#6921 2018-04-22 21:42:12

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

bodzio napisał:
Nesbro napisał:

Na ANSI są tacy oglądający, co nadal wierzą, że Areki dokończy Śnieżkę, a bodzio drugi sezon working. Lata mijają, na online już od dawna, a mimo to czekanie. Tych czekających jest całkiem sporo i czasem się wylewają na forum, czyli macie wiernych oglądających z waszymi napisami.

Czyli, jak to wydam, mogę oficjalnie iść na emeryturę?  oczkod

A Working skończysz zaraz po Gintamie?  szalony

Offline

#6922 2018-04-22 21:42:30

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Weźcie go, bo zaraz nie wyczymie tej karuzeli śmiechu.
163EW.gif

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2018-04-22 21:42:43)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#6923 2018-04-22 21:59:58

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Besamir napisał:
bodzio napisał:
Nesbro napisał:

Na ANSI są tacy oglądający, co nadal wierzą, że Areki dokończy Śnieżkę, a bodzio drugi sezon working. Lata mijają, na online już od dawna, a mimo to czekanie. Tych czekających jest całkiem sporo i czasem się wylewają na forum, czyli macie wiernych oglądających z waszymi napisami.

Czyli, jak to wydam, mogę oficjalnie iść na emeryturę?  oczkod

A Working skończysz zaraz po Gintamie?  szalony

Tak, Gintamie, Ranmie, Policjantkach. Ogólnie wszystkim, co zaczął/wspomniał, że przetłumaczy/trollował/ktoś myślał, że zrobi, bo ktoś wkręcał. Tylko tyle gwizdze


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#6924 2018-04-22 22:21:43

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hunter Killer napisał:
Besamir napisał:
bodzio napisał:

Czyli, jak to wydam, mogę oficjalnie iść na emeryturę?  oczkod

A Working skończysz zaraz po Gintamie?  szalony

Tak, Gintamie, Ranmie, Policjantkach. Ogólnie wszystkim, co zaczął/wspomniał, że przetłumaczy/trollował/ktoś myślał, że zrobi, bo ktoś wkręcał. Tylko tyle gwizdze

Raczej nie pojawi się ktoś by dokończyć te tytuły. Także co innego nam pozostaje po za wiarą w bodzia?

Ostatnio edytowany przez Nesbro (2018-04-23 00:16:39)

Offline

#6925 2018-04-22 23:23:20

rool
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2009-05-12

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Słowianie napisał:

@rool, A ja właśnie skończyłem grillować, zajmij się życiem a nie snuj bajek, myślisz że ktoś ci uwierzy?
Jak tak, to ja napiszę, że od czytania twoich komentarzy mi ekran się zepsuł.... Kurczę muszę nowego zamówić... :/

Napisz prawdę to Cie oplują. Nie znam Cię, ale po wnioskuję że masz ścisłe powiązania z tą stroną że odwracasz kota ogonem. Nie wiem czy kto kolwiek miałby uśmiech na twarzy jakby stracił ponad TB anime, do których sam napisy dopasowywał a przedtem jak głupi sie naszukał w sieci aby pobrać dobrej jakości te serie. Nie wierzysz mi że partycja padła mi od twardego resetu? - widac jesteś mało obeznany. A może nie wierzysz że na tamtej stronie takie cyrki są z tym przekierowywaniem na strone niby reklamowe? - eee, jeżeli jest tak jak myślę to sam wiesz najlepiej jak to tam jest.

Offline

#6926 2018-04-22 23:36:50

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Od tych gównianych łonaljnów i innych siundenów można jeszcze kompa popsuć? Pięknie.

Offline

#6927 2018-04-22 23:46:14

Sasha1
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2012-02-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

rool napisał:
Słowianie napisał:

@rool, A ja właśnie skończyłem grillować, zajmij się życiem a nie snuj bajek, myślisz że ktoś ci uwierzy?
Jak tak, to ja napiszę, że od czytania twoich komentarzy mi ekran się zepsuł.... Kurczę muszę nowego zamówić... :/

Napisz prawdę to Cie oplują. Nie znam Cię, ale po wnioskuję że masz ścisłe powiązania z tą stroną że odwracasz kota ogonem.

Słowianie to Gamedor, właściciel tego onlajna.

Ostatnio edytowany przez Sasha1 (2018-04-22 23:46:24)

Offline

#6928 2018-04-23 01:21:07

123swistak
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-07-13

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nesbro napisał:

Na ANSI są tacy oglądający, co nadal wierzą, że Areki dokończy Śnieżkę, a bodzio drugi sezon working. Lata mijają, na online już od dawna, a mimo to czekanie. Tych czekających jest całkiem sporo i czasem się wylewają na forum, czyli macie wiernych oglądających z waszymi napisami.

Ja grzecznie siedzę i czekam, aż Areki skończy Kamisama Hajimemashita, ale jakiegoś większego parcia na to nie mam jak skończy będę wdzięczny jak nie no to trudno po prostu kiedyś walnę z ang subami. W ogóle ostatnio gantza chciałem sobie przypomnieć zakończenie w anime na polskich online nigdzie nie było, a na angielskich kaspersky szalał, że ciągle chce mi się do kompa coś dostać, w końcu wygodniej było mi ściągnąć 5 ostatnich odcinków przez torrenty.

Ostatnio edytowany przez 123swistak (2018-04-23 01:25:48)

Offline

#6929 2018-04-23 02:41:10

MaruKatze
Użytkownik
Dołączył: 2017-06-11

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Stwierdzenie że torrenty są czyste od wirusów sprawia że kisnę. Oglądam niektóre serie online po angielsku. Jakoś nie czuję się lepiej lub gorzej oglądając odc. pobrany przez torrenta.

Offline

#6930 2018-04-23 02:54:21

Witax
Użytkownik
Skąd: Takto
Dołączył: 2012-02-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

dulu napisał:

Od tych gównianych łonaljnów i innych siundenów można jeszcze kompa popsuć? Pięknie.

To już trzeba mieć talent baka Jak padł dysk od twardego resetu to znaczy, że to była kwestia czasu aż dysk padnie..

Ostatnio edytowany przez Witax (2018-04-23 02:54:51)


i5-8600K OC 4.8Ghz, MSI Z370 Tomahawk, HyperX Predator 16GB 3000MHz/3333Mhz, Samsung 960 EVO 250GB.

Headphones: AKG K712 PRO, AKG K612 PRO, Beyerdynamic DT-990 Edition 250ohm
DAC: SMSL SD-650+mod by mikolaj612+Muses 8820 + ad797AR SMSL M8 | AMP: Rapture by mikolaj612

Offline

#6931 2018-04-23 09:27:10

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nesbro napisał:

Raczej nie pojawi się ktoś by dokończyć te tytuły. Także co innego nam pozostaje po za wiarą w bodzia?

Na Policjantki bym się pokusił, gdyby wyszedł remaster BD (a to jest możliwe, mam swoje dojścia, he he). Pozostaje oglądanie po angielsku. Ten średnio udany remaster Gintamy nawet mnie bardziej przekonuje od tych tłumaczeń.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#6932 2018-04-23 13:42:07

Słowianie
Użytkownik
Skąd: Youtube.com
Dołączył: 2017-01-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

rool napisał:
Słowianie napisał:

@rool, A ja właśnie skończyłem grillować, zajmij się życiem a nie snuj bajek, myślisz że ktoś ci uwierzy?
Jak tak, to ja napiszę, że od czytania twoich komentarzy mi ekran się zepsuł.... Kurczę muszę nowego zamówić... :/

jakby stracił ponad TB anime, do których sam napisy dopasowywał a przedtem jak głupi sie naszukał w sieci aby pobrać dobrej jakości te serie. Nie wierzysz mi że partycja padła mi od twardego resetu? - widac jesteś mało obeznany..

Mówisz ponad 1Tb anime na swoim dysku smile
Pisz dalej, może coś jeszcze ciekawego się dowiemy, co tam masz na swoim dysku.  respekt


tumblr_inline_orxomc9kpC1uj5efd_540.png Youtube - to moja pasja!

Offline

#6933 2018-04-23 14:06:26

Skuty
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2012-04-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Słowianie napisał:
rool napisał:
Słowianie napisał:

@rool, A ja właśnie skończyłem grillować, zajmij się życiem a nie snuj bajek, myślisz że ktoś ci uwierzy?
Jak tak, to ja napiszę, że od czytania twoich komentarzy mi ekran się zepsuł.... Kurczę muszę nowego zamówić... :/

jakby stracił ponad TB anime, do których sam napisy dopasowywał a przedtem jak głupi sie naszukał w sieci aby pobrać dobrej jakości te serie. Nie wierzysz mi że partycja padła mi od twardego resetu? - widac jesteś mało obeznany..

Mówisz ponad 1Tb anime na swoim dysku smile
Pisz dalej, może coś jeszcze ciekawego się dowiemy, co tam masz na swoim dysku.  respekt

1TB to wcale nie jest dużo.

Ja mam niecałe 80 bajek na dysku, a zajmuje to prawie 700GB.

Jest różnica między dobrym wydaniem, gdzie odcinki potrafią zajmować nawet 1GB, a przemielonym dziadostwem z onlajnów do ~200mb.

Ostatnio edytowany przez Skuty (2018-04-23 14:06:42)

Offline

#6934 2018-04-23 14:14:37

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Słowianie napisał:
rool napisał:
Słowianie napisał:

@rool, A ja właśnie skończyłem grillować, zajmij się życiem a nie snuj bajek, myślisz że ktoś ci uwierzy?
Jak tak, to ja napiszę, że od czytania twoich komentarzy mi ekran się zepsuł.... Kurczę muszę nowego zamówić... :/

jakby stracił ponad TB anime, do których sam napisy dopasowywał a przedtem jak głupi sie naszukał w sieci aby pobrać dobrej jakości te serie. Nie wierzysz mi że partycja padła mi od twardego resetu? - widac jesteś mało obeznany..

Mówisz ponad 1Tb anime na swoim dysku smile
Pisz dalej, może coś jeszcze ciekawego się dowiemy, co tam masz na swoim dysku.  respekt

Co cię tak naprawdę boli? To że twoja strona jest gówniana czy że jest uważana za gównianą i faktycznie taka jest?

Już niejednokrotnie widziałem reklamy opisane przez roola. I tak, jak zrobisz twardy reset na leciwym kompie, to może pierdolnąć. A skoro takich podstaw nie wiesz samemu używając takowych urządzeń, to doucz się, bo robisz z siebie idiotę.

Ostatnio edytowany przez kostek00 (2018-04-23 14:15:00)


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#6935 2018-04-23 14:24:53

Shodimaru23
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2013-01-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Sasha1 napisał:
rool napisał:
Słowianie napisał:

@rool, A ja właśnie skończyłem grillować, zajmij się życiem a nie snuj bajek, myślisz że ktoś ci uwierzy?
Jak tak, to ja napiszę, że od czytania twoich komentarzy mi ekran się zepsuł.... Kurczę muszę nowego zamówić... :/

Napisz prawdę to Cie oplują. Nie znam Cię, ale po wnioskuję że masz ścisłe powiązania z tą stroną że odwracasz kota ogonem.

Słowianie to Gamedor, właściciel tego onlajna.

Gamedor nie jest już właścicielem, oddał stronę swojej znajomej, ponieważ chciał otworzyć sklep z mangami, akcesoriami z anime, etc kilka dobrych miesięcy temu, mniej więcej jak dodali tę koparkę z kryptowalutą.
A czy otworzył to nie wiem.

Kamiyan3991 napisał:

Ja ogólnie odnoszę wrażenie, że ANSI to jedna z tych nielicznych stron, gdzie ludzie dalej wrzucają swoją pracę bezinteresownie, nie oczekując w zamian pożyczania komputera do kopania czy ustawiania Patronite, jak to jest ostatnio modne. Taa, nie tylko AO się w to bawi. Taka inna grupa, Okami? Jakoś tak. W każdym razie słyszałem, że im tam trochę siana wpływa z dotacji.

Tylko dodam, że większość z grupy Okami to byli tłumacze A-O, którzy odeszli, ponieważ nie podobała im się ich(a-o) polityka.
(dowiedziałem się tego z ich chatango)
Swoją drogą nie są tacy źli, obejrzałem Mahoutsukai no Yome, Violet Evergarden i Ballroom e Youkoso z ich napisami i poradzili sobie całkiem sprawnie.
Niektórzy mogą teraz napisać "ogląda online, fuj, ble", no cóż, na telefon(iOS) nie pobiorę anime, a poza domem nie ma jak inaczej oglądać.

Ostatnio edytowany przez Shodimaru23 (2018-04-23 14:49:20)


Moja lista anime: klik

Offline

#6936 2018-04-23 15:04:08

Słowianie
Użytkownik
Skąd: Youtube.com
Dołączył: 2017-01-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Skuty napisał:
Słowianie napisał:
rool napisał:

jakby stracił ponad TB anime, do których sam napisy dopasowywał a przedtem jak głupi sie naszukał w sieci aby pobrać dobrej jakości te serie. Nie wierzysz mi że partycja padła mi od twardego resetu? - widac jesteś mało obeznany..

Mówisz ponad 1Tb anime na swoim dysku smile
Pisz dalej, może coś jeszcze ciekawego się dowiemy, co tam masz na swoim dysku.  respekt

1TB to wcale nie jest dużo.

Ja mam niecałe 80 bajek na dysku, a zajmuje to prawie 700GB.

Jest różnica między dobrym wydaniem, gdzie odcinki potrafią zajmować nawet 1GB, a przemielonym dziadostwem z onlajnów do ~200mb.

Ja nie piszę o jakości, ani o wadze, nie interesuje mnie to, jedni wolą malucha inni Porsche.
Chodziło o to, że gościu nie powinien się przyznawać, że ma 1 TB bajek na dysku. Wedle regulaminu chomika na który sąd przystał. Nielegalne treści z chomika można do 24h przetrzymywać u siebie, myślę, że pod anime też to podchodzi.

Chociaż jeśli nie mamy wydawcy bajek w Polszy, typu dxd i inne (nie mówię o słabych seriach dla dzieci co nikt nie ogląda dlatego są tanie) a o klasykach.

Mogę się też mylić, nie proszę o hejty, jak ktoś wie lepiej może napisać smile


tumblr_inline_orxomc9kpC1uj5efd_540.png Youtube - to moja pasja!

Offline

#6937 2018-04-23 15:06:26

Słowianie
Użytkownik
Skąd: Youtube.com
Dołączył: 2017-01-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

kostek00 napisał:
Słowianie napisał:
rool napisał:

jakby stracił ponad TB anime, do których sam napisy dopasowywał a przedtem jak głupi sie naszukał w sieci aby pobrać dobrej jakości te serie. Nie wierzysz mi że partycja padła mi od twardego resetu? - widac jesteś mało obeznany..

Mówisz ponad 1Tb anime na swoim dysku smile
Pisz dalej, może coś jeszcze ciekawego się dowiemy, co tam masz na swoim dysku.  respekt

Co cię tak naprawdę boli? To że twoja strona jest gówniana czy że jest uważana za gównianą i faktycznie taka jest?

Już niejednokrotnie widziałem reklamy opisane przez roola. I tak, jak zrobisz twardy reset na leciwym kompie, to może pierdolnąć. A skoro takich podstaw nie wiesz samemu używając takowych urządzeń, to doucz się, bo robisz z siebie idiotę.

Jeszcze nie mam swojej strony, ale planuje pod yt coś zrobić. Chyba mnie z kimś pomyliłeś. Ja tylko jestem od załatwiania zgód z ansi za które jestem wdzięczny.


tumblr_inline_orxomc9kpC1uj5efd_540.png Youtube - to moja pasja!

Offline

#6938 2018-04-23 15:16:59

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Słowianie napisał:

Wedle regulaminu chomika na który sąd przystał. Nielegalne treści z chomika można do 24h przetrzymywać

mruga  mruga  mruga  mruga  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl

Co to za pierdoły? Nie ma czegoś takiego w prawie polskim jak ściąganie na 24 godziny, to wymysł wyssany zza morza. Podział jest jasny, filmy i muzykę możesz pobierać legalnie, ale nie udostępniać. Wszelkiej maści oprogramowanie ani pobierać ani udostępniać. I sprawdziłem regulamin chomika i nie ma tam ani słowa o pobieraniu na 24 godziny. (Choć mogłem nie zauważyć.)

Ostatnio edytowany przez kostek00 (2018-04-23 15:17:38)


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#6939 2018-04-23 15:21:00

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Słowianie napisał:

Chodziło o to, że gościu nie powinien się przyznawać, że ma 1 TB bajek na dysku.

Już nie ma. Onlajn wymierzył sprawiedliwość.

Ostatnio edytowany przez SoheiMajin (2018-04-23 15:21:27)

Offline

#6940 2018-04-23 15:36:14

Słowianie
Użytkownik
Skąd: Youtube.com
Dołączył: 2017-01-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

kostek00 napisał:
Słowianie napisał:

Wedle regulaminu chomika na który sąd przystał. Nielegalne treści z chomika można do 24h przetrzymywać

mruga  mruga  mruga  mruga  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl

Co to za pierdoły? Nie ma czegoś takiego w prawie polskim jak ściąganie na 24 godziny, to wymysł wyssany zza morza. Podział jest jasny, filmy i muzykę możesz pobierać legalnie, ale nie udostępniać. Wszelkiej maści oprogramowanie ani pobierać ani udostępniać. I sprawdziłem regulamin chomika i nie ma tam ani słowa o pobieraniu na 24 godziny. (Choć mogłem nie zauważyć.)

Może się coś zmieniło, czytałem kiedyś jeden artykuł z sprawy sądowej jak mieli zamykać chomika, było to dość dawno. Więc może i tego już nie ma   cool

@SoheiMajin: Ktoś musiał  szalony

Ostatnio edytowany przez Słowianie (2018-04-23 15:37:18)


tumblr_inline_orxomc9kpC1uj5efd_540.png Youtube - to moja pasja!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024