#141 2018-05-22 23:48:45

mateo690
Użytkownik
Skąd: Nieborowo, RoD Anime
Dołączył: 2010-04-15

Odp: Pyrkon 2020(+2) + zlot ANSI! Obowiązkowo :)

Zmieniliście godzinę spotkania? O kurczątko, tak to jest, jak się fejsa nie używa. Dlatego o 10 nikogo nie było, a miałem na chwilkę wpaść. Sobotę ogólnie miałem przelataną (turniej, prelekcje, dotrzymywanie towarzystwa, trwonienie kasy), więc nawet nie miałem czasu dopytywać się na forum. Fajnie, że zlot się udał i postaram się w przyszłym roku pojawić.


IdeponGauczynski.png

Offline

#142 2018-05-23 03:17:05

Mammoth
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: 2010-01-26

Odp: Pyrkon 2020(+2) + zlot ANSI! Obowiązkowo :)

Prelekcje o fansubingu? Is this legit?
Och, Pyrkon 2018. Znaczy to dla mnie tyle, że minął rok od deklaracji Seby, że w kilka dni skończy syrenkę smile_big


view?username=Mamut&style=normal

Offline

#143 2018-05-23 09:50:07

Lepanto
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2012-12-25

Odp: Pyrkon 2020(+2) + zlot ANSI! Obowiązkowo :)

Fajne spotkanie, miło było spotkać ludzi których zna się tylko z napisów smile_big

Prelekcję chętnie odwiedzę, więc trzymam za was kciuki.


Pokaż spoiler
Kurczak po spotkaniu
Lgowaa9.jpg

Offline

#144 2018-05-23 10:37:18

senami
Użytkownik
Skąd: Stąd
Dołączył: 2011-02-18

Odp: Pyrkon 2020(+2) + zlot ANSI! Obowiązkowo :)

Lepanto napisał:

Fajne spotkanie, miło było spotkać ludzi których zna się tylko z napisów smile_big

Prelekcję chętnie odwiedzę, więc trzymam za was kciuki.


Pokaż spoiler

Ty się kurczakiem nie zasłaniaj, sam pewnie nie lepszy.  szalony

Też dziękuję, fajnie było się spotkać i zbić piątkę. Widzimy się za rok; tym razem posiedzę chociaż te dwa dni. ^^
PS: Jak ktoś lubi się pojedynkować, polecam sparingpartnera Abyssa.  wow


sygna.png

Offline

#145 2018-05-23 16:26:01

Abyss
Użytkownik
Skąd: Leszno
Dołączył: 2013-05-11

Odp: Pyrkon 2020(+2) + zlot ANSI! Obowiązkowo :)

A gadasz tam Senami.

No fajno się było spotkać smile_big
Czas zmienić nazwę posta na "Pyrkon 2019 + zlot ANSI?" smile_big


"Late jest nasz"

Offline

#146 2018-05-23 19:29:00

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Pyrkon 2020(+2) + zlot ANSI! Obowiązkowo :)

Dx51 napisał:

Bodziu. Ja, jak i inni żałują że również nie zjawiłeś się tam. Miło by było uścisnąć ci dłoń.  smutny  (Ps. Mieliśmy ciastka  szalony )

Tam od razu nie zjawił... Za rok się pokażę.   gwizdze


wladza1.png

Offline

#147 2018-05-23 20:41:41

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Pyrkon 2020(+2) + zlot ANSI! Obowiązkowo :)

bodzio napisał:
Dx51 napisał:

Bodziu. Ja, jak i inni żałują że również nie zjawiłeś się tam. Miło by było uścisnąć ci dłoń.  smutny  (Ps. Mieliśmy ciastka  szalony )

Tam od razu nie zjawił... Za rok się pokażę.   gwizdze

Też siebie tak oszukuję. Chociaż w tym roku było bardzo blisko, że bym faktycznie pojechał.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#148 2018-05-23 22:06:44

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Pyrkon 2020(+2) + zlot ANSI! Obowiązkowo :)

To ja tylko wspomnę, że masz nieaktualną koszulkę smile

Pokaż spoiler
YEd6EJ3SshU9c_sb9eAraH1Kk9188jBHF-bXwQ_lsmJu27c0COO5b1kUS1UlId1BnYZ75e0zsb3Dd2fdalWtcm-xp4yO3OtHj9FqrgvM9VRs_ZAIn9mxVHbX2IdVBny0a74frm-4Osk=w902-h1053-no

Dx51 napisał:

Niestety, Kane drugi raz nie miał czasu przyjść. Szkoda.  cenzura

No szkoda, takie godziny wybraliście, że mocno mi w grafiku kolidowały jezor

Dx51 napisał:

Wyszła propozycja od Seba609, aby na następny rok, zrobić prelekcję o tym naszym hobbystycznym fansubbingu, jaki tworzy się tu, na ANSI, na prelekcji, przed publicznością Pyrkonowską. Ale, czy do tego dojdzie, czas pokaże. (Przypominam ci, że jestem zainteresowany w pomocy przy tworzeniu tego.)

Słyszałem o tym, jakby co chętnie pomogę.


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#149 2018-05-23 22:20:24

djbeast
Użytkownik
Skąd: Бытом
Dołączył: 2011-11-11

Odp: Pyrkon 2020(+2) + zlot ANSI! Obowiązkowo :)

Dzięki wszystkim, że w wirze pyrkonowej otchłani znaleźliście czas na spotkanie. Miło było znów się z Wami zobaczyć i choć przez chwilę, ale jednak, zamienić parę słów offline. W przyszłym roku również planujemy machnąć zlot, ale w nieco poszerzonej formie. Jak już zostało wspomniane - o prelekcję nt. fansubbingu w Polsce. Dodatkowo wypad na miasto do jednego z pobliskich pubów chyba będzie dobrą opcją.
Kane jak zwykle utonął w prelekcjach i nie dopłynął na czas do portu, ale zrekompensował się i wpadł na zlot 2.0 (aluzja do ANSI 2.0), na którym pojawił się też Lord Gold Crane oraz Oninom. Niestety jakoś tak wyszło, że planety ułożyły się w złej koniunkcji i nikt z obecnych nie zrobił pamiątkowej fotki, niemniej podpisali się na koszulce. Foto w spoilerze.
Do zobaczenia za rok i jeszcze raz dzięki wszystkim za przybycie.

Pokaż spoiler
IMG_20180523_214010.jpg

PS Jeśli ktoś chciałby się podpisać na koszulce, prześlę mu ją pocztą, ten wyśle kolejnemu i tak dalej. Myślałem, żeby docelowo przy okazji kolejnego finału WOŚP wystawić ją na aukcję. Co o tym sądzicie/wyrażacie zgodę?


FluxBB bbcode test

Offline

#150 2018-05-24 01:48:13

Rein
Moderator
Skąd: Sława
Dołączył: 2006-12-08

Odp: Pyrkon 2020(+2) + zlot ANSI! Obowiązkowo :)

Cóż, kilka słów i ode mnie. oczkod Nie ukrywam, że zaglądam tu coraz rzadziej, aczkolwiek wieloletni nawyk robi swoje.  wow Pyrkon, Pyrkon i po kolejnym Pyrkonie. oczkod Generalnie impreza na plus bez większych zgrzytów, do pewnych rzeczy trzeba po prostu przywyknąć. oczkod Co by nie powiedzieć, wciąż potrafi zainteresować i zachwycić. smile_big No i grunt, że moja krew się na coś przydała. jezor

W każdym razie naprawdę miło było się spotkać w tak zacnym gronie, poznać Was i zamienić parę słów.  smile
Co prawda nie ze wszystkimi udało się porozmawiać, niemniej to coś, o co warto zawalczyć następnym razem. oczkod
Dziękuję organizatorom za inicjatywę, determinację i chęci. respekt Kto nie dotarł, niech żałuje.  baka
Atmosfera nie do podrobienia. oczkod Do zobaczenia za niespełna rok w rozszerzonej wersji zlotu.  okej  papa

mateo690 napisał:

Zmieniliście godzinę spotkania? O kurczątko, tak to jest, jak się fejsa nie używa. Dlatego o 10 nikogo nie było, a miałem na chwilkę wpaść. Sobotę ogólnie miałem przelataną (turniej, prelekcje, dotrzymywanie towarzystwa, trwonienie kasy), więc nawet nie miałem czasu dopytywać się na forum. Fajnie, że zlot się udał i postaram się w przyszłym roku pojawić.

Uroki Pyrkonu, sam to przerabiałem w tamtym roku, więc znam ten ból.  baka
Btw. na dobrą sprawę jest coś takiego jak pyrapka na androida (Eventory), którą ciut usprawnili, dało radę tam się znaleźć.  gwizdze

Kane napisał:

To ja tylko wspomnę, że masz nieaktualną koszulkę smile

No proszę. smile_big Graty, zadośćuczyniłeś. smile_big

Dx51 napisał:

Wyszła propozycja od Seba609, aby na następny rok, zrobić prelekcję o tym naszym hobbystycznym fansubbingu, jaki tworzy się tu, na ANSI, na prelekcji, przed publicznością Pyrkonowską. Ale, czy do tego dojdzie, czas pokaże. (Przypominam ci, że jestem zainteresowany w pomocy przy tworzeniu tego.)

Pomysł godny realizacji. oczkod Grunt, by to miało ręce i nogi. oczkod

senami napisał:

Też dziękuję, fajnie było się spotkać i zbić piątkę. Widzimy się za rok; tym razem posiedzę chociaż te dwa dni. ^^
PS: Jak ktoś lubi się pojedynkować, polecam sparingpartnera Abyssa.  wow

W jakiej konkurencji polecasz?  smile_lol

djbeast napisał:

Dzięki wszystkim, że w wirze pyrkonowej otchłani znaleźliście czas na spotkanie. Miło było znów się z Wami zobaczyć i choć przez chwilę, ale jednak, zamienić parę słów offline. W przyszłym roku również planujemy machnąć zlot, ale w nieco poszerzonej formie. Jak już zostało wspomniane - o prelekcję nt. fansubbingu w Polsce. Dodatkowo wypad na miasto do jednego z pobliskich pubów chyba będzie dobrą opcją.
Kane jak zwykle utonął w prelekcjach i nie dopłynął na czas do portu, ale zrekompensował się i wpadł na zlot 2.0 (aluzja do ANSI 2.0), na którym pojawił się też Lord Gold Crane oraz Oninom. Niestety jakoś tak wyszło, że planety ułożyły się w złej koniunkcji i nikt z obecnych nie zrobił pamiątkowej fotki, niemniej podpisali się na koszulce. Foto w spoilerze.
Do zobaczenia za rok i jeszcze raz dzięki wszystkim za przybycie.

PS Jeśli ktoś chciałby się podpisać na koszulce, prześlę mu ją pocztą, ten wyśle kolejnemu i tak dalej. Myślałem, żeby docelowo przy okazji kolejnego finału WOŚP wystawić ją na aukcję. Co o tym sądzicie/wyrażacie zgodę?

I ja dziękuję.  smile  Odnośnie do prelekcji na następnym konwencie - również służę pomocą.
Nie powinno być problemów z akceptacją punktu programu. Kwestia koszulki i aukcji na WOŚP, jak najbardziej za. oczkod

Offline

#151 2018-05-24 12:51:25

mateo690
Użytkownik
Skąd: Nieborowo, RoD Anime
Dołączył: 2010-04-15

Odp: Pyrkon 2020(+2) + zlot ANSI! Obowiązkowo :)

Rein napisał:
mateo690 napisał:

Zmieniliście godzinę spotkania? O kurczątko, tak to jest, jak się fejsa nie używa. Dlatego o 10 nikogo nie było, a miałem na chwilkę wpaść. Sobotę ogólnie miałem przelataną (turniej, prelekcje, dotrzymywanie towarzystwa, trwonienie kasy), więc nawet nie miałem czasu dopytywać się na forum. Fajnie, że zlot się udał i postaram się w przyszłym roku pojawić.

Uroki Pyrkonu, sam to przerabiałem w tamtym roku, więc znam ten ból.  baka
Btw. na dobrą sprawę jest coś takiego jak pyrapka na androida (Eventory), którą ciut usprawnili, dało radę tam się znaleźć.  gwizdze

Musiałbym gierkę usunąć/przenieść na tableta, żeby zainstalować apkę, a co bym wtedy w pracy robił? ukryty I turniej w nią miałem na Pyrkonie, trzeba było poćwiczyć. jezor


IdeponGauczynski.png

Offline

#152 2018-05-24 13:56:25

Mammoth
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: 2010-01-26

Odp: Pyrkon 2020(+2) + zlot ANSI! Obowiązkowo :)

Kane napisał:

To ja tylko wspomnę, że masz nieaktualną koszulkę smile

Może rozdrapują zatarte rany, ale LGC i Seba podpisani na jednej koszulce? smile_big


view?username=Mamut&style=normal

Offline

#153 2018-05-24 13:57:41

senami
Użytkownik
Skąd: Stąd
Dołączył: 2011-02-18

Odp: Pyrkon 2020(+2) + zlot ANSI! Obowiązkowo :)

Rein napisał:
senami napisał:

Też dziękuję, fajnie było się spotkać i zbić piątkę. Widzimy się za rok; tym razem posiedzę chociaż te dwa dni. ^^
PS: Jak ktoś lubi się pojedynkować, polecam sparingpartnera Abyssa.  wow

W jakiej konkurencji polecasz?  smile_lol

W napieprzaniu się piankowymi pałamipojedynku na zabawkowe miecze.  osilek

Mammoth napisał:
Kane napisał:

To ja tylko wspomnę, że masz nieaktualną koszulkę smile

Może rozdrapują zatarte rany, ale LGC i Seba podpisani na jednej koszulce? smile_big

Mamut, zostaw.

Ostatnio edytowany przez senami (2018-05-24 14:00:14)


sygna.png

Offline

#154 2018-10-28 00:50:40

djbeast
Użytkownik
Skąd: Бытом
Dołączył: 2011-11-11

Odp: Pyrkon 2020(+2) + zlot ANSI! Obowiązkowo :)

Panel na Pyrkonie 2019 o ansi - kto za? kto przeciw? kto byłby chętny do współpracy? Historia anfo/ansi, kto, co, ile, jak i którym palcem...?


FluxBB bbcode test

Offline

#155 2018-10-28 09:12:03

senami
Użytkownik
Skąd: Stąd
Dołączył: 2011-02-18

Odp: Pyrkon 2020(+2) + zlot ANSI! Obowiązkowo :)

Jestem za i mogę pomóc, jeśli będę w stanie.  osilek


sygna.png

Offline

#156 2018-10-28 10:36:01

Bufallo
Użytkownik
Dołączył: 2014-05-25

Odp: Pyrkon 2020(+2) + zlot ANSI! Obowiązkowo :)

Koncepcja nie taka głupia, ale warto określić jakiś temat przewodni, który mógłby okazać się atrakcyjny dla ewentualnej widowni (słuchaczy) tego panelu. Wbrew pozorom możliwości jest masa. Można powiedzieć coś o wpływie ANSI na aktualną sytuację fandomu anime, rozwój fansubbingu (takie "ANSI - wczoraj i dziś"). Można odnieść się do roli jaką odgrywa ANSI na wydania licencjonowane, albo coś w stylu "Fansub od kuchni - jak wygląda praca tłumacza-wolontariusza" smile . Co ja się będę rozpisywał, wiadomo, że można tu jeszcze wymieniać i wymieniać.
Możliwe, że byłbym zainteresowany pomocą, jednak nie wiem na ile oraz w jakiej roli i zakresie tematycznym okazałbym się w tym projekcie przydatny.
Może coś związanego z niszą w naszej animowej niszy - shorciki. Bardzo lubię te niedoceniane na ogół produkcje zwłaszcza za ich prostotę.
W każdym razie, pomysł popieram smile

Ostatnio edytowany przez Bufallo (2018-10-28 10:36:51)

Offline

#157 2018-10-28 13:52:16

PawlikPP
Użytkownik
Dołączył: 2015-09-30

Odp: Pyrkon 2020(+2) + zlot ANSI! Obowiązkowo :)

Dajcie temat przewodni "J**ać onaljny!" z takim wielkim bannerem xD

Ostatnio edytowany przez PawlikPP (2018-10-28 14:48:49)

Offline

#158 2018-10-28 17:08:45

Raziz
Użytkownik
Skąd: Naglestad
Dołączył: 2015-04-10

Odp: Pyrkon 2020(+2) + zlot ANSI! Obowiązkowo :)

Wchodzę w to, bo w 2019 będę i kropka.


podpisq.png

Offline

#159 2018-10-28 17:25:49

Bufallo
Użytkownik
Dołączył: 2014-05-25

Odp: Pyrkon 2020(+2) + zlot ANSI! Obowiązkowo :)

Niby takie "śmichy-chichy", bo wiadomo, że to nie przejdzie (zagadnienie zbyt kontrowersyjne, skłaniające do mowy nienawiści itp), ale nikt nie powiedział, że tego tematu nie można byłoby jakoś ugryźć. Jednak użycie większości merytorycznych argumentów, to taka trochę hipokryzja. Na dobrą sprawę ANSI to już taki przedsionek szarej strefy, a większość zarzutów dotyczących onlajnów opierałaby się o legalność oraz moralność ich działań. Z drugiej strony możnaby zmieszać onlajny z błotem, ale gdzie tu merytoryczne przedstawienie tezy na panelu?
Osobiście wolałbym w takim przedsięwzięciu (jakby nie patrzeć) promującym w pewny sposób ANSI unikać nawiązań do stron z anime w PL. Na czarnym PR długo się nie pojedzie. Ewentualnie odnieść się do nich czasami, ale nie używając bezpośrednio określeń typu "onlajn", a bardziej "zjawisk omijających legalne sposoby dystrybucji" lub coś w tym stylu.

Offline

#160 2018-10-28 17:58:27

Dennoss
Użytkownik
Skąd: Gniezno
Dołączył: 2013-01-05

Odp: Pyrkon 2020(+2) + zlot ANSI! Obowiązkowo :)

Pytanie, czy Pyrkon w ogóle by się zgodził na taki panel, czy jest jeszcze miejsce itd. W każdym razie powodzenia jezor Jak się uda, to na pewno wpadnę smile_big

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024