#1 2017-01-02 02:56:58

Darksigil
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-02

PROJEKT (INWESTYCJA) - POLSKI FILM/SERIAL ANIMOWANY

Witam Państwa

Poszukuję utalentowanych osób, które zaangażowałyby się w projekt tworzenia polskiego filmu/serialu animowanego. Niestety będąc fanem wszelkiego rodzaju animacji jestem zasmucony faktem, iż w Polsce nie produkuje się filmów animowanych, które można sprzedawać w rodzimym kraju lub zagranicą.
W efekcie ja oraz moi przyjaciele biznesowi jesteśmy zainteresowani zainwestowaniem i stworzeniem rodzimej produkcji. Oprócz środków własnych postaramy się pozyskać środki zewnętrzne, które pozwolą zrealizować ten cel. Jednakże zdajemy sobie sprawę, że prowadząc własne biznesy, na których wyśmienicie znamy się. Będziemy mogli jedynie służyć kapitałem, wiedzą z dziedziny zarządzania finansami oraz gustem konsumenta. W związku z tym chcielibyśmy zebrać osoby, które pomogłyby nam zrealizować określony cel, gdyż zdajemy sobie, iż nie jesteśmy reżyserami, scenografami, dźwiękowcami czy grafikami. Po zebraniu odpowiedniej ilości osób oraz dogadaniu w danym gronie szczegółów powstania projektu zostanie powołana Sp. z o.o., która będzie odpowiedzialna za produkcje i dystrybucje.

Dlatego jeśli jesteście osobami, które mogą nam pomóc lub macie już jakieś swoje rozpoczęte projekty, ale brakowało wam wsparcia od osób trzecich zapraszamy do współpracy. Nie ukrywam, że w aktualnym momencie nie mamy nic prócz możliwości finansowych, ale z zaangażowania ludzi oraz ich pomysłów można zbudować co tylko się chce.

Na potrzeby pierwszego kontaktu lub zgłaszania swoich propozycji współpracy stworzyłem poniższy mail:
projektpolskaanimacja@gmail.com


Pozdrawiam i zapraszam do współpracy
Adam Sadowski

Offline

#2 2017-01-02 03:39:00

Tensazen
Użytkownik
Skąd: Kielce
Dołączył: 2011-03-06

Odp: PROJEKT (INWESTYCJA) - POLSKI FILM/SERIAL ANIMOWANY

Mam wielką nadzieję że to nie żart oczkod

Offline

#3 2017-01-02 05:20:21

Darksigil
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-02

Odp: PROJEKT (INWESTYCJA) - POLSKI FILM/SERIAL ANIMOWANY

To nie żart. Jeżeli nie znajdą się chętni. W ostateczności wynajmiemy firmę zewnętrzną, która zrealizuje dla nas projekt, ale myślę, że wtedy straci na charakterze.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024