#1 2016-06-29 18:18:50

pyransc
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-10

Overwatch

okl_owpc2dpo.jpg

Overwatch to kolejna gra studia Blizzard Entertainment znanego z takich produkcji jak Diablo, World of Warcraft, Heroes of the Storm czy też Hearthstone: Heroes of Warcraft.

Historia zawarta w grze opowiada o zmaganiach przeróżnych bohaterów, walczących w świecie ogarniętym konfliktem. Dawno temu globalna wojna została zażegnana dzięki organizacji OVERWATCH, jednak po latach jej siła osłabła i zagrożenie powróciło.

W Overwatch znalazło się wielu rozmaitych bohaterów, w tym kobieta potrafiąca podróżować w czasie, wojownik chroniony przez masywną zbroję czy też mnich-robot. Każdy z herosów posiada własny zestaw umiejętności, zaprojektowanych w taki sposób, by osiągnąć maksymalną skuteczność bojową, współpracując w drużynie. Kooperacja jest bowiem kluczem do sukcesu, a poszczególni członkowie teamu muszą się wzajemnie uzupełniać.

Zabawa odbywa się w kilku trybach, w tym Ładunek (należy dostarczyć przedmiot do wyznaczonego miejsca) i Przejęcie punktu (walka o kontrolowanie celów strategicznych - jedna ekipa atakuje, druga się broni). Deweloperzy regularnie udostępniają również nową zawartość w ramach darmowych aktualizacji.

Overwatch działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, generującym przyjemną dla oka, przejrzystą i efektowną oprawę wizualną. Całość uzupełniają sugestywne efekty dźwiękowe oraz dynamiczna muzyka.

Źródło: www.miastogier.p

A teraz do rzeczy.  Gra ktoś z animsub w Overwatch? Jak wrażenia? Może udało by się stworzyć jakiś stronkowy team?
Jeżeli był by ktoś zainteresowany to zapraszam na pw lub pyransc#2704

Pozdro

Offline

#2 2016-06-29 19:12:47

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Overwatch

Gra bardzo dobra ale ja nie gram jezor poprostu przeczuwalem ze wyjdzie z tego HotS story jesli chodzi o powazniejsze granie, dlatego zrobilem celowy unik poprostu szkoda mi nerwow na wkurw...... ze gram z warzywami. Wlasnie teraz znajomi z ts-a graja i klna w zywy kamien grajac rankedy jezor typowe blizzardowskie podejscie, zrobinie systemu gdzie noskillowe boby przeplataja sie z ludzmi ktorzy maja skilla. Wlasnie znajomy rozegral kolejna gre gdzie robil za carry i parktycznie masakrowal przeciwnika, ale neistety mial w teamie 4 idiotow i kolejna przegrana smile


ara ara...

Online

#3 2016-06-29 19:15:06

pyransc
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-10

Odp: Overwatch

To czemu nie grają w teamie? Z losową drużyną to idzie się wkurzyć.

Offline

#4 2016-06-29 19:19:47

Eftar
Użytkownik
Dołączył: 2014-11-24

Odp: Overwatch

Gra nastawiona na teamplay i brak wygranej przez jednego gracza i hejt za to? Masz ekipę? Grasz poważniejsze gierki niż qm. Nawet duo. Ja gram, posiadam 22 poziom i nie jest źle.

Offline

#5 2016-06-29 19:33:14

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Overwatch

Czy ktos gra w OW? Nie no nie wiem. Mam tylko 120 poziom Gram zwykle od 20:00 do 23;00/01:00. W weekendy cały dzień. Mój main to reaper, soldier, junkrat oraz lucio. Pozdrawiam. W sumie niszczę też Tracer. Jak chcecie ja nie widzę przeszkód gram z ziomkami, ale dla ANSI czas by sie znalazł.

PS: Czasami przeklinam.


FluxBB bbcode test

Offline

#6 2016-06-29 19:47:26

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Overwatch

pyransc napisał:

To czemu nie grają w teamie? Z losową drużyną to idzie się wkurzyć.

Nie zawsze masz 5 osob, ale nie zmienia faktu ze z tego co slysze na ts, sytuacja mocno podobna do tego jak rankedy dzialaly w HotS smile win/lose streak boli smile_big teraz np graja we dwoch i nonstop wygrywaja smile

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2016-06-29 19:50:47)


ara ara...

Online

#7 2016-06-29 21:15:01

hryspin
Użytkownik
Skąd: Hanran Subs
Dołączył: 2015-03-01

Odp: Overwatch

Ja osobiście nie grałem jeszcze rankedów, gra jest całkiem spoko fajnie się pyka ale niestety czy to tu czy w cs-ie czy nawet lolu zawsze znajdą sie ludzie którzy grają jak by 1 raz na oczy komputer widzieli i nie raz nie dwa krew się gotuje bo pomimo tego iż wydali na grę ok 200 zł udają ze nie mają mikrofonu(7-20 zł) a jak już trafisz na taką polską cebule to Ci powie "nie będziesz mi życia układał" a gra bardzo kładzie nacisk na team play... z randomami fajnie się gra(czasem) ale przeważnie to jest jedna wielka porażka... sama gra świetna polecam.

Ostatnio edytowany przez hryspin (2016-06-29 21:16:12)


rapideoBaner.png

Offline

#8 2016-06-29 21:36:28

reddd
Użytkownik
Skąd: Warszawa/Puck
Dołączył: 2011-10-10

Odp: Overwatch

Gram od czasu do czasu i sobie chwalę. Mega przyjemna i uzależniająca gra. Do tego ma genialny polski dubbing. smile_big Jedyne co to ciężko o jakąkolwiek komunikację z innymi (przynajmniej na niższych szczeblach). Zdarzyła mi się chyba tylko jedna gra, gdzie ktoś nawijał przez mikrofon. Przez to gry są trochę losowe, dlatego lepiej grać ze znajomymi. Jak coś to: Red#2778.


XX1BYr3.gif

Offline

#9 2017-04-07 11:24:23

qscesz029
Użytkownik
Dołączył: 2017-04-07

Odp: Overwatch

mam 105 lvl pisac fkrentar

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024