#221 2018-09-07 16:15:04

rorek
Użytkownik
Skąd: Zabrze
Dołączył: 2011-08-22

Odp: Nowy kanał z anime

HYPER 2.0 smile

W ramówce stacji znajdą się własne programy gamingowe, transmisje z turniejów e-sportowych i japońskie seriale animowane.


XQwiDt5.png

Offline

#222 2018-09-07 22:13:46

Dennoss
Użytkownik
Skąd: Gniezno
Dołączył: 2013-01-05

Odp: Nowy kanał z anime

rorek napisał:

HYPER 2.0 smile

W ramówce stacji znajdą się własne programy gamingowe, transmisje z turniejów e-sportowych i japońskie seriale animowane.

Będzie w nc+? ukryty

Offline

#223 2018-09-07 22:32:25

wizard2000
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2007-12-11

Odp: Nowy kanał z anime

Teraz tylko czekać na jakieś konkretny bo na razie same prawie ogólniki.


wizard2000.jpg

Offline

#224 2018-09-07 22:46:59

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Nowy kanał z anime

^ Prawdopodobnie będzie na nim Dragon Ball Super.
http://dbnao.net/main/news/dragon-ball- … izji,12790

Online

#225 2018-09-07 22:54:18

Dennoss
Użytkownik
Skąd: Gniezno
Dołączył: 2013-01-05

Odp: Nowy kanał z anime

SoheiMajin napisał:

^ Prawdopodobnie będzie na nim Dragon Ball Super.
http://dbnao.net/main/news/dragon-ball- … izji,12790

Meh, niejedną już widziałem stację co puszczała Dragon Balla i marnie kończyła smile_lol

Offline

#226 2018-09-08 12:07:03

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy kanał z anime

Dennoss napisał:
rorek napisał:

HYPER 2.0 smile

W ramówce stacji znajdą się własne programy gamingowe, transmisje z turniejów e-sportowych i japońskie seriale animowane.

Będzie w nc+? ukryty

Jeszcze jakiś czas temu bym napisał, że szczerze wątpię... ale skoro dali Polsat Sport, to może... kto wie.


K5Cqyo6.png?1

Offline

#227 2018-09-08 12:34:20

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: Nowy kanał z anime

Ktoś tam w Polsacie nie ogarnia anime skoro chcą współpracować z Toei Animation znanego z najgorszych tytułów. Jeszcze anime Gonzo...

Offline

#228 2018-09-08 12:43:19

wtas
Użytkownik
Skąd: Gorzów Wielkopolski / Poznań
Dołączył: 2011-09-28

Odp: Nowy kanał z anime

Nesbro napisał:

Ktoś tam w Polsacie nie ogarnia anime skoro chcą współpracować z Toei Animation znanego z najgorszych tytułów. Jeszcze anime Gonzo...

Najgorsze... no dobra. To kwestia osobistego odbioru.
Ale jednak, nawet jeśli są złe, to jednak są popularne, a to jest najważniejsze.

Offline

#229 2018-09-08 12:49:00

ipos
Użytkownik
Dołączył: 2014-06-26

Odp: Nowy kanał z anime

Hmmm OP w tv? Pomarzyć można. smile_big

Offline

#230 2018-09-08 13:05:37

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: Nowy kanał z anime

Nie sądzę by dobrym pomysłem jest zacząć nadawać anime od tasiemców, których wykonanie jest na niskim poziomie. Zdecydowanie na start lepiej by się przyjął Ghost in the Shell: Arise, Psycho-Pass, Shingeki no Kyojin, Fate/stay night: UBW i inne ładnie wyglądające tytuły by przyciągnąć widzów nie oglądających anime na co dzień, gdyż reszta nie zrezygnuje z online na rzecz telewizji. Natomiast Dragon Ball to strzał w kolano. Ile jeszcze projektów musi się okazać niewypałem by dostrzec, że nostalgia to tylko 5 minut szumu, a później już nikogo to nie obchodzi. Przecież jest Netfix, więc czemu by go nie naśladować skoro robi to dobrze?

Ostatnio edytowany przez Nesbro (2018-09-08 13:10:24)

Offline

#231 2018-09-08 13:09:25

ipos
Użytkownik
Dołączył: 2014-06-26

Odp: Nowy kanał z anime

Czemu? OP do przerwy to zajedwabisty tasiemiec, wystarczy przetrwać początek. baka

Offline

#232 2018-09-08 13:18:25

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: Nowy kanał z anime

ipos napisał:

Czemu? OP do przerwy to zajedwabisty tasiemiec, wystarczy przetrwać początek. baka

Mało kto przetrwa te 150 tygodni by być może się do tego przekonać, a wtedy to już może nie być nowego programu Polsatu. A po pierwszym odcinku, i takiego Dragon Ball Super... toć to chińska bajka. Jeszcze Tsubasa... to anime których czas minął, i nie warto do nich wracać, jak ktoś z nimi nie zaczynał. Przygodę z anime powinno się zaczynać od dobrze wykonanych tytułów, które zrywają z określeniem chińska bajka.

Ostatnio edytowany przez Nesbro (2018-09-08 13:19:06)

Offline

#233 2018-09-08 13:43:26

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Nowy kanał z anime

Nesbro napisał:

to anime których czas minął

Bynajmniej, Dragon Ball przeżywa właśnie renesans. Rozumiem, że można nie lubić, ale w tym momencie piszesz bzdury.

Online

#234 2018-09-08 15:43:06

_Crimson_Red_
Użytkownik
Dołączył: 2014-02-18

Odp: Nowy kanał z anime

Nesbro napisał:
ipos napisał:

Czemu? OP do przerwy to zajedwabisty tasiemiec, wystarczy przetrwać początek. baka

Mało kto przetrwa te 150 tygodni by być może się do tego przekonać, a wtedy to już może nie być nowego programu Polsatu. A po pierwszym odcinku, i takiego Dragon Ball Super... toć to chińska bajka. Jeszcze Tsubasa... to anime których czas minął, i nie warto do nich wracać, jak ktoś z nimi nie zaczynał. Przygodę z anime powinno się zaczynać od dobrze wykonanych tytułów, które zrywają z określeniem chińska bajka.

Ty chyba wychodzisz z bzudrnego założenia, że termin chińska bajka kpiąco odnosi się do anime gorszego sortu. Nie ma czegoś takiego anime zrywające z określeniem chińska bajka, bo chińska bajka to po prostu żartobliwe określenie na wszystkie japońskie animacje ogółem, które od dawna funkcjonowało i zapewne będzie funkcjonować wewnątrz fandomu. To jak jakbyś napisał, że trzeba zaczynać od anime, które zrywają z byciem anime xD


podpisq.png

Offline

#235 2018-09-08 16:48:52

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Nowy kanał z anime

_Crimson_Red_ napisał:

Ty chyba wychodzisz z bzudrnego założenia, że termin chińska bajka kpiąco odnosi się do anime gorszego sortu.

Ale jednak nie wyśmiewasz tego co dobre, więc takie określenie na słabe anime byłoby sensowniejsze.

_Crimson_Red_ napisał:

bo chińska bajka to po prostu żartobliwe określenie na wszystkie japońskie animacje ogółem, które od dawna funkcjonowało i zapewne będzie funkcjonować wewnątrz fandomu.

Funkcjonowało i niestety będzie funkcjonować wewnątrz fandomu, ale stosują je tylko najgłupsze osobniki, które uważają że są zabawne.

Offline

#236 2018-09-08 16:53:01

ipos
Użytkownik
Dołączył: 2014-06-26

Odp: Nowy kanał z anime

#232

No nie wiem jak dla mnie to bylo jakies 30-40 odcinków.

Offline

#237 2018-09-08 17:04:15

_Crimson_Red_
Użytkownik
Dołączył: 2014-02-18

Odp: Nowy kanał z anime

Kenshiro napisał:
_Crimson_Red_ napisał:

Ty chyba wychodzisz z bzudrnego założenia, że termin chińska bajka kpiąco odnosi się do anime gorszego sortu.

Ale jednak nie wyśmiewasz tego co dobre, więc takie określenie na słabe anime byłoby sensowniejsze.

_Crimson_Red_ napisał:

bo chińska bajka to po prostu żartobliwe określenie na wszystkie japońskie animacje ogółem, które od dawna funkcjonowało i zapewne będzie funkcjonować wewnątrz fandomu.

Funkcjonowało i niestety będzie funkcjonować wewnątrz fandomu, ale stosują je tylko najgłupsze osobniki, które uważają że są zabawne.

No tak, ależ wybacz mi jaśnie oświecony, skoro innych śmieszy coś, co ciebie niekoniecznie, to przecież muszą być skończonymi kretynami. Bo jak to tak z dystansem się do własnego hobby odnosić  szalony

Ostatnio edytowany przez _Crimson_Red_ (2018-09-08 17:05:55)


podpisq.png

Offline

#238 2018-09-08 17:05:56

kasza manna
Użytkownik
Dołączył: 2012-11-10

Odp: Nowy kanał z anime

Kenshiro napisał:
_Crimson_Red_ napisał:

Ty chyba wychodzisz z bzudrnego założenia, że termin chińska bajka kpiąco odnosi się do anime gorszego sortu.

Ale jednak nie wyśmiewasz tego co dobre, więc takie określenie na słabe anime byłoby sensowniejsze.

_Crimson_Red_ napisał:

bo chińska bajka to po prostu żartobliwe określenie na wszystkie japońskie animacje ogółem, które od dawna funkcjonowało i zapewne będzie funkcjonować wewnątrz fandomu.

Funkcjonowało i niestety będzie funkcjonować wewnątrz fandomu, ale stosują je tylko najgłupsze osobniki, które uważają że są zabawne.

Ludzie którzy dają się tym prowokować nie mają żadnego dystansu do siebie (w tym przypadku do bajek)

Offline

#239 2018-09-08 17:06:55

tiger316
Użytkownik
Skąd: Ozorków
Dołączył: 2014-04-06

Odp: Nowy kanał z anime

Kenshiro napisał:
_Crimson_Red_ napisał:

bo chińska bajka to po prostu żartobliwe określenie na wszystkie japońskie animacje ogółem, które od dawna funkcjonowało i zapewne będzie funkcjonować wewnątrz fandomu.

Funkcjonowało i niestety będzie funkcjonować wewnątrz fandomu, ale stosują je tylko najgłupsze osobniki, które uważają że są zabawne.

A może stosują je osobniki, które mają dystans do siebie i tego, co oglądają.
Ano tak, głupi ja. Zapomniałem, że chińs... znaczy anime to poważny biznes.  szalony

Edytka, żeby nie było offtopu  jezor

Dragon Ball jest popularny w Polsce (nawet wśród osób, które nie oglądają anime), więc nie dziwi wybór DBS, a poza tym taka bajka prędzej się przyjmie wśród młodzieży (po tych rozgrywkach Lola wnioskuję, że taki jest target tej stacji) niż taki GITS.
Osobiście wolałbym Hunter x Hunter, no ale jest, jak jest.

Ostatnio edytowany przez tiger316 (2018-09-08 17:29:42)


"Please shut talking now." - Yuzuki Shiraishi
"This show right here...this is some quality because I was just bitchslapped by an unexpected wave of what the fuckery." - some guy about Flip Flappers
MAL, AniList

Offline

#240 2018-09-08 17:12:39

_Crimson_Red_
Użytkownik
Dołączył: 2014-02-18

Odp: Nowy kanał z anime

tiger316 napisał:
Kenshiro napisał:
_Crimson_Red_ napisał:

bo chińska bajka to po prostu żartobliwe określenie na wszystkie japońskie animacje ogółem, które od dawna funkcjonowało i zapewne będzie funkcjonować wewnątrz fandomu.

Funkcjonowało i niestety będzie funkcjonować wewnątrz fandomu, ale stosują je tylko najgłupsze osobniki, które uważają że są zabawne.

A może stosują je osobniki, które mają dystans do siebie i tego, co oglądają.
Ano tak, głupi ja. Zapomniałem, że chińs... znaczy anime to poważny biznes.  szalony

No i smuteg, tygrysku, nie jesteś prawdziwym animijczykiem, bo nie traktujesz szlachetnej sztuki japońskiej animacji z należną jej nabożną czcią. Przykro mi.  deprecha


podpisq.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024