#1 2017-09-14 22:11:03

Diablo
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-17

[RoD Anime] Kidou Senshi Gundam: The Origin + Thunderbolt (2017)

Witam fanów naszych wydań, dziś w nocy mała niespodzianka dla fanów uniwersum Gundam. Jako że MasaGratoR był zmuszony osierocić tłumaczenie tej serii przygotowałem dla was, we współpracy z Hunter Killerem, tłumaczenie czwartego epizodu Gundam: Origin.

mobile-suit-gundam-series-28-cool-hd-wallpaper.jpg

Dodatkowo, idąc za ciosem, przedstawiam wam tłumaczenia odcinków od 5 do 8 kontynuacji serii Mobile Suit Gundam: Thunderbolt. Te tłumaczenia również powstały we współpracy z Hunter Killerem.

maxresdefault.jpg

Żywię nadzieję, że będziecie zadowoleni z naszej pracy. I gdyby ktoś miał ewentualne wątpliwości... Tak, zamierzam w przyszłość wydawać tłumaczenia do kolejnych nowych Gundamów.

Ostatnio edytowany przez Diablo (2017-09-14 22:12:09)


Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami

Życie jest spacerem cieni, biednych aktorów. Kroczą dumnie przez godzinę po scenie, a potem znikają i nikt już o nich nie słyszy.

250x50.png

Offline

#2 2017-12-22 20:19:19

Diablo
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-17

Odp: [RoD Anime] Kidou Senshi Gundam: The Origin + Thunderbolt (2017)


Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami

Życie jest spacerem cieni, biednych aktorów. Kroczą dumnie przez godzinę po scenie, a potem znikają i nikt już o nich nie słyszy.

250x50.png

Offline

#3 2018-10-07 14:15:32

Diablo
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-17

Odp: [RoD Anime] Kidou Senshi Gundam: The Origin + Thunderbolt (2017)

Witam po dłuższej, niestety, przerwie. W ramach zadość uczynienia chciałbym przedstawić wszystkim zainteresowanym tłumaczenie ostatniego epizodu Kidou Senshi Gundam: The Origin. Mam nadzieję, że jego miłośnicy będą zadowoleni. A co do moich przyszłych planów, w najbliższej przyszłości mam zamiar zabrać się za kolejne tytuły z uniwersum Gundam. Miłego oglądania!

Pokaż spoiler
05b558fe862346ebbba7c6a5f2c4467d.jpg


Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami

Życie jest spacerem cieni, biednych aktorów. Kroczą dumnie przez godzinę po scenie, a potem znikają i nikt już o nich nie słyszy.

250x50.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024