#1 2016-12-13 12:17:18

RukiaFan
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-13

[Rozwiązane/Solved] Poszukuję NC ED i OP z Bleach

Cześć, szukam oryginalnych endingów i openingów z płyt Bleach  (Creditless / NC / No credit / Raw) w kontenerze mkv i najlepiej z kodekami FLAC i H264 (tj. bezstratna konwersja) jeśli to możliwe. W necie sporo tego, ale zwykle pojedyncze (per seria) i większość już od dawien dawna bez seedów, albo w mp3 i mp4, nieaktualne linki itp. itd. Na pewno łatwo dorwać Music Collection (FLAC) ze wszystkimi utworami, ale chciałbym też te z wideo.
Uzbierałem już całkiem sporą kolekcję (136 plików - 13.5GiB) ulubionych utworów z wielu Anime, a brakuje mi tylko tych z tasiemców (na Fairy Tail i Naruto rawy jeszcze sporo pewnie poczekam, zwłaszcza że ten drugi nadal jest emitowany aż do wiosny tj. do Boruto).
Czy dysponujecie może jeszcze jakimiś kopiami / linkami tych utworów pełnych wspomnień, albo nazw grup które jeszcze udostępniają te artefakty na botach IRC?
smile_big

Ostatnio edytowany przez RukiaFan (2016-12-13 17:49:13)

Offline

#2 2016-12-13 12:28:42

Yoda_Dzedaj_Mistrz
Użytkownik
Dołączył: 2013-06-28

Odp: [Rozwiązane/Solved] Poszukuję NC ED i OP z Bleach

KLIK
KLIK 2
KLIK 3

Ostatnio edytowany przez Yoda_Dzedaj_Mistrz (2016-12-13 12:31:50)

Offline

#3 2016-12-13 12:31:34

RukiaFan
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-13

Odp: [Rozwiązane/Solved] Poszukuję NC ED i OP z Bleach

Yoda_Dzedaj_Mistrz napisał:

No właśnie napisałem, że łatwo znaleźć Music Collection, ale szukam wersji z wideo tak jak w RAW są NCOP.mkv
smile

Ostatnio edytowany przez RukiaFan (2016-12-13 12:31:57)

Offline

#4 2016-12-13 13:47:23

Kokabiel
Użytkownik
Dołączył: 2014-11-14

Odp: [Rozwiązane/Solved] Poszukuję NC ED i OP z Bleach

Link
Tu akurat masz 2 pierwsze endingi, z prawej strony masz listę, w której możesz poszukać innych, nie wszystkie posiadają endingi (patrz filelist)

Ostatnio edytowany przez Kokabiel (2016-12-13 13:49:39)

Offline

#5 2016-12-13 14:08:30

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: [Rozwiązane/Solved] Poszukuję NC ED i OP z Bleach

Nie mogłem się powstrzymać. Poważnie, to takie trudne. Wpisałem w google "bleach creditless openings" i od razu znalazłem... link  gwizdze

Offline

#6 2016-12-13 17:08:32

RukiaFan
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-13

Odp: [Rozwiązane/Solved] Poszukuję NC ED i OP z Bleach

Kokabiel napisał:

Link
Tu akurat masz 2 pierwsze endingi, z prawej strony masz listę, w której możesz poszukać innych, nie wszystkie posiadają endingi (patrz filelist)

Tak, znam tą stronę i widziałem też endingi, ale znowu brakuje openingów (jest to sezonami, a sprawdziłem chyba 3 pierwsze).

max-kun napisał:

Nie mogłem się powstrzymać. Poważnie, to takie trudne. Wpisałem w google "bleach creditless openings" i od razu znalazłem... link  gwizdze

Cóż ja szukałem "Bleach NC OP mkv" i przeszukiwałem różne znane mi serwisy, na których inne serie z łatwością miałem - u mnie ledwo weszło to na pierwszą stronę (ostatni wynik na pierwszej stronie) - wiesz Google wszędzie działa inaczej ... bo jest spersonalizowane itp. Dostawałem sporo odnośników albo do YT czy innych serwisów z plikami mp4, albo do zapomnianych torrentów.
W każdym razie super stronka, której zasoby jeszcze chętnie przeszukam.

Poproszę jeszcze tylko o odrobinkę wsparcia. Pliki są na mega.co.nz (i nawet super, bo w sumie fajny serwis). Wcześniej tematu by nie było, ale jakiś czas temu (nie korzystam aż tak regularnie, więc uściślić nie mogę) na mega nałożyli limit transferu i mogę pobierać z 20% tylko OP (pobieram katalog jako zip) i przekroczyłem limit (a jeśli dobrze kojarzę to jest on na miesiąc, tak?). Czy jest jakiś sposób na ominięcie limitu? Jeśli dobrze kojarzę to musiałbym w ten sposób czekać 5 miesięcy na same openingi (już nie mówiąc o endingach), co nie jest najlepszym wyjściem.
Gdybym miał za dużo pieniędzy, to prędzej kupiłbym płyty prosto z kraju kwitnącej wiśni (i to nawet bardzo chętnie ...), ale aktualnie więcej ich potrzebuje niż mam, więc nie mogę jej od tak wydać na jakieś konta premium. Wybaczcie proszę pazerność biednego polaczka.
Próbowałem też programem JDownloader2, ale on też automatycznie tego nie ominie. Mam stały adres IP, więc tutaj też kiepsko. Spróbuje jeszcze pogrzebać w opcjach JDownloader2, ale jeśli macie jakieś sprawdzone pomysły, to zamieniam się w słuch ...
Normalnie omijanie limitów idzie wygooglać, ale tutaj sprawa jest dużo trudniejsza niż szukanie rawów, a mianowicie oszustwa, botnety itp. itd., dlatego jeśli ktoś ma sprawdzoną metodę, która poradzi sobie z algorytmami tego serwisu, to byłbym bardzo wdzięczny.

Ostatnio edytowany przez RukiaFan (2016-12-13 17:10:55)

Offline

#7 2016-12-13 17:40:53

Kokabiel
Użytkownik
Dołączył: 2014-11-14

Odp: [Rozwiązane/Solved] Poszukuję NC ED i OP z Bleach

Polecam tora działa bardzo dobrze.

Offline

#8 2016-12-13 17:48:41

RukiaFan
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-13

Odp: [Rozwiązane/Solved] Poszukuję NC ED i OP z Bleach

Kokabiel napisał:

Polecam tora działa bardzo dobrze.

Ja cię kręcę ... dlaczego na to nie wpadłem wcześniej (cóż pewnie zwyczajnie zapomniałem, bo nigdy nie miałem okazji używać)? Najciemniej zawsze pod latarnią, dzięki!

Offline

#9 2016-12-13 18:03:04

Pitbull01
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-07

Odp: [Rozwiązane/Solved] Poszukuję NC ED i OP z Bleach

Ograniczenie na mega.nz dla zwykłego zarejestrowanego konta to 5GB/6h na 1 adres ip.

Offline

#10 2016-12-13 18:31:42

RukiaFan
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-13

Odp: [Rozwiązane/Solved] Poszukuję NC ED i OP z Bleach

Pitbull01 napisał:

Ograniczenie na mega.nz dla zwykłego zarejestrowanego konta to 5GB/6h na 1 adres ip.

Dzieki za info

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024