#1381 2006-03-29 18:40:56

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Najładniejsze dziewczyny w anime

Ja trochę myślałem, że będą tu wklejane najlepsze obrazki z najładniejszymi paniami, a doszło do tego, że temat ten stał się (przepraszam za wyrażenie), "śmietnikiem wszystkich tapet z paniami", bo jest tu wszystko i mówienie, że są tylko najlepsze byłoby głupotą. Ja czasami przeglądając obrazki dochodziłem do wniosku, że niektóre osoby wklejają po kolei wszystko co leci z dysku, nie patrząc na to, czy im się to podoba, czy nie, byleby była tam pani i byleby było tego jak najwięcej (dobrze że jest ograniczenie na liczbę znaków w poście). Ba! Czasami i faceci się zdarzali. Było dużo ładnych, ale i dużo badziewia też.
Mimo tego, co napisałem jestem przeciw zamknięciu, bo dla mnie to bez sensu. Jak ktoś będzie chciał pochwalić się ładną panią, co znalazł w necie (niekoniecznie tapetą), wklei tu i no problem.

Stworzenie nowego tematu, gdzie wybierane będą najlepsze tapetki popieram. smile

Ostatnio edytowany przez Wanderer (2006-03-29 18:42:35)


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#1382 2006-03-29 18:46:03

robak
Użytkownik
Skąd: Płock
Dołączył: 2005-10-13

Odp: Najładniejsze dziewczyny w anime

"śmietnikiem wszystkich tapet z paniami" <== święta prawda.
Gdy kiedyś wstawiałem tapetki do tego tematu schodziło mi to z 2h a tych tapetek było moze z 10, starałęm się wybierać te najlepsze. Po wklejeniu tych tapetek, za chwile patrze a tu ktoś napchał na maksa obrazków na białym tle z których może ze 2 były ciekawe :/

Offline

#1383 2006-03-29 18:47:01

vgobi
Użytkownik
Skąd: Pwr(EiT)
Dołączył: 2006-02-21

Odp: Najładniejsze dziewczyny w anime

Dlaczego chcecie kasować posty przecież rozmowy tu prowadzone to część całego tematu który bez wątpienia na zawsze zostanie w sercach forumowiczów.Śmietnik faktycznie w pewnym temacie się zrobił z tego tematu i wrzucane było tu wszystko jak leci ale cóż takie życie.

Offline

#1384 2006-03-29 19:28:44

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Najładniejsze dziewczyny w anime

Nie zamykać tematu, przeciecz czas płynie a tapetki, obrazki powstają!

Offline

#1385 2006-03-29 19:46:23

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Najładniejsze dziewczyny w anime

vgobi napisał:

Popieram pomysł Kane aby zamknąć ten temat

Sprostowanie, to nie był mój pomysł smile

robak napisał:

ale jak ktos bedzie mial nowe tapetki, ktorymi chcialby sie podzielic to bedzie musial zakladac inny nowy temat...

OK, więc tematu nie zamykamy, niech to będzie galeria i śmietnik obrazków z paniami w jednym smile
Zamiast tego może utworzymy nowy, gdzie będą tylko tapety (czyli 800x600, 1024x768 itd.), tylko jako miniaturki, i gdzie będzie panował porządek...
Ktoś ma jakieś propozycje jak to powinno wyglądać? smile_big

pawel198804 napisał:

Moim zdaniem należy temat zamknąć i zrobić z nim porządek. Wywalić posty w których nic nie ma i po prostu zrobić z tego galerię.

Niby tak, ale jak zauważył już vgobi, niektóre teksty tutaj są warte zachowania smile smile

OK, suma summarum, zapodajecie jakieś propozycje, jakby miał wyglądać ten nowy temat smile

Ostatnio edytowany przez Kane (2006-03-29 19:47:35)


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#1386 2006-03-29 19:48:38

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Najładniejsze dziewczyny w anime

ale zanim to wszystko zrobicie dajcie coś z DearS(bo nie widziałem aby było coś z tego anime)

Offline

#1387 2006-03-29 19:55:56

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Najładniejsze dziewczyny w anime

Kane napisał:

OK, suma summarum, zapodajecie jakieś propozycje, jakby miał wyglądać ten nowy temat smile

To może na dobry początek, niech każdy da 5 najładniejszych tapet ze swoimi faworytkami. Samo zebranie czegoś takiego może potrwać, a ludzie będą chcieli dobrać jak najlepiej. Z czasem będzie można dorzucać nowe tapety, ale jeśli ogół uzna je za słabe, Moderator wyrzuci zarówno tapetę, jak i owe podpisy je krytykujące (nie trzeba chyaba dodawać, że musi być ich odpowiednia ilość). Tylko , że tu wejdziemy w te cholerne gusta. No, ale przecież są i całkowicie szpetne, więc te po prostu szybko się wyłapie. Co Wy na to?:)


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#1388 2006-03-29 19:59:18

Arry
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2005-11-02

Odp: Najładniejsze dziewczyny w anime

Kane napisał:

OK, suma summarum, zapodajecie jakieś propozycje, jakby miał wyglądać ten nowy temat:)

Wstawiamy tapety (800x600 1024x768) i każdy moze wstawić RAZ dziennie JEDNĄ tapete (z tym raz dziennie nie musi być aż tak rygorystycznie ważne żeby nie było bałaganu)
i ta tapeta musi być ładna itd (A nie tak jak kane tu raz wstawił niebo i lecące kwiaty wisni na nim).
Kto aprobuje mój pomysł?

Pomysł wingeda też być może:P

Ostatnio edytowany przez Arry (2006-03-29 20:00:11)


90TLh

Offline

#1389 2006-03-29 20:01:42

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Najładniejsze dziewczyny w anime

Arry napisał:

(A nie tak jak kane tu raz wstawił niebo i lecące kwiaty wisni na nim).

Mimo, że odbiegała od tematu, to była jedna z lepszych tapet w tym temacie. Co ciekawe długo czegoś w takim stylu szukałem. Do teraz jest u mnie na pulpicie. smile

Ostatnio edytowany przez Winged (2006-03-29 20:02:13)


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#1390 2006-03-29 20:15:48

johny_lennon
Użytkownik
Skąd: Bielsko
Dołączył: 2006-01-09

Odp: Najładniejsze dziewczyny w anime

sorry ze wam przeszkadzam w rozmowie ale teraz przerwa na reklamy smile
troche mnie nie było i widze ze tu duze zmiany zachodzą oczkod
A propo tego nieporządku jezeli zalozymy ze wszystko zatacza kolo to mozna wywnioskowac ze niesakonczenie  wielki bajzel zamieni sie w porzadek <= to jest moja teoria ale jeszcze nie udalo mi sie jej udowodnic chodz bardzo sie staram (w domysle moj pokoj):P

snh6aizbw0uxzketm.jpgv09wwppwnc2tpivnm.jpgu64c8q6onb2wt6dvm.jpg
azv0kedargljubplm.jpg4v98373s445b4x5vm.jpg

Offline

#1391 2006-03-29 20:45:20

vgobi
Użytkownik
Skąd: Pwr(EiT)
Dołączył: 2006-02-21

Odp: Najładniejsze dziewczyny w anime

Ja proponuje zamiast jednej tapetki dawać 5 (min 3)dzienie. Co do rozdzielczości zgadzam się i proponuje aby tapetki były ogulnie związane z anime (z przewagą pięknych kobiet).Co do wyrzucania tapet to może zostańmy tylko przy wyrzucaniu tych co łamią regulamnin w końcu każdy lubi co innego.

johny_lennon Wspaniała ta tapeta z wilkiem (3) normalnie wymiata[respekt]

Offline

#1392 2006-03-29 20:46:34

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Najładniejsze dziewczyny w anime

Arry napisał:

(A nie tak jak kane tu raz wstawił niebo i lecące kwiaty wisni na nim)

Oj, idź sobie jezor

Winged napisał:

Mimo, że odbiegała od tematu, to była jedna z lepszych tapet w tym temacie. Co ciekawe długo czegoś w takim stylu szukałem. Do teraz jest u mnie na pulpicie. smile

yahoo

johny_lennon napisał:

sorry ze wam przeszkadzam w rozmowie ale teraz przerwa na reklamy smile

Oby więcej takich reklam smile_big

OK, to zrobimy tak...
Założę nowy temat... który będzie oficjalną, piękną, ładną i w ogóle super galerią ANSI, zasady będą następujące:
1) każdy wstawia max 1 posta, i w nim wkleja swoje ulubione tapety (w razie czego edytuje posta (by dodać kolejną czy zmienić już dodane))
2) ilość tych ulubionych będzie ograniczać maksymalna długość posta oczkod
3) jeśli kilku userów uzna, że dana tapeta jest kiepska, moderator ją wywali
4) wstawiamy tylko tapety (chodzi o rozmiar)
5) tematyka tapet musi oscylować wokół Manga/Anime (bez 'prawdziwych' zdjęć i z uszanowaniem regulaminu)
Co wy na to ?

Ostatnio edytowany przez Kane (2006-03-29 20:48:13)


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#1393 2006-03-29 20:52:54

johny_lennon
Użytkownik
Skąd: Bielsko
Dołączył: 2006-01-09

Odp: Najładniejsze dziewczyny w anime

Zgrzyt napisał:

ale zanim to wszystko zrobicie dajcie coś z DearS(bo nie widziałem aby było coś z tego anime)

prosze bardzo

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5jgpgyja2j170ien.html]5jgpgyja2j170ienm.jpg[/URL][URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/j39wfg3xxxdxki5n.html]j39wfg3xxxdxki5nm.jpg[/URL][URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7dp7lc92cnhnvx37.html]7dp7lc92cnhnvx37m.jpg[/URL][URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/yq9fso8twxsa10g8.html]yq9fso8twxsa10g8m.jpg[/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/kbdzn2vyckrfbudo.html]kbdzn2vyckrfbudom.jpg[/URL][URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/w3slvda2nthpx38y.html]w3slvda2nthpx38ym.jpg[/URL][URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8s84dn0o75daevdf.html]8s84dn0o75daevdfm.jpg[/URL][URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4junf6awix6bttn7.html]4junf6awix6bttn7m.jpg[/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5x43rx7fdl8v7xba.html]5x43rx7fdl8v7xbam.jpg[/URL]

[cytuj =#Kane]Co wy na to ?

mi pasuje jak najbardziej. Dobry pomysł:). No a co z tym topic'iem czy bedzie mozna cos tu wrzucic jak ktos o cos poprosi ?

Offline

#1394 2006-03-29 20:54:44

Wishmaster
Użytkownik
Skąd: Ostrowiec Św.
Dołączył: 2005-12-17

Odp: Najładniejsze dziewczyny w anime

Wątek będzie krótszy, ale jestem za. Chociaż można by zwiększyć ilość postów do chociaż 2.[wstyd]

Offline

#1395 2006-03-29 20:56:31

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Najładniejsze dziewczyny w anime

~Kane, I agree with those rules... Hajimemasho ka? jezor

Ostatnio edytowany przez Wanderer (2006-03-29 20:56:50)


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#1396 2006-03-29 20:58:42

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Najładniejsze dziewczyny w anime

#Kane, łotwieraj to to i do roboty Panowie oraz Panie. Zróbmy galerię, jakiej świat nie widział.:)


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#1397 2006-03-29 20:59:02

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Najładniejsze dziewczyny w anime

Dzięki johny_lennon ta Ren(tak miała na imię?!) to jedyna dziewczyna z anime z czerwonymi oczami co mnie nie przeraża(no jakieś dziwne nastawienie do tego koloru w oczach, choć białe szczury z czerwonymi oczkami są fajne)

Offline

#1398 2006-03-29 20:59:07

Arry
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2005-11-02

Odp: Najładniejsze dziewczyny w anime

ZGADZAM SIĘ!!!

Kane napisał:
Arry napisał:

(A nie tak jak kane tu raz wstawił niebo i lecące kwiaty wisni na nim)

Oj, idź sobie:P

Niestety nie za bardzo mogę bo mnie noga boli[hehe]
a tak pozatym to był joke

Kane napisał:
Winged napisał:

Mimo, że odbiegała od tematu, to była jedna z lepszych tapet w tym temacie. Co ciekawe długo czegoś w takim stylu szukałem. Do teraz jest u mnie na pulpicie. smile

yahoo

Też mnie cos takiego naszło ale nie mogę jej posród tego tematu znaleźć więc byłbym wdzięczny gdybyś mi tą tapetkę wysłał na maila Kane:P

Kane napisał:

[Cytuj=~johny_lenon]
sorry ze wam przeszkadzam w rozmowie ale teraz przerwa na reklamy smile

Oby więcej takich reklam smile_big

Racja, święta racja:P

PS: te cytowanie jest cholernie pracochłonne myślałem, ze jak zrobię to "ręcznie to będzie szybciej a tu...[shithappens][cenzura][klnie][kupa]


90TLh

Offline

#1399 2006-03-29 21:08:10

vgobi
Użytkownik
Skąd: Pwr(EiT)
Dołączył: 2006-02-21

Odp: Najładniejsze dziewczyny w anime

Wishmaster napisał:

Wątek będzie krótszy, ale jestem za. Chociaż można by zwiększyć ilość postów do chociaż 2.[wstyd]

Popieram niech to będą chociaż dwa posty

Więcej reklam zakasujmy polsat tvn tvp i bilbordy jezor

Offline

#1400 2006-03-29 21:14:31

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Najładniejsze dziewczyny w anime

johny_lennon napisał:

No a co z tym topic'iem czy bedzie mozna cos tu wrzucic jak ktos o cos poprosi ?

Oczywiście smile

Arry napisał:
Kane napisał:

Oj, idź sobie:P

Niestety nie za bardzo mogę bo mnie noga boli[hehe]
a tak pozatym to był joke

Wiem smile_big

Arry napisał:

Też mnie cos takiego naszło ale nie mogę jej posród tego tematu znaleźć więc byłbym wdzięczny gdybyś mi tą tapetkę wysłał na maila Kane:P

Poszukam jezor

vgobi napisał:
Wishmaster napisał:

można by zwiększyć ilość postów do chociaż 2.[wstyd]

Popieram niech to będą chociaż dwa posty

Jeśli galerie danego usera będą naprawdę dobre, to dostanie 2'go posta jezor

OK, to zbiorę myśli do kupy... kupy... kupa lol
OK, przemyślę sobie wszystko i machnę ten nowy wątek-galerię smile


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024