#1 2015-11-07 20:28:21

Rein
Moderator
Skąd: Sława
Dołączył: 2006-12-08

Informacja dotycząca subforum grupy Jinja Temple [AKTUALIZACJA]

Mieliśmy małą dyskusję na forum wewnętrznym w związku z ostatnimi wydarzeniami,  tak więc informuję:
cofamy uprawnienia Areki-chan i KieRowi, co więcej dział Jinja Temple przez okres 3 miesięcy będzie bez własnej moderacji.
Co niestety oznacza, że spada to na mnie.  szalony  Po tym czasie zobaczymy co dalej.  papa
Jak dalej będzie tyle syfu do ogarnięcia, to JT pożegna się z własnym działem na stałe,
(dział poleci do kosza czy cuś) choć byłby to precedens.
Natomiast, jeśli się obędzie bez większych burd, nie będziecie robić zbyt wielu dram, itp, znów wam damy kredyt zaufania,
a lider grupy wybierze do tego odpowiedzialne i rozsądne osoby.

Uzasadnienie:
To jedyne subforum grupy spośród wszystkich, na którym zmuszony bywam interweniować.  beznadzieja
Wybrani przez grupę moderatorzy od dłuższego czasu pokazywali, że wybitnie nie radzą sobie z powierzonym im zadaniem.
Niby były tu odpowiedzialne 2 osoby, które miały ten bajzel ogarniać, ale w praktyce robiła to tylko Areki.
Niemniej, jak się okazało, nazbyt często brakło jej komunikacji z resztą grupy, przez co pośrednio jest odpowiedzialna za ten cyrk.
Trzeba też zauważyć, że w ostatnim czasie posypało się sporo raportów w obrębie samego subforum, jak i spoza. Najczęściej dotyczyło to Kamiyana, Sacredusa czy Norka. Poza tym coraz częściej te dramy zaczęły się przenosić z SB JT na forum ANSI.
Przez pewien czas przymykałem na to oko, ale wszystko ma swoje granice.

To tyle.   oczkod

Offline

#2 2016-04-13 15:11:11

Rein
Moderator
Skąd: Sława
Dołączył: 2006-12-08

Odp: Informacja dotycząca subforum grupy Jinja Temple [AKTUALIZACJA]

Po krótkiej redakcyjnej naradzie zdecydowaliśmy,
by zachować status quo i przedłużyć o kolejne 3 miesiące nadzór nad subforum JT.  papa
Oznacza to, że grupa JT nadal pozostaje bez możliwości wybrania własnej moderacji.

Przez pryzmat ostatnich miesięcy aktywni na forum członkowie JT nie wzbudzili zaufania na tyle (nie wyciągnęli wniosków?),
by pozwolić im na własne zarządzanie działem.

Tyle ode mnie. smile

Offline

#3 2016-07-31 10:36:24

Rein
Moderator
Skąd: Sława
Dołączył: 2006-12-08

Odp: Informacja dotycząca subforum grupy Jinja Temple [AKTUALIZACJA]

OGŁOSZENIE PARAFIALNE:
Cóż, na zachodzie bez zmian. W skutek plagiatu popełnionego przez max-kun do Servamp 1-2,
grupa pozostaje bez własnej moderacji na kolejne 3 miesiące, licząc od dnia dzisiejszego do końca października.
Tyle. :]

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024