#21 2015-12-25 11:14:09

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Odtwarzacz bd

Handbrake wykorzystuje dodatkowo kartę graficzną do przyspieszenia konwersji, średnio 3-krotnie (zależy od procesora, bo karty graficzne i zintegrowane układy w dużej mierze w takim samym stopniu pomagają), a jakość jest wystarczająca dla kogoś, kto chce tylko coś obejrzeć na telewizorze z paru metrów.

Offline

#22 2015-12-25 12:30:51

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Odtwarzacz bd

A czy dalej jest tak, że przy używaniu wielu wątków, obraz się kaszani?
Swego czasu używanie grafiki przyspieszało, ale kosztem jakości.


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

#23 2015-12-25 14:47:46

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Odtwarzacz bd

Kenshiro napisał:
Hunter Killer napisał:

Podpiąć kompa do TV i po sprawie. Niestety, w takim wypadku masz audio przez TV, czyli słabe/gówniane.

Przecież do komputera podpinasz dobrej jakości głośniki, więc nie używasz tych wbudowanych w telewizor.

Jeśli masz do kompa dobrej jakość, to okej (jeśli masz w tym samym miejscu kompa i TV, bo jakoś mi się nie widzi zawsze przenoszenie i ustawianie głośników na jakiś seans oczkod). Ja tak nie mam, bo przy kompie tylko na słuchawkach słucham. Dlatego podałem opcję ze swojej perspektywy. Zresztą porównywałem kiedyś niby świetne głośniki przy kompie i zestaw amplituner + kolumny. Nie było porównania. Chociaż to bardziej przy muzie słychać (przy anime tego się nie wyczuje).

Ostatnio edytowany przez Hunter Killer (2015-12-25 14:52:56)


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#24 2015-12-25 14:56:02

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Odtwarzacz bd

Skowyt napisał:

Widzę mamy tu prawie samych fanów podłączania kompa pod tv jezor  Może i faktycznie wydaje się to najpraktyczniejszym wyborem bo wtedy miał bym mniej więcej pewność, że wszystko odpalę i będzie działało jak trzeba. Ale jak długo chciało by mi się przenosić kompa z piętra na piętro dodatkowo ciągnąć jakieś głośniki ustawiać wszystko by po obejrzeniu filmu wszystko sprzątać;>

To wtedy nie ma sensu. Co innego jakbyś miał telewizor w swoim pokoju.

Hunter Killer napisał:

Jeśli masz do kompa dobrej jakość, to okej (jeśli masz w tym samym miejscu kompa i TV, bo jakoś mi się nie widzi zawsze przenoszenie i ustawianie głośników na jakiś seans oczkod). Ja tak nie mam, bo przy kompie tylko na słuchawkach słucham. Dlatego podałem opcję ze swojej perspektywy.

Pisałem właśnie o tym, jeśli ktoś na stałe używa połączenia telewizor + komputer. Wtedy oczywiście nie będzie korzystać z nędznych głośniczków wbudowanych w telewizor, ale kupi jakieś osobne dobrej klasy.

Hunter Killer napisał:

Zresztą porównywałem kiedyś niby świetne głośniki przy kompie i zestaw amplituner + kolumny. Nie było porównania.

Zależy jakie były te "niby świetne głośniki" i jaki zestaw "amplituner + kolumny".

Hunter Killer napisał:

Chociaż to bardziej przy muzie słychać (przy anime tego się nie wyczuje).

Anime to też muzyka (o wiele bardziej niż filmy aktorskie). Openingi/endingi/piosenki. Zresztą w wielu anime są tak świetne oprawy dźwiękowe, że słuchając ich na słabych głośnikach wiele się traci.

LagoonCompany napisał:

A czy dalej jest tak, że przy używaniu wielu wątków, obraz się kaszani?
Swego czasu używanie grafiki przyspieszało, ale kosztem jakości.

Ja nie używam wspomagania karty graficznej bo nie ma takiej potrzeby. Nowe procesory mogą każde full hd (również H.265) odtworzyć z minimalnym wysiłkiem (maks kilka procent użycia).

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2015-12-25 15:11:37)

Offline

#25 2015-12-25 15:19:33

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Odtwarzacz bd

Kenshiro napisał:
Hunter Killer napisał:

Zresztą porównywałem kiedyś niby świetne głośniki przy kompie i zestaw amplituner + kolumny. Nie było porównania.

Zależy jakie były te "niby świetne głośniki" i jaki zestaw "amplituner + kolumny".

Chciałem kiedyś przeznaczyć na dobrej klasy sprzęt do słuchania muzy i oglądania filmów. W sklepie audio/video posłuchałem dwóch takich lepszych zestawów w granicach 3,5 tyś (na wtedy). Przy muzie słyszałem różnice (np. z gramofonu, gdzie dźwięk analogowy idzie i jest "miększy", jak to mój znajomy mówi oczkod Generalnie przy jakiejś klasie sprzętu idą ograniczenia związane ze sprzętem w komputerze i trzeba by było tam inwestować, a w to nie miałem zamiaru. Oczywiście, po tyle nie znalazłem wtedy głośników do kompa - nie było ich lub według sprzedawcy nie były warte swojej ceny.

Kenshiro napisał:
Hunter Killer napisał:

Chociaż to bardziej przy muzie słychać (przy anime tego się nie wyczuje).

Anime to też muzyka. Openingi/endingi/piosenki. Zresztą w wielu anime są tak świetne oprawy dźwiękowe, że słuchając ich na słabych głośnikach wiele się traci.

Za bardzo odbiegasz. Nie pisałem o słabych głośnikach, bo wtedy to w ogóle nie ma o czym gadać (przy głośnikach za ~100zł sporo się traci). Przy muzie miałem na myśli z płyty CD, a nawet bardziej winylu, gdzie jest dźwięk analogowy (jeśli jest dobrej jakości winyl, bo to też nie zawsze standard, ale tu już odbiegam od tematu).

Chyba dawno nie oglądałeś filmu aktorskiego. Takie głupie "Bękarty wojny" i wyeksponowanie piosenki Bowiego - majstersztyk. Nie wspominając o kultowych ścieżkach dźwiękowych (np. do "Czasu apokalipsy"). To jest inny poziom walorów artystycznych.

Ogólnie się sprzeciwiam i będę bronił tezy, że komp nie zastąpi wszystkiego i nie można dostać tam takiej samej jakości, jak na wyspecjalizowanym sprzęcie.

Ostatnio edytowany przez Hunter Killer (2015-12-25 15:24:20)


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#26 2015-12-25 15:55:12

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Odtwarzacz bd

Hunter Killer napisał:

Chciałem kiedyś przeznaczyć na dobrej klasy sprzęt do słuchania muzy i oglądania filmów. W sklepie audio/video posłuchałem dwóch takich lepszych zestawów w granicach 3,5 tyś (na wtedy). Przy muzie słyszałem różnice (np. z gramofonu, gdzie dźwięk analogowy idzie i jest "miększy", jak to mój znajomy mówi oczkod Generalnie przy jakiejś klasie sprzętu idą ograniczenia związane ze sprzętem w komputerze i trzeba by było tam inwestować, a w to nie miałem zamiaru. Oczywiście, po tyle nie znalazłem wtedy głośników do kompa - nie było ich lub według sprzedawcy nie były warte swojej ceny.

Z tego co wiem, najlepsze obecnie głośniki komputerowe to Edifier 5.1 S760.

http://www.redcoon.pl/B582094-Edifier-5 … %C5%9Bniki

Oczywiście kartę dźwiękową też kupujesz bo chyba nikt przy takich głośnikach nie używa dźwięku zintegrowanego na płycie głównej. smile

Jeśli chodzi o głośniki niewymagające osobnego wzmacniacza to nic lepszego nie kupisz.

Natomiast kolumny RTV i amplituner to już całkiem osobna kategoria.
Tam na dobry sprzęt potrzebujesz minimum 4-5 tysięcy złotych lub więcej.

Hunter Killer napisał:

Chyba dawno nie oglądałeś filmu aktorskiego. Takie głupie "Bękarty wojny" i wyeksponowanie piosenki Bowiego - majstersztyk. Nie wspominając o kultowych ścieżkach dźwiękowych (np. do "Czasu apokalipsy"). To jest inny poziom walorów artystycznych.

Zależy co kto lubi. Każda muzyka lepiej brzmi na dobrych głośnikach.
Co dla kogo jest dobre/lepsze zależy od gustu muzycznego. Chociażby muzyka w SM to był majstersztyk.

Hunter Killer napisał:

Ogólnie się sprzeciwiam i będę bronił tezy, że komp nie zastąpi wszystkiego i nie można dostać tam takiej samej jakości, jak na wyspecjalizowanym sprzęcie.

Nie chodzi o to, że zastąpi, ale może stanowić centrum rozrywki. Po prostu do niego można wszystko podłączyć.

Amplituner połączyć z kolumnami dobrej jakości, a zarazem światłowodem (kabel optyczny) z kartą dźwiękową. Wtedy za jakość dźwięku odpowiada amplituner i kolumny, a nie karta dźwiękowa w komputerze. Jednak każda muzyka i filmy dzięki połączeniu ampli z kartą dźwiękową idzie z komputera (nie potrzebujesz żadnego stacjonarnego odtwarzacza BD).

Wszystko można zrobić, a obecne komputery są bezgłośne (czyli nie szumią) w trybie 2D (to znaczy np oglądanie filmów).

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2015-12-25 16:30:21)

Offline

#27 2015-12-25 15:58:57

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Odtwarzacz bd

Wszystko i tak zalezy od kasy jaka sie chce przeznaczyc, bo i tak nic nie przebije dedykowanego kompa do ogladania filmow na tv czy tez przez rzutnik, ale to dosc droga zabawa smile


ara ara...

Offline

#28 2015-12-25 17:44:51

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Odtwarzacz bd

Kenshiro napisał:
Hunter Killer napisał:

Chciałem kiedyś przeznaczyć na dobrej klasy sprzęt do słuchania muzy i oglądania filmów. W sklepie audio/video posłuchałem dwóch takich lepszych zestawów w granicach 3,5 tyś (na wtedy). Przy muzie słyszałem różnice (np. z gramofonu, gdzie dźwięk analogowy idzie i jest "miększy", jak to mój znajomy mówi oczkod Generalnie przy jakiejś klasie sprzętu idą ograniczenia związane ze sprzętem w komputerze i trzeba by było tam inwestować, a w to nie miałem zamiaru. Oczywiście, po tyle nie znalazłem wtedy głośników do kompa - nie było ich lub według sprzedawcy nie były warte swojej ceny.

Z tego co wiem, najlepsze obecnie głośniki komputerowe to Edifier 5.1 S760.

http://www.redcoon.pl/B582094-Edifier-5 … %C5%9Bniki

Oczywiście kartę dźwiękową też kupujesz bo chyba nikt przy takich głośnikach nie używa dźwięku zintegrowanego na płycie głównej. smile

Jeśli chodzi o głośniki niewymagające osobnego wzmacniacza to nic lepszego nie kupisz.

Natomiast kolumny RTV i amplituner to już całkiem osobna kategoria.
Tam na dobry sprzęt potrzebujesz minimum 4-5 tysięcy złotych lub więcej.

Jak wspominałem, pisałem to ze swojego punktu widzenia. Mam komp stacjonarny (całkiem przyzwoity sprzęt) i łapka lekko "leciwego". Przenoszenie stacjonarki między piętrami nie wchodzi w grę, a lapek taki dobry nie jest, więc dla mnie amplituner + kolumny to było lepsze rozwiązanie. Kupiłem go wtedy po promocji, bo ostatni na sklepie i miał rysę na obudowie, więc ścieli połowę ceny smile_big

Kenshiro napisał:
Hunter Killer napisał:

Chyba dawno nie oglądałeś filmu aktorskiego. Takie głupie "Bękarty wojny" i wyeksponowanie piosenki Bowiego - majstersztyk. Nie wspominając o kultowych ścieżkach dźwiękowych (np. do "Czasu apokalipsy"). To jest inny poziom walorów artystycznych.

Zależy co kto lubi. Każda muzyka lepiej brzmi na dobrych głośnikach.
Co dla kogo jest dobre/lepsze zależy od gustu muzycznego. Chociażby muzyka w SM to był majstersztyk.

Dokładnie, dlatego bym nie negował filmów aktorskich i muzy w niej. Mniej więcej to chciałem przekazać tamtą wypowiedzią. W anime też się trafiają perełki - np. muza z filmu kinowego Ghost in the Shell.

Kenshiro napisał:
Hunter Killer napisał:

Ogólnie się sprzeciwiam i będę bronił tezy, że komp nie zastąpi wszystkiego i nie można dostać tam takiej samej jakości, jak na wyspecjalizowanym sprzęcie.

Nie chodzi o to, że zastąpi, ale może stanowić centrum rozrywki. Po prostu do niego można wszystko podłączyć.

Amplituner połączyć z kolumnami dobrej jakości, a zarazem światłowodem (kabel optyczny) z kartą dźwiękową. Wtedy za jakość dźwięku odpowiada amplituner i kolumny, a nie karta dźwiękowa w komputerze. Jednak każda muzyka i filmy dzięki połączeniu ampli z kartą dźwiękową idzie z komputera (nie potrzebujesz żadnego stacjonarnego odtwarzacza BD).

Wszystko można zrobić, a obecne komputery są bezgłośne (czyli nie szumią) w trybie 2D (to znaczy np oglądanie filmów).

Zależy od położenia kompa/TV w domu. Tego z czego słuchasz (podłączenie gramofonu do kompa to kiepski pomysł). Dodatkowo wszystko fajnie, jeśli ściągasz z sieci. Płyta w odtwarzaczu od kompa czasem jednak trochę szumi, ale nie przesadzałbym z tym w sumie oczkod
Ogólnie stacjonarne BD jest przydatne, jeśli ktoś ma zamiar kupować płyty BD (lub ma amplituner z wbudowanym odtwarzaczem BD, który np. ja posiadam i polecam). Do odtwarzania plików pobranych z sieci bym tego nie kupował. Oczywiście, można je odtwarzać z powodzeniem, ale lepiej się do tego nadaje komp, chyba że jest w kiepskim położeniu.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#29 2015-12-25 17:54:15

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Odtwarzacz bd

Hunter Killer napisał:

Dokładnie, dlatego bym nie negował filmów aktorskich i muzy w niej. Mniej więcej to chciałem przekazać tamtą wypowiedzią. W anime też się trafiają perełki - np. muza z filmu kinowego Ghost in the Shell.

Zależy co dla kogo jest perełką i jak typ muzyki preferuje. Ogólnie pisząc to w wielu anime są świetne oprawy dźwiękowe (na pewno częściej niż w przypadku filmów aktorskich). Piosenki w trakcie serii (nie liczę OP/ED) są o wiele rzadziej niestety.

Hunter Killer napisał:

Ogólnie stacjonarne BD jest przydatne, jeśli ktoś ma zamiar kupować płyty BD (lub ma amplituner z wbudowanym odtwarzaczem BD, który np. ja posiadam i polecam). Do odtwarzania plików pobranych z sieci bym tego nie kupował. Oczywiście, można je odtwarzać z powodzeniem, ale lepiej się do tego nadaje komp, chyba że jest w kiepskim położeniu.

Największą wadą wszechstronnego zastosowania komputera jest wielkość ekranu.
Ja mam monitor 32 cale (czyli tyle samo co mój poprzedni telewizor) i to maksymalna wielkość do pracy przy komputerze (np przeglądanie internetu).

Jednak do oglądania filmów preferowałbym nawet ekran 50 cali, ale przy takim już nie można przebywać z bliskiej odległości (gry, internet, czytanie).

Offline

#30 2015-12-25 22:33:37

Skowyt
Użytkownik
Skąd: Białystok
Dołączył: 2005-10-23

Odp: Odtwarzacz bd

LagoonCompany napisał:

Czy wtapianie subów to nie konwersja czasem? Która z natury powinna długo trwać? Jak szybko, to z obrazu kupa zostaje.

Nie wiem ale też kiedyś słyszałem różne straszne rzeczy na ten temat, a tutaj przy pliku 1.2gb trwało to z 5 min i wymagało to dodania video, napisów i kliknięcia start. Na końcu waga pliku była 400mb mniejsza i jak była różnica w video to naprawdę śladowa w moim odczuciu. Ale pewnie od wielu rzeczy to zależy. Może przy lepszym pliku wyjściowym miało by to większe znaczenie. Ogólnie i tak wszystko oglądam na kompie, tutaj była sytuacja wyjątkowa i myślałem, że najwygodniej będzie kupić jakiś specjalny sprzęt:P

Hunter Killer napisał:

Ogólnie stacjonarne BD jest przydatne, jeśli ktoś ma zamiar kupować płyty BD (lub ma amplituner z wbudowanym odtwarzaczem BD, który np. ja posiadam i polecam).

Mógł byś coś więcej o tym napisać ;>?

Offline

#31 2015-12-25 23:15:53

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Odtwarzacz bd

Skowyt napisał:
Hunter Killer napisał:

Ogólnie stacjonarne BD jest przydatne, jeśli ktoś ma zamiar kupować płyty BD (lub ma amplituner z wbudowanym odtwarzaczem BD, który np. ja posiadam i polecam).

Mógł byś coś więcej o tym napisać ;>?

Co tu pisać? smile
Sprzedawane są amplitunery z wbudowanym odtwarzaczem BD (razem z kolumnami nawet). Kupujesz i śmigasz. Możesz podłączać kompa, jeśli chcesz, odtwarzać z płyt BD itd. Generalnie jeśli nie masz kompa w pokoju z TV/ masz do kompa średniej/słabej klasy głośniki/chcesz oglądać filmy na dużym ekranie i to z płyt BD - jest to dobre wyjście. Pytanie, ile chcesz kasy na to przeznaczyć i jakim melomanem jesteś oczkod
Za naprawdę fajnej klasy sprzęt płaci się około 4 tyś z kolumnami (kiedyś trochę taniej zapłaciłem za prawie taki sam, ale miałem farta, o czym wspominałem). Już musisz sobie obadać temat + czy chcesz mieć dźwięk wielokanałowy/a może już masz same kolumny i tylko nad amplitunerem/odtwarzaczem BD się zastanawiasz.
Aha, tylko jest taki problem, że to nie jest takie popularne. Wredni powiedzą pewnie - łatwiej kupić osobno amplituner i odtwarzacz, bo jeśli masz miejsce i to nie problem, czasem łatwiej trafić a i cenowo wypadnie podobno oczkod

Ostatnio edytowany przez Hunter Killer (2015-12-25 23:23:07)


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#32 2015-12-25 23:51:17

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Odtwarzacz bd

Hunter Killer -> Kolumnami zwiesz zestaw 5.1 ?


ara ara...

Offline

#33 2015-12-26 00:16:02

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Odtwarzacz bd

Kilgur napisał:

Hunter Killer -> Kolumnami zwiesz zestaw 5.1 ?

Taa, chyba zmęczony już jestem jezor


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#34 2015-12-26 00:32:35

kuru
Użytkownik
Dołączył: 2013-04-17

Odp: Odtwarzacz bd

Ja korzystam z takiego oto zestawu: Słuchawki <- laptop ->/konsola -> amplituner z głośnikami 5.1 <-> TV z obsługą mediów.
Anime i muza cyfrowa z lapka, CD/DVD/BD z konsoli, a filmy/seriale przez USB w TV.
U mnie takie połączenie świetnie się spisuje smile


9LxDqT0.gif

Offline

#35 2015-12-26 20:12:55

Skowyt
Użytkownik
Skąd: Białystok
Dołączył: 2005-10-23

Odp: Odtwarzacz bd

Hunter Killer napisał:

Sprzedawane są amplitunery z wbudowanym odtwarzaczem BD (razem z kolumnami nawet).

Czyli po prostu zestaw kina domowego. Na rtvagd widzę nawet ciekawe opcje i chyba wszystko co powinno mnie interesować. Będę się już orientował co kryje się za różnicą cen. Dzięki smile

Budowa zestawu:
amplituner i odtwarzacz Blu-ray w jednej obudowie oraz kolumny
amplituner i odtwarzacz Blu-ray w osobnych obudowach oraz kolumny
amplituner i odtwarzacz Blu-ray w jednej obudowie
amplituner i odtwarzacz Blu-ray w osobnych obudowach
amplituner i kolumny

Offline

#36 2015-12-27 03:29:21

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Odtwarzacz bd

LagoonCompany napisał:

A czy dalej jest tak, że przy używaniu wielu wątków, obraz się kaszani?
Swego czasu używanie grafiki przyspieszało, ale kosztem jakości.

Kenshiro napisał:

Ja nie używam wspomagania karty graficznej bo nie ma takiej potrzeby. Nowe procesory mogą każde full hd (również H.265) odtworzyć z minimalnym wysiłkiem (maks kilka procent użycia).

Cały czas była mowa o konwersji

No i proszę odpowiedzieć na zarzuty:

LagoonCompany napisał:
Kenshiro napisał:
Animazon napisał:

Najwygodniej będzie podłączyć telewizor do kompa. Nie ma potrzeby kupować odtwarzacza bd do puszczania filmów z usb. Kabel hdmi i możesz sobie streemować co chcesz z kompa w 1080 i 60 fps.

Dokładnie, a jeśli masz dekoder (np kablowy) to można kupić duży monitor (np 32 cale) i podłączyć przez HDMI. Wtedy będzie komputer i telewizor w jednym.

Ja dla przykładu mam BENQ BL3200PT połączony z komputerem (display port) i z dekoderem kablowym (HDMI).

http://ajkomp.pl/monitor-benq-bl3200pt- … 49669.html

Skowyt napisał:

Z resztą mam też płyty cd, które nie lubię odtwarzać na kompie bo szumią jak cholera

To kup dobry i cichy napęd.

Jak mam dekoder sznurkowy?
I TV 80 mm czarno-biały, to co wtedy?
Zawołać bląd-wąsatego?

Czy faktycznie trolle nie umieją czytać ze zrozumieniem? Jeśli tak, to jakim cudem odpisują.
Nawet boty na ANSI są bardziej rozumne, bo chociaż się przedstawiają i odpisują na pytania.


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

#37 2015-12-27 03:40:55

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Odtwarzacz bd

LagoonCompany napisał:

Czy faktycznie trolle nie umieją czytać ze zrozumieniem? Jeśli tak, to jakim cudem odpisują.
Nawet boty na ANSI są bardziej rozumne, bo chociaż się przedstawiają i odpisują na pytania.

Dalej trollujesz? Wcześniej zostałeś zignorowany, ale jak widzę nic się nie nauczyłeś. Jeśli chcesz jakieś odpowiedzi to pisz rozsądnie.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2015-12-27 03:46:38)

Offline

#38 2015-12-27 03:53:08

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Odtwarzacz bd

Coś niesamowitego. Ty stosujesz broń, której nie rozumiesz...
Magia świąt, nawet zwierzęta gadają.
Szkoda, że nie czytają co piszą i o to się obrażają.
No ale nic dziwnego, tylko małpy umieją rozpoznawać literki xDD

https://www.youtube.com/watch?v=i1EG-MKy4so

Ostatnio edytowany przez LagoonCompany (2015-12-27 03:56:34)


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

#39 2015-12-27 03:56:36

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Odtwarzacz bd

LagoonCompany napisał:

Coś niesamowitego. Ty stosujesz broń, której nie rozumiesz...
Magia świąt, nawet zwierzęta gadają.
Szkoda, że nie czytają co piszą i o to się obrażają.
No ale nic dziwnego, tylko małpy umieją rozpoznawać literki xDD

Widzę, że bijesz jakiś nocny rekord głupoty. smile_big

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2015-12-27 04:04:30)

Offline

#40 2015-12-27 04:28:14

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Odtwarzacz bd

Będzie Ciężko konkurując z Tobą, bo przebijasz mnie doświadczeniem.


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024