#21 2016-01-11 22:39:30

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: High School DxD

KMyL napisał:

Pierwszy sezon bardzo miło wspominam- co prawda był dla mnie główny bohater nieco irytujący, głupkowaty i irytujący, ale dokończyłem z miłymi wspomnieniami. Bardzo przyjemne ecchi IMO. Taki przyjemny "odmórzdzacz".

Natomiast po drugim sezonie mam negatywne wspomnienia- nie podobało mi się tempo, sposób prowadzenia fabuły i fanserwis, który był... jakby to ująć- mniej gustowny. Z przerażeniem wspominam jakiś opening/ending w którym bohaterki latały w obleśnych strojach, brrrr.  ej
To było chyba jeszcze wtedy, kiedy miałem zasadę "jak zaczynam, to kończę". I pamiętam bardzo dobrze jak męczyłem się do końca serii.
Trzeci sezon już dawno się skończył, ale nie miałem i nie mam zamiaru się za niego zabierać.

I tak czytam powyższe posty, to widzę że nie jestem jedynym, który odczuł spadek formy w drugim sezonie.


Jeśli nie chcesz go oglądać dla samych cycków Akeno czy Rias. To nie oglądaj. Spieprzyli go tak niemiłosiernie, że to aż woła o pomstę Boga Piersi. Posiadali kapitalny materiał w LN i zjebali... Uwielbiam DxD, ale tutaj dano dupska.


FluxBB bbcode test

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024