#6881 2018-04-21 15:29:19

rool
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2009-05-12

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nie reklama a wymuszony twardy reset, dysk juz ma swoje latka, ale szkoda mi tych serii co straciłem. A tu, to uzywam tego softu co pobiera napisy stąd.

Offline

#6882 2018-04-21 16:02:16

Słowianie
Użytkownik
Skąd: Youtube.com
Dołączył: 2017-01-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

@rool, Nie to, żeby ktoś wierzył w te wirusy i partycje smile ale przyznajmy, że troling się udał.
Zgłosziłem to administracji i po tym weekendzie zmienią dostawcę na innego.
Mam nadzieję, że tym razem pc ci nie odleci w kosmos, albo nie zamieni się w Transformersa smile

Ostatnio edytowany przez Słowianie (2018-04-21 16:03:39)


tumblr_inline_orxomc9kpC1uj5efd_540.png Youtube - to moja pasja!

Offline

#6883 2018-04-21 16:15:12

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

meowchin napisał:

Reklama ci uwaliła partycję xD Tak było xD

No przy dyskach ktore maja swoje lata twardy reset moze rozpier....  partycje, a nawet caly dysk smile sam tak mialem jak przy zwieszce kompa (kombinacje z driverami od xonara), zrobilem twardy reset i padl mi 12 letni seagate smile

Wracajac do tematu jest tyle roznoego softu blokujacego wystarczy zainstalowac i rekalmy ze na mindzia nie wyskakuja jezor ofc najlepiej chrome smile Ostatnio sami sie sprzedali sami na stronie glownej polecajac firefoxa, a nie chrome ktore niby zle dziala  szalony  czyt. blokuje reklamy, chyba z adblockami sobie nie mogli poradzic smile_big co by nie robili zawsze jak sprawdzalem mam 0 reklam smile_big

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2018-04-21 16:19:12)


ara ara...

Offline

#6884 2018-04-21 16:24:50

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Chrome + uBlock + Avast + zapora z W10.
Czuję się względnie bezpieczny. Irytuje mnie tylko fakt, że uBlocka muszę używać na stronach, na których bym nie chciał. Takie czasy. Chyba tylko reklamy na HS są spoko i nawet szkoda je blokować.

Kilgur napisał:

polecajac firefoxa

A tak w ogóle to Firefox nie jest teraz sto lat za murzynami? Większość ludzi zdaje się używa Chroma. Zresztą on wygodny jest, bo ma połączenie ze wszystkimi usługami Google.

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2018-04-21 16:27:06)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#6885 2018-04-21 18:19:26

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Kamiyan3991 napisał:
rool napisał:

Szkoda tylko że tu teraz z napisami jest ciężko.

Tu, czyli gdzie? ANSI ma się w tym sezonie lepiej niż kiedykolwiek. Zresztą już zimą miało się całkiem dobrze. Pewnie, podejrzewam, że mój kumback przyniósł trochę serii na stronę, ale już ogólnie tendencja jest taka, że sporo ludzi robi sporo rzeczy. Nawet sporo nowych twarzy się nagle pojawiło. Być może to dlatego, że ruch na stronie zachęca innych do wstawiania własnych napisów do chińskich kolorowanek.

Owszem, Twój powrót uratował sezon, ale sytuacji na ANSI nie uznałbym za dobrej skoro brak choćby jednej osoby sprawia, że kilka anime nie ma napisów. Gdyby nagle zabrakło Askary, to wiele osób by autentycznie płakało. I niestety jest to możliwe, albowiem nikt się chyba nie spodziewał, że Nicole Cover może tłumaczyć znacznie mniej lub Kamiyan zniknie. O ile nowi tłumacze się pojawiają, to korekta, typesetting, kodowanie... to od lat wciąż te same nicki, i choć są mniej zauważalni od tłumaczy, to ich brak będzie większą szkodą dla animesub, a przede wszystkim dla oglądających z ANSI. Zatem jest dobrze, ale optymistą raczej być nie można. Nie można też pominąć aktywności drugiej strony, czyli "pijawek" pobierających napisy i hardki, która woła o pomstę do nieba. Nie wiem jak reagujecie na podziękowania, ale mimo wszystko moim zdaniem dziwne, że tak mało osób czuje potrzebę by podziękować za możliwość oglądania. 

Choć pokrycie sezonu prawie w całości, to kilka przypuszczalnie fajnych tytułów bez napisów na ANSI, ale nie mam najmniejszego zamiaru oglądać na anime-odcinki, shinden czy jakieś zone. W imię zasad by nie wspierać ludzi kierujących się doktryną pozbawioną moralności. Na wbijam oglądam, rzadko na Senpai, ostatnio na Okami z powodu możliwości pobrania odcinka, ale i tak wole czekać na ANSI. Nadal mam nadzieje skończyć drugi sezon Working z napisami lub hardkami z ANSI, choć mijają lata i nic w temacie się nie dzieje.

Niby tolerancja, niby co mnie to jak ktoś ogląda, ale nie da się pojąć powszechnej opinii, że najłatwiej i dla leniwych ogląda się na stronach typu anime odcinki. Toć jakość ich wstawek to rak, toć poziom tłumaczenia to rak, toć typesetting rak, toć korekta to tam wpisana chyba tylko dla zasady, toć reklamy to rak dla ludzi i urządzeń, toć polityka strony by uniemożliwić oglądanie osobą z włączoną blokadą to rak, a wystarczy wejść na ich discord by przeczytać, iż wszystko pięknie, odcinki super szybko, ktoś tam z zadowolenia wspiera ich złotówkami... To jakaś nowa forma syndromu sztokholmskiego? Jeśli wprowadzą wymóg oglądania półtora minut reklam przed pokazaniem się odtwarzacza to użytkownicy też się do tego przyzwyczają i zaakceptują? Przecież to jest materiał na artykuł ile użytkownik może znieść w zamian za "darmowy" dostęp.

Ostatnio edytowany przez Nesbro (2018-04-21 18:24:00)

Offline

#6886 2018-04-21 18:25:10

Grucha00
Użytkownik
Dołączył: 2013-04-13

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nesbro a ty nic tylko narzekasz, ciebie to nic nie zadowoli, jak tak cię to boli to weź się za coś, zawsze 1 seria do przodu.

Offline

#6887 2018-04-21 18:42:45

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Grucha00 napisał:

Nesbro a ty nic tylko narzekasz, ciebie to nic nie zadowoli, jak tak cię to boli to weź się za coś, zawsze 1 seria do przodu.

To, że poruszam temat np. dublowania napisów lub zwracam uwagę na tytuł bez napisów to nie znaczy, iż z tego powodu narzekam. Przecież nie spamuje wiadomościami dla np. Lamarus, żeby tłumaczył Caligule, bo FMP już ma napisy czy coś tym stylu. Nie piszę też gdzie się da na forum i to co kilka dni, że Caligula nie ma napisów, i przez to cały sezon nieudany.

Ostatnio edytowany przez Nesbro (2018-04-21 18:51:58)

Offline

#6888 2018-04-21 18:54:30

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nesbro napisał:
Grucha00 napisał:

Nesbro a ty nic tylko narzekasz, ciebie to nic nie zadowoli, jak tak cię to boli to weź się za coś, zawsze 1 seria do przodu.

To, że poruszam temat np. dublowania napisów lub zwracam uwagę na tytuł bez napisów to nie znaczy, iż z tego powodu narzekam. Przecież nie spamuje wiadomościami dla np. Lamarus, żeby tłumaczył Caligule, bo FMP już ma napisy czy coś tym stylu. Nie piszę też gdzie się da na forum i to co kilka dni, że Caligula nie ma napisów, i przez to cały sezon nieudany.

Tak jakby ktoś chciał tłumaczyć tego gniota. Nawet na MAL-u ma niską notkę, a sama gra ponoć ssie jaja murzyna.

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2018-04-21 18:57:51)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#6889 2018-04-21 18:55:54

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nesbro napisał:

Nie piszę też gdzie się da na forum i to co kilka dni, że Caligula nie ma napisów, i przez to cały sezon nieudany.

Caligula się fajnie podobno zaczyna, ale trudno powiedzieć, co z tego wyjdzie. Osobiście bym się podejmował tłumaczenia po zakończeniu, gdy już wiem, w co się pakuję. Inna sprawa, że jestem przeciwny tłumaczeniu w sezonie, ale to już odrębny temat jezor


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#6890 2018-04-21 19:01:02

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Caligula na plus ma jedynie dość zróżnicowaną akcję w trakcie odcinka. Jednak już od pierwszego epa widać mnóstwo uproszczeń. Cuda niewidy się odwalają, a jedynie ludki na necie się tym interesują.

Offline

#6891 2018-04-21 19:03:02

haraj
Użytkownik
Dołączył: 2017-07-11

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Przecież to, że Nesbro nie robi napisów nie znaczy, że nie ma wpływu na społeczność, same komentarze na forum dużo dają i robią potrzebny ruch.
No i nie widzę w jego poście narzekania tylko punktowanie faktów.

Offline

#6892 2018-04-21 19:08:24

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

marek2fgc napisał:

Caligula na plus ma jedynie dość zróżnicowaną akcję w trakcie odcinka. Jednak już od pierwszego epa widać mnóstwo uproszczeń. Cuda niewidy się odwalają, a jedynie ludki na necie się tym interesują.

Przejrzyj tematy na MAL-u. Mnóstwo ludzi pisało, że ta gra to kupa do kwadratu, więc z bajką inaczej być nie może.


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#6893 2018-04-21 19:17:28

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ok, Caligula to nie najlepszy przykład, ale Hisone to Maso-tan ma chyba dość wysoką ocenę by nie napisać, że nie tłumaczone, bo słabe anime? Nie żebym narzekał, że napisów brak.

haraj napisał:

Przecież to, że Nesbro nie robi napisów nie znaczy, że nie ma wpływu na społeczność, same komentarze na forum dużo dają i robią potrzebny ruch.
No i nie widzę w jego poście narzekania tylko punktowanie faktów.

Dzięki za wsparcie. Dobrze wiedzieć, że ktoś czyta ze zrozumieniem.

Offline

#6894 2018-04-21 19:30:38

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Kamiyan3991 napisał:
Kilgur napisał:

polecajac firefoxa

A tak w ogóle to Firefox nie jest teraz sto lat za murzynami? Większość ludzi zdaje się używa Chroma. Zresztą on wygodny jest, bo ma połączenie ze wszystkimi usługami Google.

Pewnie dlatego mindzia go promuje adblocki slabo dzialaja na FF, byl tu taki i pokazywal ze mindzia wykrywa u niego adblocka i nic mu nie pokaze smile_big

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2018-04-21 19:30:52)


ara ara...

Offline

#6895 2018-04-21 19:33:05

wtas
Użytkownik
Skąd: Gorzów Wielkopolski / Poznań
Dołączył: 2011-09-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

haraj napisał:

Przecież to, że Nesbro nie robi napisów nie znaczy, że nie ma wpływu na społeczność, same komentarze na forum dużo dają i robią potrzebny ruch.
No i nie widzę w jego poście narzekania tylko punktowanie faktów.

Ciągłe jęki o to samo działają raczej demotywująco. Co oznaczą, że ma raczej negatywny wpływ na społeczność.
I tak jak Grucha00 pisał, skoro brakuje napisów do jakiejś serii, to czemu Nesbro ich nie zrobi? Zawsze będzie to jedna seria więcej tutaj, za co fani na pewno będą wdzięczni. Bo jeśli jedyne co potrafi, to pisać wiecznie posty że jakaś bajka nie ma napisów, to ja dziękuję za taki ruch na forum.

Offline

#6896 2018-04-21 19:34:13

Grucha00
Użytkownik
Dołączył: 2013-04-13

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nesbro napisał:

Ale sytuacji na ANSI nie uznałbym za dobrej skoro brak choćby jednej osoby sprawia, że kilka anime nie ma napisów.

Ale to odbieram jako narzekanie.

Offline

#6897 2018-04-21 19:35:59

Szafi
Użytkownik
Skąd: Kielce
Dołączył: 2013-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nesbro napisał:

Ok, Caligula to nie najlepszy przykład, ale Hisone to Maso-tan ma chyba dość wysoką ocenę by nie napisać, że nie tłumaczone, bo słabe anime? Nie żebym narzekał, że napisów brak.

Netflix ma na to licencję. Chociaż onlajnom to nie przeszkadza.  szalony

Offline

#6898 2018-04-21 19:36:42

rool
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2009-05-12

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Słowianie napisał:

@rool, Nie to, żeby ktoś wierzył w te wirusy i partycje smile ale przyznajmy, że troling się udał.
Zgłosziłem to administracji i po tym weekendzie zmienią dostawcę na innego.
Mam nadzieję, że tym razem pc ci nie odleci w kosmos, albo nie zamieni się w Transformersa smile

O czym Ty piszesz? Człowieku, nie pisałbym tego gdyby tak się nie stało. Właśnie niedawno skończyłem próbę odzyskania partycji testdisk-6.14 - nie udało się. Może źle to robiłem ale straciłem ale straciłem już cierpliwość. Całe szczęście że napisy mam zachowane, bo anime to mogę sobie jeszcze, większość, pobrać a wszystkie serie na tym dysku miałem BDRipy. Zgłosiłeś do administracji i mają zmienić dostawcę? - co mi po tym teraz? jak długo to sie już ciągnie to "zareklamowanie strony a-o.ninja"? Wejście w jakiś link to koszmar od kilku miesięcy. Gdyby to były zwykłe reklamy które wystarczy wyłączyć - jeszcze bym zbolał, ale przerzucanie na jakąś pieprzoną stronę z logowaniem, której nie mogę wyłaczyć a dzisiaj to przerzucenie mnie na jakąś stronę "policyjną" gdzie zablokowało mi cały komputer i IP to już kurwicy można dostać. A to praktycznie podlega pod Art. 287 KK.

Offline

#6899 2018-04-21 19:41:48

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Szafi napisał:
Nesbro napisał:

Ok, Caligula to nie najlepszy przykład, ale Hisone to Maso-tan ma chyba dość wysoką ocenę by nie napisać, że nie tłumaczone, bo słabe anime? Nie żebym narzekał, że napisów brak.

Netflix ma na to licencję. Chociaż onlajnom to nie przeszkadza.  szalony

Wioletka też im nie przeszkadzała, chociaż wychodziła na Netflixie regularnie co tydzień. Aż szkoda, że Netflix nic nie próbował z tym zrobić.


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#6900 2018-04-21 19:42:43

Słowianie
Użytkownik
Skąd: Youtube.com
Dołączył: 2017-01-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

@rool, A ja właśnie skończyłem grillować, zajmij się życiem a nie snuj bajek, myślisz że ktoś ci uwierzy?
Jak tak, to ja napiszę, że od czytania twoich komentarzy mi ekran się zepsuł.... Kurczę muszę nowego zamówić... :/

Ostatnio edytowany przez Słowianie (2018-04-21 19:43:28)


tumblr_inline_orxomc9kpC1uj5efd_540.png Youtube - to moja pasja!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024