#1 2017-08-14 22:02:31

Tomeku
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-01-02

[Sprzedam] Różne anime, filmy japońskie na DVD, figurki i inne

Różne anime na DVD: https://www.olx.pl/oferta/rozne-anime-d … njyIm.html
Różne filmy japońskie na DVD: https://www.olx.pl/oferta/battle-royale … njz0M.html
Ghost in the Shell sezon 1 i 2: https://www.olx.pl/oferta/anime-ghost-i … mCKI2.html i https://www.olx.pl/oferta/anime-ghost-i … mCKPe.html

Zapraszam do kontaktu.

Ostatnio edytowany przez Tomeku (2017-08-20 09:14:38)

Offline

#2 2017-08-17 21:02:43

Tomeku
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-01-02

Odp: [Sprzedam] Różne anime, filmy japońskie na DVD, figurki i inne

Wystawiłem większość anime na Allegro od 1 zł BCM. Zapraszam do licytacji: http://allegro.pl/listing/user/listing. … 43&order=m

Jeżeli jeszcze ich nie widzicie na liście, to musicie odczekać kilkanaście minut. Allegro...

Ostatnio edytowany przez Tomeku (2017-08-17 21:03:53)

Offline

#3 2017-08-20 09:15:38

Tomeku
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-01-02

Odp: [Sprzedam] Różne anime, filmy japońskie na DVD, figurki i inne

Dodałem figurę Asuki z Neon Genesis Evangelion na allegro: http://allegro.pl/figurka-z-anime-neon- … 72175.html

Ostatnio edytowany przez Tomeku (2017-09-02 17:14:07)

Offline

#4 2017-08-20 10:40:41

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [Sprzedam] Różne anime, filmy japońskie na DVD, figurki i inne

Tomeku napisał:

Dodałem figurę Asuki z Neon Genesis Evangelion na allegro: http://allegro.pl/figurka-z-anime-neon- … 72175.html

Wiem ze bajke dawno temu ogladalem, ale te "szczurek" to na Asuke nie wyglada  jezor2


ara ara...

Offline

#5 2017-08-20 19:50:52

Tomeku
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-01-02

Odp: [Sprzedam] Różne anime, filmy japońskie na DVD, figurki i inne

Offline

#6 2017-08-26 21:56:17

Tomeku
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-01-02

Odp: [Sprzedam] Różne anime, filmy japońskie na DVD, figurki i inne

Dodałem Battle Royale 1 & 2 oraz Brother na allegro: http://allegro.pl/battle-royale-1-2-bro … 63532.html

Przypominam, że jutro również kończą się aukcje anime z linków z poprzednich postów smile

Poniżej lista:

- Kai Doh Maru DVD PL: http://allegro.pl/anime-kai-doh-maru-dv … 49567.html
- Renzu Miłosne Fotografie DVD PL: http://allegro.pl/anime-renzu-milosne-f … 92879.html
- Armagedon DVD PL: http://allegro.pl/anime-armagedon-dvd-p … 31651.html
- Blood The Last Vampire DVD PL: http://allegro.pl/anime-blood-the-last- … 67389.html
- Księżniczka Mononoke DVD PL: http://allegro.pl/anime-ksiezniczka-mon … 29645.html
- Mobile Suit Gundam Movie II DVD PL: http://allegro.pl/anime-mobile-suit-gun … 66152.html
- Karas Sezon 1 DVD PL: http://allegro.pl/anime-karas-sezon-1-d … 90642.html
- Ghost in the Shell DVD PL: http://allegro.pl/anime-ghost-in-the-sh … 48250.html
- Ghost in the Shell Edycja Specjalna 2xDVD PL: http://allegro.pl/anime-ghost-in-the-sh … 46262.html
- Arjuna Córka Ziemi 2xDVD PL: http://allegro.pl/anime-arjuna-corka-zi … 87817.html
- 3x3 Oczy 2xDVD PL: http://allegro.pl/anime-3x3-oczy-2xdvd- … 86513.html
- Metropolis Wydanie Dwupłytowe DVD PL: http://allegro.pl/anime-metropolis-wyda … 32893.html
- Great Teacher Onizuka 1 DVD PL: http://allegro.pl/anime-great-teacher-o … 89308.html

Aktualne oferty w pierwszym poście.

Ostatnio edytowany przez Tomeku (2017-09-02 17:15:02)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2017