#1 2017-04-26 09:07:09

Ri
Użytkownik
Dołączył: 2017-04-26

Szukam Mangi o znudzonym bogu i jego świecie RPG

Witam

Jakiś czas temu czytałem taką Mangę i zapomniałem tytuły... czytałem ją na readmanga.today...

Krótki opis:
Nastolatek jest prześladowany przez 3 innych nastolatków i w jego obronie staje jego przyjaciółka z dzieciństwa. Nagle cała 5 zostaje przeniesiona do innego wymiaru gdzie spotykają się z bogiem, który jest znudzony i stworzył sobie świat na podbieństwo gry RPG gdzie chce ich umieścić. daje każdemu "karte postaci" gdzie są ich statystyki i przydzielona najbardziej pasujaca profesja. Nasz główny bohater oraz jego przyjaciółka nie mają profesji oraz mają najsłabsze staty. Wszyscy mają umiejętność wykradanie z innych potworów ich skili / umiejętności.

Po przeniesieniu do tego świata po jakimś czasie widzimy naszego bohatera pracującego w polu. Podchodzi do niego jego przyjaciółka oraz, jeden z nastolatków, którzy go gnębili. Przperasza on naszego bohatera za swoje wcześniejsze zachowanie i proponuje przyjaźń. Rozmowa przeistacza się na dungeon z którego (jak dobrze pamiętam) pobliskie wioski są atakowane lub nawiedzone chorobą. Przyjaciółka deklaruje że chce poświęcic sie i wejsc do niego jednak nasz głowny bohater mówi że jej na to nie pozwoli i wstawia się na jej miejsce. w dungeonie zostaje przepchniety przez pozostala dwojke na drugą strone linii zza której nie moze się wycofać. okazuje się że przyjaciółka postanowiła wykorzystac swoje kobiece auty by przezyć w tym świecie i wykorzystala swojego przyjaciela do tego.

Chłopak wchodzi do dunga gdzie pierwsyzm przeciwnikiem jest Grim Reaper. Z pomocą videocardki od nieznajomego bohatera udaje mu się go pokonac i postanawia się zemscić...


tyle pamiętam.. ktoś coś wie może ?:(

Offline

#2 2017-04-26 10:34:14

gex2
Użytkownik
Skąd: serce lasu na Dolnym śląsku
Dołączył: 2006-07-20

Odp: Szukam Mangi o znudzonym bogu i jego świecie RPG

Hmm ダンジョンシーカー; The Dungeon Seeker  mi się podoba^^ za wolno tylko  wychodzi ..


słuchawki: AKG 550 /superluxy mk2 EVO/pchełki od s2 samsunga [lepsze od aurora^^]
;] serie 1300+ na liczniku

Offline

#3 2017-04-26 10:41:47

Ri
Użytkownik
Dołączył: 2017-04-26

Odp: Szukam Mangi o znudzonym bogu i jego świecie RPG

to to ! dzięki wielkie! smile_big

Offline

#4 2017-04-26 16:31:17

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Szukam Mangi o znudzonym bogu i jego świecie RPG

Tym opisem mnie zaciekawiłeś oczkod


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024