#1 2018-01-08 13:49:31

Diablo
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-17

[RoD Anime] Karate Kill

Dziś coś dla miłośników krwawej akcji, nagich kobiet i małomównych karateków. Mianowicie drama Karate Kill. Film tak głęboki, jak wskazuje jego tytuł, ale jeśli ktoś lubi wyładowane elementami gore filmy akcji powinien być zadowolony. Napisy są już tradycyjnie dostępne na ANSI. Miłego oglądania.

KARATE-_KILL-_Movie-copy.jpg


Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami

Życie jest spacerem cieni, biednych aktorów. Kroczą dumnie przez godzinę po scenie, a potem znikają i nikt już o nich nie słyszy.

250x50.png

Offline

#2 2018-01-08 13:54:04

Lamarus
Użytkownik
Skąd: Skoki/Poznań
Dołączył: 2008-05-21

Odp: [RoD Anime] Karate Kill

Ekhm.

Regulamin dla osób udostępniających napisy w Animesub.info napisał:

Zabronione jest umieszczanie napisów do filmów innych niż z gatunku anime (nie dotyczy filmów typu 'Live-Action' - powstałych na podst. Anime);


2Onih0v.jpg
"Nie wiem o co w tym chodzi bo to nie ma najmniejszego sensu." - Ken-chan

Offline

#3 2018-01-08 14:09:38

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: [RoD Anime] Karate Kill

Zbanować za to świętokradztwo.

Offline

#4 2018-01-08 14:12:11

Diablo
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-17

Odp: [RoD Anime] Karate Kill

Lamarus napisał:

Ekhm.

Regulamin dla osób udostępniających napisy w Animesub.info napisał:

Zabronione jest umieszczanie napisów do filmów innych niż z gatunku anime (nie dotyczy filmów typu 'Live-Action' - powstałych na podst. Anime);

Znam powyższy zapis, ale też poruszałem tę kwestię z administracją ANSI w okolicach 2010 roku, gdy dopiero zaczynałem brać się za tłumaczenia Dram (Dokładnie rzecz biorąc, odpowiedź na moje ówczesne pytanie otrzymałem 2010-07-23). Kontaktowałem się w tamtym okresie z Lilith, oraz samym Kaynem. Ta pierwsza dała mi swoje błogosławieństwo prosząc jedynie, by w opisie subów była odpowiednia adnotacja, a Kayne wobec aprobaty Lilith nie miał nic przeciwko tej sprawie.


Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami

Życie jest spacerem cieni, biednych aktorów. Kroczą dumnie przez godzinę po scenie, a potem znikają i nikt już o nich nie słyszy.

250x50.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024