#1 2018-06-24 16:57:06

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Majuu Jouka Shoujo Utea [+18]

majuu-jouka-shoujo-utea.png?w=450

Majuu Jouka Shoujo Utea

Na koniec miesiąca lecimy z psychodelią, bo jakoś z tym właśnie kojarzy mi się nowy projekt Majuu Jouka Shoujo Utea.

Powiecie, że przesadzam, ale walące w oczy pastelowe kolory, jakieś dziwne wymiary, potwory, czarodziejki, dziwne przemiany i ogólnie cała niestworzona historia w tle ryje banię. Jak na razie na bazie mangi Suzu Suzuhane powstała seria 4 szesnastominutowych odcinków, ale patrząc na daty wydań płyt w Japonii i miejsce, dokąd dotąd zabrnęła animacja, nie jest to prawdopodobnie koniec. Cóż, powstanie więcej, to się dorobi, a na ten moment zapraszam do pobierania pierwszego odcinka.

Odcinki do pobrania: OVA 01

Softsub:

Rozdzielczość: 720×480
Źródło: H264/AVC (2779 kbps)
Dźwięk: AAC (192 kbps)

Czcionki

Offline

#2 2018-07-01 21:24:34

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Majuu Jouka Shoujo Utea [+18]

Oczopląsu ciąg dalszy, czyli drugi odcinek Majuu Jouka Shoujo Utea.

Jakby nie dość było dziwności w poprzedniej części, to teraz zaserwowano nam kopiastą dokładkę odjazdu z Mizuki w roli głównej oraz nagły zwrot akcji. Solowa wyprawa bowiem kończy się dla naszej pannicy dość tragicznie i odbije się jej na życiorysie. Oj, odbije i to mocno.

Morał z tego taki, że jak chcesz ratować świat, to nie lataj z gołą dupą. <żart>

Odcinki do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 720×480
Źródło: H264/AVC (2342 kbps)
Dźwięk: AAC (192 kbps)

Offline

#3 2018-07-08 14:59:54

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Majuu Jouka Shoujo Utea [+18]

Przed wami trzeci odcinek Majuu Jouka Shoujo Utea.

Zastanawiałem się, jak go w skrócie przedstawić, i chyba najtrafniejszym wyborem będzie teledysk „Gay Bar” od Electric Six. Przyszło już przyzwyczaić się do grafiki, przyszło przyzwyczaić się do ferii kolorów, ale jakoś nadal budzi się we mnie atawistyczny lęk i niesmak, gdy nagle paniom wyrastają fujary.

Odcinki do pobrania: OVA 03

Softsub:
Rozdzielczość: 720×480
Źródło: H264/AVC (1881 kbps)
Dźwięk: AAC (443 kbps)

Offline

#4 2018-07-16 20:52:07

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Majuu Jouka Shoujo Utea [+18]

Weekend zleciał, ale przez cholerne mecze i alko nie miałem chęci na wysilanie mózgownicy, bo praktyka pokazuje, że zwykle głupoty wówczas czynię. :]

Majuu Jouka Shoujo Utea dobiega finału. A przynajmniej jest tak na dzień 16 lipca 2018 roku, gdyż na razie doczekaliśmy się czterech odcinków wydanych w Japonii, z czego ostatni ponad rok temu. Co jednak o niczym nie świadczy, bo tytuł wydawany jest rzutami od grudnia 2015. Dodatkowo mamy tu zastosowany typowy cliffhanger, czyli zawieszenie akcji w najciekawszym momencie, gdy przychodzi nam poznać pana naszych fikuśnych bohaterek. Materiału w mandze jest sporo, więc tylko niska sprzedaż może uciąć projekt, ale tak daleko nie wnikałem.

Czwarty odcinek wprowadza nam również dwie nowe panie, które zasilą szeregi przekabaconych czarodziejek, co urozmaica monotonię poprzednich odcinków, a jednocześnie trochę wyjaśnia zasady niecnego planu demonów.

Odcinki do pobrania: OVA 04

Softsub:
Rozdzielczość: 720×480
Źródło: H264/AVC (1777 kbps)
Dźwięk: AAC (443 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024