#301 2016-01-13 22:42:03

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Diabolo 3

Eftar napisał:
Kilgur napisał:

Co mnie to interesuje czym ty grasz i w jakim buildzie jezor

Pół tego offtopu pijesz do mnie, więc ci wyjaśniam.

Kilgur napisał:

Dołączanie do public games to jeden ze sposobów na granie w party, a jeśli nie potrafisz ogarnąć pozostałych cóż pozostaje grać solo lub nie grać w ogóle. Ta sytuacja to nie jest wina gry, czy też tych Januszy co cię wywalali z party, tylko tego że sam nie potrafisz znaleźć 3 osób do grania jezor

Powtórzę, mowa jest o trybie sezonowym. Kolego hardkorowy, wyjaśnij mi w jaki sposób to moja wina, że developer zrobił w x sezonie x klasę/y op i w jaki sposób moją winą jest to, że gracze chcą coś takiego?

Na NS może idzie grać i dostać się do normalnego klanu, gdzie nie maja parcia na cyfry i nie wychodzą z założenia, że każdy słabszy to "janusz od busta".
Na tym skończmy ten offtop?


Czyli winisz blizzarda o to ze nie możesz znaleźć klanu i ludzi do friend listy, zaprawde trzeba byc hardkorowym graczem jak ja madrala  żeby być w klanie i miec 30 osób na friend liscie w d3 rotfl Naprawdę nie chce mi się kontynuować tej jałowej dyskusji


ara ara...

Offline

#302 2016-01-14 12:41:07

Eftar
Użytkownik
Dołączył: 2014-11-24

Odp: Diabolo 3

Kilgur napisał:

[Czyli winisz blizzarda o to ze nie możesz znaleźć klanu i ludzi do friend listy, zaprawde trzeba byc hardkorowym graczem jak ja madrala  żeby być w klanie i miec 30 osób na friend liscie w d3 rotfl Naprawdę nie chce mi się kontynuować tej jałowej dyskusji

Ja mówię o sytuacji na trybie sezonowym, gdzie bez parcia na liczby nie ma sensu grać, a a ty usilnie wyjeżdżasz mi z tym, że nie mam z kim grać. No bitch please... To są dwie różne kwestie. Sam piszesz o tym, że musi robić dmg, i nie sprecyzowałeś nawet jakie poza supportowymi buldiami, czyli dla mnie jesteś tym hardcorowym, czyli takim, który ma parcie na liczby. Analogicznie, chciałbyś pograć DH w poprzednim sezonie to nie mogłeś. Hota barb, support monk, monk sss oraz wd pod ogień były jedynymi grywalnymi i słusznymi buildam. Ludzie do klanów w pewnym momencie przyjmowali te klasy.

Masz swój klan i jest fajnie... Ja też mam, ale na NS, gdzie mogę grać wszystkim czym chce i nikt nie będzie się o to pluł. Powyższej sytuacji panującej na Sezonie nikt z nas(klanu) nie lubi, dlatego też gramy tylko do zdobycia ramki.

Zrozumiałeś w końcu o co mi chodziło? Czy dasz kolejny z dupy wniosek o tym, że nie mogę znaleźć nikogo do gry?

Ostatnio edytowany przez Eftar (2016-01-14 12:42:20)

Offline

#303 2016-01-14 13:13:43

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Diabolo 3

Eftar napisał:
Kilgur napisał:

[Czyli winisz blizzarda o to ze nie możesz znaleźć klanu i ludzi do friend listy, zaprawde trzeba byc hardkorowym graczem jak ja madrala  żeby być w klanie i miec 30 osób na friend liscie w d3 rotfl Naprawdę nie chce mi się kontynuować tej jałowej dyskusji

Ja mówię o sytuacji na trybie sezonowym, gdzie bez parcia na liczby nie ma sensu grać, a a ty usilnie wyjeżdżasz mi z tym, że nie mam z kim grać. No bitch please... To są dwie różne kwestie. Sam piszesz o tym, że musi robić dmg, i nie sprecyzowałeś nawet jakie poza supportowymi buldiami, czyli dla mnie jesteś tym hardcorowym, czyli takim, który ma parcie na liczby. Analogicznie, chciałbyś pograć DH w poprzednim sezonie to nie mogłeś. Hota barb, support monk, monk sss oraz wd pod ogień były jedynymi grywalnymi i słusznymi buildam. Ludzie do klanów w pewnym momencie przyjmowali te klasy.

Masz swój klan i jest fajnie... Ja też mam, ale na NS, gdzie mogę grać wszystkim czym chce i nikt nie będzie się o to pluł. Powyższej sytuacji panującej na Sezonie nikt z nas(klanu) nie lubi, dlatego też gramy tylko do zdobycia ramki.

Zrozumiałeś w końcu o co mi chodziło? Czy dasz kolejny z dupy wniosek o tym, że nie mogę znaleźć nikogo do gry?

Litości sezon nie ma tu żadnego znaczenia, a twoje parcie na liczby to normalne, ale głównie na public games, gdzie jak w każdej grze w wymagania są X razy wyższe niż powinny jezor Tak dla twojej wiadomości miałem w s4 DH, ale ty dalej widzę nie rozumiesz pojęcia "robić dmg" więc raz jeszcze:

Build nie robiący dmg -> grając z kimś kto taki build posiada to nie ma znaczenia czy ten ktoś będzie walczył czy tylko zbierał itemy, bo nie ma taka osoba żadnego wpływu na czas wyczyszczenia GR czy zwykłego rifta, zwykły boost i tyle

Może to być dla ciebie ciężkie do zrozumienia, ale rożne buildy + robienie dmg jest ściśle powiązane z tym co w danym momencie się robi, speed farma t10, farma low/mid/high GR dla XP, bounty itp.

Wymówka że przestałeś grać przez sytuacje w public games jest żałosna, bo są przynajmniej 3 alternatywne i o wiele lepsze metody na znalezienie party niż wchodzenie do public games na Janusza jezor Sytuacji z twoim klanem już kompletnie nie rozumiem, z tego co napisałeś większość ludzi ma podejście takie jak ty wiec WTF że nie grasz w sezonie z nimi? Idealnie do siebie pasujecie i nie powinno być żadnych problemów, chyba że nie podoba ci się żenujące tempo w jakim zdobywałbyś przedmioty w takim party jezor Moja diagnoza cierpisz na typowy syndrom szukam boosta + milion wymówek jezor

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2016-01-14 13:25:23)


ara ara...

Offline

#304 2016-01-14 14:34:32

Eftar
Użytkownik
Dołączył: 2014-11-24

Odp: Diabolo 3

Kilgur napisał:

Litości sezon nie ma tu żadnego znaczenia, a twoje parcie na liczby to normalne, ale głównie na public games, gdzie jak w każdej grze w wymagania są X razy wyższe niż powinny jezor Tak dla twojej wiadomości miałem w s4 DH, ale ty dalej widzę nie rozumiesz pojęcia "robić dmg" więc raz jeszcze:

Build nie robiący dmg -> grając z kimś kto taki build posiada to nie ma znaczenia czy ten ktoś będzie walczył czy tylko zbierał itemy, bo nie ma taka osoba żadnego wpływu na czas wyczyszczenia GR czy zwykłego rifta, zwykły boost i tyle

Może to być dla ciebie ciężkie do zrozumienia, ale rożne buildy + robienie dmg jest ściśle powiązane z tym co w danym momencie się robi, speed farma t10, farma low/mid/high GR dla XP, bounty itp.

Będzie mnie uczyć o grze typ, który liczył na 80h w sezonie... Komiczne. Chcąc nie chcąc potwierdzasz to, że jeżeli bym chciał z tobą grać, musiałbym zrobić jedyny i słuszny build... Np. DMG robiony przez sunkwo to parę procent robiony przez sss.

Kaligur napisał:

Wymówka że przestałeś grać przez sytuacje w public games jest żałosna, bo są przynajmniej 3 alternatywne i o wiele lepsze metody na znalezienie party niż wchodzenie do public games na Janusza jezor Sytuacji z twoim klanem już kompletnie nie rozumiem, z tego co napisałeś większość ludzi ma podejście takie jak ty wiec WTF że nie grasz w sezonie z nimi? Idealnie do siebie pasujecie i nie powinno być żadnych problemów, chyba że nie podoba ci się żenujące tempo w jakim zdobywałbyś przedmioty w takim party jezor Moja diagnoza cierpisz na typowy syndrom szukam boosta + milion wymówek jezor

Uczepiłeś się jednego trybu, o którym wspomniałem i jeszcze nawet nie dopytasz dlaczego, tylko od razu stosujesz osobiste wycieczki żeby pokazać jaki to fifarafa jesteś. Ciesze się, że potraficie ugadać się na jedną godzinę i zacząć sobie grać. W moim klanie jest bardziej każualowo, więc nie mam takiego luksusu jak ty, by umawiać się na konkretną godzinę. W dodatku tak żenująco wolno ubierałem się, że po kilku godzinach już miałem chociażby crusa pod młotki zrobionego na full... Boost me please...!

Podsumowując,
Tak oczywiście. Wszyscy, którzy nie chcą brać udziału w wyścigu szczurów, nie chcą grać tylko i wyłącznie jedynym, i słusznym buildem to janusze szukające busta. W tym i ja.

/eot

Ostatnio edytowany przez Eftar (2016-01-14 14:34:46)

Offline

#305 2016-01-14 16:04:30

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Diabolo 3

Eftar -> mam ponad gubo 3k godzin przegranych w d3 i nie chce mi się gadać z Januszami którzy wiedzą lepiej jezor hejtuja gra bo sami grac nie potrafia jezor
eot


ara ara...

Offline

#306 2016-01-14 16:35:25

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Diabolo 3

Kilgur napisał:

Eftar -> mam ponad gubo 3k godzin przegranych w d3 i nie chce mi się gadać z Januszami którzy wiedzą lepiej jezor hejtuja gra bo sami grac nie potrafia jezor
eot


Prawie 700 dni przegranych w World of Warcraft.
giphy.gif


FluxBB bbcode test

Offline

#307 2016-01-14 16:38:58

Eftar
Użytkownik
Dołączył: 2014-11-24

Odp: Diabolo 3

Pokaż spoiler
Eftar -> mam ponad gubo 3k godzin przegranych w d3 i nie chce mi się gadać z Januszami którzy wiedzą lepiej jezor hejtuja gra bo sami grac nie potrafia jezor
eot

Bo nie mam 3k godzin to janusz. (chociaż mniszkiem robisz 70 i wyżej solo) Napisz, jak wygląda sytuacja w d3, janusz. - Wejdź chociażby na kanał głębokich szczelin na sezonie... Wróć, ty tego nie robisz.
Dzięki za to, że mogłem dowiedzieć się o sobie nowych informacji.

Luk4S napisał:
Kilgur napisał:

Eftar -> mam ponad gubo 3k godzin przegranych w d3 i nie chce mi się gadać z Januszami którzy wiedzą lepiej jezor hejtuja gra bo sami grac nie potrafia jezor
eot


Prawie 700 dni przegranych w World of Warcraft.
https://media.giphy.com/media/YAyvfPJWbdB6M/giphy.gif

W hordzie czy ally?

Ostatnio edytowany przez Eftar (2016-01-14 16:40:38)

Offline

#308 2016-01-14 16:49:38

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Diabolo 3

Eftar napisał:

Pokaż spoiler
Eftar -> mam ponad gubo 3k godzin przegranych w d3 i nie chce mi się gadać z Januszami którzy wiedzą lepiej jezor hejtuja gra bo sami grac nie potrafia jezor
eot

Bo nie mam 3k godzin to janusz. (chociaż mniszkiem robisz 70 i wyżej solo) Napisz, jak wygląda sytuacja w d3, janusz. - Wejdź chociażby na kanał głębokich szczelin na sezonie... Wróć, ty tego nie robisz.
Dzięki za to, że mogłem dowiedzieć się o sobie nowych informacji.

Luk4S napisał:
Kilgur napisał:

Eftar -> mam ponad gubo 3k godzin przegranych w d3 i nie chce mi się gadać z Januszami którzy wiedzą lepiej jezor hejtuja gra bo sami grac nie potrafia jezor
eot


Prawie 700 dni przegranych w World of Warcraft.
https://media.giphy.com/media/YAyvfPJWbdB6M/giphy.gif

W hordzie czy ally?

HORDA!!!! LOK"TAR OGAR!

Ostatnio edytowany przez Luk4S (2016-01-14 16:49:48)


FluxBB bbcode test

Offline

#309 2016-01-14 17:06:05

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Diabolo 3

Luk4S napisał:

Prawie 700 dni przegranych w World of Warcraft.

Grasz od 11 lat czyli premiery wow eu srednio 5.7h dziennie
latest?cb=20081126173842


ara ara...

Offline

#310 2016-01-14 17:22:59

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Diabolo 3

Kilgur napisał:
Luk4S napisał:

Prawie 700 dni przegranych w World of Warcraft.

Grasz od 11 lat czyli premiery wow eu srednio 5.7h dziennie
http://vignette3.wikia.nocookie.net/unc … 1126173842

10 lat. Bo ostatni rok miałem przerwy. Jestem i tak słaby, mamy ziomka w gildii co ma blisko 1000 dni.  A tak serio. To nic dziwnego. Prawie codziennie był raid po 4-5h podczas progresu. Zazwyczaj od 19-24. Zależy od gildii. Do tego altówki i inne pierdoły. Wow zjadał czas...

Ostatnio edytowany przez Luk4S (2016-01-14 17:23:38)


FluxBB bbcode test

Offline

#311 2016-01-23 01:05:47

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Diabolo 3

Pograłem trochę i nudno się robi w sezonie blizzard dal set na start i t10 na farmie po paru godzinach grania ok 4h na 1-70 i moze godzina na zrobienie reszty jezor Legendy sypia się w tak  dużych ilościach że gr70 zrobiłem po 2-3 dnich od startu sezonu jezor
52972553.jpg

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2016-01-23 01:07:47)


ara ara...

Offline

#312 2016-06-06 21:35:19

Dx51
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2010-09-23

Odp: Diabolo 3

Żeby nie robić oddzielnego temaciku.

Swego czasu byłem ostrym zapaleńcem w D2, jednak grywałem, lub raczej poszukiwałem tych modyfikowanych i na prawdę, niekiedy trudniejszych Modów do D2.
Aktualnie morduję się psychicznie nad modem Chaos Empire ver. 7.74

Różnice: Zmiany w ekwipunku, dużo, bardzo dużo nowych zestawów, nowe lokacje, dodatkowe zadania.
Są różne ułatwienia takie jak np. za lvl ma się dwa talenty do drzewka, nie jeden, jednak i tak nie jest za słodko.
Mod ma własny serwer gdzie można pogrywać na BN pod ten mod.
Trzeba się napocić aby nie zostać posłany na deski w jednej sekundzie na poziomie piekło.

Dla osób lubiących wyzwania i tę wersję Diabełka, polecam.
http://chaosempire.eu/d2web/index.htm

Mod działa pod wersję patcha 1.10

Ostatnio edytowany przez Dx51 (2016-06-06 21:40:51)


o9UqB.png
YPOORzh.gif

Offline

#313 2016-06-06 21:37:13

Innostian
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2014-01-15

Odp: Diabolo 3

O właśnie, ostatnio myślałem nad pograniem w Diablo 2. Może się skuszę.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024