał:

A jak ty znalazłeś się na ANSI?

Ja ci powiem jak ja znalazłem Ansi w 2005 roku na stronie która zwała się osloskop.net wstawili polskie hardsuby do gantz, 13 odcinków o ile mnie pamięć nie myli, więc ściągnąłem i mi się bardzo spodobało, ale wydawało mi się urwane, że czegoś brakuję dalej, więc wpisałem w emule gantz i znalazłem kolejne odcinki, po 2 tygodniach ściągania okazało się, że były to angielskie hardsuby, więc trzeba było znaleźć coś w ojczystym języku w google wpisałem "gantz napisy" wyskoczyła magiczna strona o nazwie animesub,  ściągnąłem napisy i oglądałem angielskie hardy z nałożonymi napisami polskimi(zabawna sytuacja bo wczoraj ściągnąłem Owari no Seraph od HorribleSubs i też okazały się z hardsubem, bardzo dziękuję grupie KURUOSHII ANIME która wrzuciła w napisach do Cross Game styl który idealnie przykrywa napisy z hardsuba). Później zacząłem ściągać odcinki z emule(gdzie Trinity Blood ściągałem dwa miesiące) i napisy szukać tu. Dwa lata później znalazłem mange gantza, ale nie była do końca przetłumaczona, więc założyłem konto, żeby spytać czy ktoś coś wie o dalszych tłumaczeniach.

Nala_Alan napisał:

Pokaż spoiler Logika onlajnowców

Przepisać napisy.  okej
Życzę powodzenia, szczególnie przy tsie. smile_big

Gdzie mogę znaleźć tą rozmowę lubię się pośmiać z takich rzeczy xD, tak btw czy ktoś jeszcze pamięta gdy ktoś w tym temacie podał stronę która liczyła ile inne strony zarabiają za wejścia i jako wypłatę można było podać wielbłądy? Dzięki temu mieliście organizować jakieś wyścigi wielbłądów :p

Ostatnio edytowany przez 123swistak (2015-10-24 00:42:33)

Offline

#5248 2015-10-24 02:10:32

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Kamiyan3991 napisał:
reddd napisał:

A po co im ts? gwizdze Zresztą już były akcje przepisywania, bodajże jakichś hardków RTT.

W zasadzie to im wadzi, bo nie potrafią kodować. Zdarzało się, że usuwali cały TS notatnikiem, bo ich gówniane programy się przez niego wysypywały. Np. podobno onlajnowcy mieli spore problemy z naszym Prisonem (i dalej jest tylko w jednym playerze, ukradziony z jednej strony).
Ale ogólnie nie ma co dyskutować z tymi troglodytami. Przecież każdy wie, jacy ludzie oglądają onlajny. Wystarczy spojrzeć na polszczyznę Gejmiego.

Wiem, że pisanie w tym temacie nie ma żadnego sensu, ale jak człowiek widzi takie teksty jak ten wyżej, to nóż sam się w kieszeni otwiera. Koleś uważa się za lepszego, bo potrafi poprawnie pisać i ogląda bajki w lepszej jakości. Po prostu brak słów. Ciekawe, jak duża cześć fizyków czy matematyków zna dobrze polską interpunkcję i ortografię, bo wśród programistów z tym cienko. No cóż, najwidoczniej moi znajomi z pracy to troglodyci (o zgrozo - nie dość, że nie potrafią poprawnie pisać, to jeszcze oglądają filmy online), ale przynajmniej robią coś pożytecznego i znają inne języki, np:. c#, java, python...

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2015-10-24 02:12:53)

Offline

#5249 2015-10-24 02:18:35

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

A czy chodzi tutaj tylko o lepszą jakość bajek i pisownię? Wszyscy dobrze wiemy, jaki stosunek ludzie z onlajnów do tego mają. Nie tak dawno wstawialiśmy kolejne przykłady z fejsa czy szitdena – roszczeniowa postawa i głupkowate odzywki (i przepisujcie napisy, bo to już nie kradzież) są na porządku dziennym. Jeden pan nawet sugerował, że reklamy na szitdenie wspierają naszą scenę.
I akurat nie słyszałem o informatykach oglądających łunlajn. Znajomość tematu robi swoje.

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2015-10-24 02:19:16)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#5250 2015-10-24 02:24:59

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Kamiyan3991 napisał:

A czy chodzi tutaj tylko o lepszą jakość bajek i pisownię? Wszyscy dobrze wiemy, jaki stosunek ludzie z onlajnów do tego mają. Nie tak dawno wstawialiśmy kolejne przykłady z fejsa czy szitdena – roszczeniowa postawa i głupkowate odzywki (i przepisujcie napisy, bo to już nie kradzież) są na porządku dziennym. Jeden pan nawet sugerował, że reklamy na szitdenie wspierają naszą scenę.
I akurat nie słyszałem o informatykach oglądających łunlajn. Znajomość tematu robi swoje.

Człowieku, napisałeś "wystarczy popatrzeć na polszczyznę Gejmiego". Nic więcej nie trzeba dodawać. I nie wiem, jakich ty informatyków znasz, ale ja pracuję jako programista i widzę się z tymi ludźmi na co dzień. Tu nie chodzi o znajomość tematu, im po prostu nie przeszkadza gorsza jakość obrazu czy dźwięku, mają to gdzieś, jak 90% społeczeństwa. Wystarczy zajrzeć na najpopularniejszą torrentownię, wpisać nazwę jakiegoś filmu i zobaczyć, że najwięcej seedów/peerów mają najmniej zajmujące wydania "yify". Czyli nawet jak ktoś pobiera, to w beznadziejnej jakości. To tylko wielcy czciciele animu mają jakiegoś hopla (głównie subberzy) i nie mogą przeżyć, jak ktoś ogląda inaczej niż oni chcą.

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2015-10-24 02:29:01)

Offline

#5251 2015-10-24 02:36:49

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Bo analfabetyzm to też znak rozpoznawczy onlajnów? Wystarczy przejrzeć komentarze na jakimś "zonie". Chyba że to ogólnie znak rozpoznawczy "nowej młodzieży", bo za moich czasów szkolnych nawet matematycy (którym sam zresztą jestem) robili z 10 razy mniej błędów.

otakuJaro napisał:

To tylko wielcy czciciele animu mają jakiegoś hopla (głównie subberzy) i nie mogą przeżyć, jak ktoś ogląda inaczej niż oni chcą.

Akurat filmy są 100 lat za murzynami pod tym względem, więc Ameryki nie odkryłeś.


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#5252 2015-10-24 02:51:44

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Analfabetyzm to znak rozpoznawczy calego internetu i ogólnie młodzieży. To, że na ansi większość pisze w miarę poprawnie (choć nie wszyscy) jest wynikiem wyłącznie tego, że innych się tu miesza z błotem. Nie mówię, że brak znajomości naszego języka jest dobry, ale są w życiu ważniejsze rzeczy. Może to po części zasługa/wina tego, że w Polsce powoli zaczyna być stosowane ukierunkowywanie na daną dziedzinę, w innych krajach robi się tak już od dłuższego czasu. Czy to dobry sposób edukowania - to pokażą lata.

Co do filmów - i co z tego, że są za anime? Jakoś nikomu to nie przeszkadza (prócz inkwizycji z ansi). 15 lat temu anime było tylko w div-x 1000 kbps/mp3 64 kbps i czasem ciężko było odróżnić głowy od wielkich makro-bloków. Ale ludzie oglądali, zachwycali się, wymieniali płytami, rozsyłali pocztą. Ty tego nie pamiętasz, ja już też tylko przez mgłę, ale liczyło się samo anime, nie obraz jak żyleta. Walczcie sobie z adminami (najwyżej was ci, którzy chcą dobrze, oleją), ale dajcie ludziom oglądać, jak im się podoba, przecież nie każdy musi być taki jak wy. Ale co ja będę się rozpisywał, to i tak tylko rzucanie słów na wiatr.

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2015-10-24 03:07:38)

Offline

#5253 2015-10-24 03:05:36

123swistak
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-07-13

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:

Tu nie chodzi o znajomość tematu, im po prostu nie przeszkadza gorsza jakość obrazu czy dźwięku, mają to gdzieś, jak 90% społeczeństwa. Wystarczy zajrzeć na najpopularniejszą torrentownię, wpisać nazwę jakiegoś filmu i zobaczyć, że najwięcej seedów/peerów mają najmniej zajmujące wydania "yify".

90% ludzi uważa, że wodnisty euro lager jest dobrym piwem i się nim zachwyca ba jeszcze niby się chwalą, że potrafią znaleźć różnicę miedzy harnasiem i żubrem, a w ślepym teście nagle okazuję, że nie potrafią stwierdzić które to które. Większość społeczeństwa uważa, że demokracja to dobry ustrój. Nie zawsze to co mówi większość jest dobre.

Offline

#5254 2015-10-24 03:11:52

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Akurat od demokracji lepszego ustroju jeszcze nie wymyślono. Aż strach się bać, co by było, gdyby taki Kamiyan doszedl do władzy absolutnej. Ja postuluję tylko o to, żebyście przestali nazwywać wszystkich oglądających online debilami - tak nie jest. Chcą oglądać w gorszej jakości, mimo pokazania im różnicy, niech oglądają, po prostu super obraz nie ma dla nich takiego znaczenia jak dla was. To tyle z mojej strony, dobranoc.

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2015-10-24 03:13:41)

Offline

#5255 2015-10-24 03:16:27

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:

Może to po części zasługa/wina tego, że w Polsce powoli zaczyna być stosowane ukierunkowywanie na daną dziedzinę, w innych krajach robi się tak już od dłuższego czasu.

Haha, nie. Po prostu z roku na rok sukcesywnie spada poziom edukacji. Kiedyś mieć dyplom magistra to było coś. Teraz może mieć go każdy głupi (znam babkę po studiach, który twierdzi, że kilogram kamieni jest cięższy od kilograma pierzu).

otakuJaro napisał:

Jakoś nikomu to nie przeszkadza (prócz inkwizycji z ansi).

To akurat guzik prawda. Zazwyczaj po prostu myślą, że to ma tak wyglądać. Kiedyś nie przeszkadzało mi 480p na VK. Teraz bez dyskowego 720p krwawią mi oczy. Wszystko sprowadza się do tego, że Google najpierw wyrzuca onlajna.

Zresztą wygody w tym żadnej, bo teraz te strony wyglądają znacznie gorzej niż jeszcze kilka lat temu. Wszędzie reklamy i lagi, coraz częściej trafia się też onlajnowy translator.

otakuJaro napisał:

Ja postuluję tylko o to, żebyście przestali nazwywać wszystkich oglądających online debilami - tak nie jest.

Możemy ew. zaokrąglić do 90%. Zresztą onlajny ogląda się dla listy gimbusa, serduszek i gwiazdeczek. Bajka i jej jakość nie ma w zasadzie znaczenia. Ot, pokolenie Fejsbuka.

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2015-10-24 03:17:33)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#5256 2015-10-24 03:20:57

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Skoro guzik prawda, to pokażcie im alternatywę i dajcie wybór, a nie wyzywajcie od gimbusów, jak nie chcą się do was dostosować. Tak trudno pojąć, o czym ja piszę?
A o edukacji możesz się wypowiadać tak samo "obiektywnie" jak każdy inny, tym bardziej że nie wiesz, jak było 20 lat temu.
O uważaniu się za elitę (90% ludzi to idioci, tja) już nie będę pisał.

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2015-10-24 03:23:16)

Offline

#5257 2015-10-24 03:25:59

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:

A o edukacji możesz się wypowiadać tak samo "obiektywnie" jak każdy inny, tym bardziej że nie wiesz, jak było 20 lat temu.

Akurat to już niejednokrotnie testowano. Starczy pogrzebać w Guuglach. Zresztą samo porównanie matur też sporo mówi. Już w moim roczniku były dla debili, a takie sprzed kilku lat już niekoniecznie.

otakuJaro napisał:

O uważaniu się za elitę (90% ludzi to idioci) już nie będę pisał.

A gdzieżby tam. To zwyczajnie gimbusy.


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#5258 2015-10-24 08:42:43

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:

Walczcie sobie z adminami (najwyżej was ci, którzy chcą dobrze, oleją), ale dajcie ludziom oglądać, jak im się podoba, przecież nie każdy musi być taki jak wy.

No i niech oglądają, ale opłacając serwery z własnej kieszeni.   papa


wladza1.png

Offline

#5259 2015-10-24 12:27:05

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:

To, że na ansi większość pisze w miarę poprawnie (choć nie wszyscy) jest wynikiem wyłącznie tego, że innych się tu miesza z błotem.

Wyłącznie.

Pokaż spoiler
cwhpY.jpg

Offline

#5260 2015-10-24 12:36:38

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

bodzio napisał:

No i niech oglądają, ale opłacając serwery z własnej kieszeni.

Były strony, które opłacały z własnej kieszeni (ew. z dotacji), ale padały z biegiem czasu.


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024