#41 2011-03-23 00:12:09

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Gantz-Dyskusje (i spojlery)

I nowy film?
Warto sciagać?


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

#42 2011-03-23 01:03:53

B-Rabbit
Użytkownik
Dołączył: 2010-01-31

Odp: Gantz-Dyskusje (i spojlery)

Imo początek był obiecujący akcja ze starym cebulakiem super .

Pokaż spoiler
Choć kwestia Kurano na stacji do staruszki by się przydała tak jak i dwie połówki zakochanych mknące ku sobie w walce z buddą
. Nie wiem jak z głosami japońskimi ale z ang to beznadziejnie brzmi . Ogólnie jako fan  bym wystawił 6/10. Efekty dają radę .

Ostatnio edytowany przez B-Rabbit (2011-03-23 01:05:23)

Offline

#43 2011-09-10 20:35:20

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Gantz-Dyskusje (i spojlery)

taa.
dobry opis Rabbit.

Oglądałem, porobili trochę nadziei na drugi film,
Kulka Gantza wyglądała całkiem fajnie.
Choć w stosunku do anime, pominęli kwestie stosunku...
Znaczy motoru napędowego głównego bohatera...
Osobiście brakowało mi ekranizacji reszty epkow anime.
A już przeżyć nie moglem, że zabrakło dziewczyny co go rozprawiczyła.


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

#44 2011-09-10 20:46:12

Foris
Użytkownik
Dołączył: 2008-06-16

Odp: Gantz-Dyskusje (i spojlery)

Istnieją gdzieś w internecie napisy lepsze niż te co są na ansi? Te, bądźmy szczerzy, nie są nawet średnie :/

Offline

#45 2011-09-10 22:55:28

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Gantz-Dyskusje (i spojlery)

Jeśli mowa o tym anime to było całkiem niezłe choć miało swoje wady. Na pewno wizualnie bardzo ładne, a w dodatku miało mocne sceny gore i trzymało w napięciu widza gdyż niewiadomo jaki będzie wróg i kto zginie. Miało również wzruszające sceny jak na przykład śmierć tej ładnej dziewczyny lecz jak pamiętam to była tylko kopia, a tamta jakimś cudem przeżyła więc to niewielkie, ale zawsze jakieś pocieszenie.

A jeśli chodzi o wady to oczywiście brak zakończenia bo faktycznie końcówka była beznadziejna.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2011-09-10 22:57:04)

Offline

#46 2017-04-02 23:10:32

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Gantz-Dyskusje (i spojlery)

Sobie obejrzałem GantZ:0.
Całkiem nieźle się oglądało, ale główny bohater to pipka.
Cały czas się zastanawiałem  jak to w czasie i rzeczywistości jest to oparte.

Pokaż spoiler
No bo mówi, zrobię to nie mam wyjścia, po czym obrywa, znowu głosi ten monolog i niszczy strój, znowu wygłasza swą przemowę i traci ludzi, potem jeszcze raz i traci nogi, no ilesz moszna ??
Ale dopiero pod koniec zajarzyłem że on tu był vice liderem i to przez niego wszyscy umarli xDD
NO i dlatego niedobitki go słuchają xD

A wam jak się seans podobał?


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

#47 2017-04-03 04:43:36

Słowianie
Użytkownik
Skąd: Youtube.com
Dołączył: 2017-01-02

Odp: Gantz-Dyskusje (i spojlery)

LagoonCompany napisał:

A wam jak się seans podobał?

Mi się podobał, akcja była praktycznie co chwilę, potworki ładnie zrobione, ogólnie modeling postaci był lekko lepszy niż ten z 2011r.
Główny bohater to serio mógłby być bardziej ogarnięty.

Wyobraźcie sobie, że giniecie w wypadku...
-Potrąca was samochód
-Wycięczył was nowotwór
-Spadła na was paleta w pracy.
Sekundy po zdarzeniu budzicie sie w pokoju, który na pierwszy rzut oka został właśnie wyremontowany (całkowicie pusty) gotowy do sprzedaży. Z tym wyjątkiem, że na środku stoi czarna kula a wokół niej ludzie, którzy rzekomo tak jak Ty zgineli tego samego dnia.

Grupa stara się wydostać, ale nie możecie dotknąć klamki, okna. Nie macie sygnału w komórce. Zdjęcia, które robicie nie chcą zapisać się na pamięci telefonu.
Rozmawiacie, rozważacie wszelkie możliwości odnośnie sytuacji, w której się znaleźliście.
Waszą rozmowę przerywa jednak głośna piosenka: Krzysztofa Krawczyka - Wstaje Nowy Dzień, która wydobywa się z Czarnej Kuli. Zdziwnieni czekacie...

Nagle z urządzenia wysuwają się na metalowych stelażach walizki z waszymi imionami oraz trzy typy broni pokroju Man in Black. Zaś w środku siedzi jakby się zdawać mogło na pierwszy rzut oka (nagi człowiek podpięty do systemu podtrzymującego życie)
648999-guns.jpg

Na kuli wyświetla się informacja "Cześc śmierdzące gnojki! To jak wasze nowe życie się potoczy... zależy wyłącznie ode mnie! miłej zabawy"

Przeczytają ten kawałek serio trudno stwierdzić rok/lata w jakim czasie to wszytko się dzieje... Nie wiem, ja stawiam gdzieś od 2120 do 2200 o ile technologia/nauka będzie brnąć obecnym tempem lub szybciej.


tumblr_inline_orxomc9kpC1uj5efd_540.png Youtube - to moja pasja!

Offline

#48 2017-04-16 16:26:10

aryst
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-11

Odp: Gantz-Dyskusje (i spojlery)

Gantz:O cycki spoko bujały się.
227XYGH.gif

Szkoda, że seksoholika usunęli, tego kosmitę psa[ inugami ] i chociażby Muscle Ridera.
Reszta zmian w miarę rozważna, biorąc pod uwagę, że musieliby wyjaśniać ich przeszłość, by nowy widz zrozumiał co te postacie tutaj robią.
Ogólnie scenariusz mocno-średni jak w mandze, ale warto to obejrzeć dla dobrej akcji i cycków.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024