#1 2018-09-30 21:21:23

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan [+18]

mesu-kyoushi-4-kegasareta-kyoudan.png?w=450


Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan

Zaczynamy nowy projekt, który rozciągnie się lekko w czasie – Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan. Dotychczas wyszły cztery animowane odcinki, które bazują na historii z gierki studia Bishop, więc nie w kij dmuchał.

Co do fabuły… Cóż przedsmak tego mieliście nie tak dawno temu, bo w maju 2018 wypuściłem napisy do Mesu Kyoushi: Injoku no Kyoushitsu, produkcji o 5-7 lat starszej, ale powstałej także na grze z tej samej stajni. W skrócie: biedne nauczycielki i wykorzystujące okazję zbol-szantażysta. Tym razem jednak za sterami bombowca zasiadło PoRO, zatem mamy szanse porównać „wartości artystyczne” i sposoby podejścia do tego typu animacji. Subiektywnie tylko stwierdzę, że o ile pod względem wizualnym nowsze dzieło prezentuje się nieźle (lecz jednocześnie nie urywa jaj), to zawiązanie akcji na żenująco niskim poziomie.

Mimo wszystko zapraszam jednak do pobrania i poznania pierwszej z pań, czyli Miyu Takamine.

Odcinki do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 853×480
Źródło: H264/AVC (1668 kbps)
Dźwięk: AAC (192 kbps)

Czcionki

Jednocześnie zamieściłem w najnowszym poście ankietę i liczę na waszą odpowiedź, bo eksperymentalnie rodzi się szansa na delikatne zmiany "wydawnicze".

Offline

#2 2018-10-08 21:10:58

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan [+18]

Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan 02

Decyzja z głosowaniem zapadła, pora brać za nią odpowiedzialność. W skutek rozkładu wyników na poszczególne opcje, gdzie zdecydowanie opowiedzieliście się za kontynuacją bez przerw dla porowego Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan, tak też postąpię.

Odcinek drugi i nowa kobitka na horyzoncie – Maki Yoshioka. Ciut znośniejsze, ale wciąż daleko poniżej oczekiwań.

Odcinki do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 853×480
Źródło: H264/AVC (1001 kbps)
Dźwięk: AAC (192 kbps)

Ostatnio edytowany przez stoner (2018-10-13 12:44:15)

Offline

#3 2018-10-13 12:44:04

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan [+18]

Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan 03

Czas zapiernicza jak szalony. Trzeci odcinek Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan za nami.

Anime wchodzi w fazę finalną. Sprawca całej intrygi, Kazuya, postanawia uderzyć w końcu w cel główny, czyli dyrektorkę szkoły, a jednocześnie swoją krewną – pannę Yuuri Kamiyamę. We wcześniejszych odcinkach widzieliśmy, jak przecierał sobie drogę, czyścił przedpole przed ostatnim i decydującym szturmem, zatem tu również nie spodziewajcie się nagłych zwrotów akcji. Jak pisałem już, średniak i mocno po łebkach idący.

Rzecz jasna oglądacie tylko na własną odpowiedzialność.

Odcinki do pobrania: OVA 03

Softsub:
Rozdzielczość: 853×480
Źródło: H264/AVC (859 kbps)
Dźwięk: AAC (192 kbps)

Offline

#4 2018-10-21 20:31:00

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan [+18]

Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan 04

Dobra, kończymy Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan.

Szczerze, wynudził mnie ten animek. Ostatni odcinek, pewnie z uwagi na przewijająca się przezeń główną postać żeńską, do przełknięcia, ale jakoś całość bez ikry.

Dodatkowo zmiana formatu odcinka. Po prostu wynalazłem do ostatniego ciut większą rozdziałkę wideo, a do poprzednich, starszych epizodów, nic czystych rawów w podobnej skali. Nie za bardzo pasuje to do przyjętych reguł „wydawniczych”, ale nie mam ochoty grzebać się dłużej z tym hentajcem. {^_^}

Odcinki do pobrania: OVA 04

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC 10bit (1017 kbps)
Dźwięk: AAC (132 kbps)

Offline

#5 2021-11-08 20:36:59

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan [+18]

Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan 05

Rzecz, za którą nikt nie tęsknił, której nie wyczekiwał, ale która zrobiona być musiała, żeby statystyk nie szpecić szkaradnie, czyli Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan.

W załączniku odcinek piąty, w którym celem szkolnego buhaja zostaje tym razem pani od wychowania fizycznego. Jest to jednocześnie idealny przykład, jak chujową drogą idzie czasami PoRO, bo anime to staje się jawną kpiną z widzów sięgających tego typu produkcje. Śliczna, jak zwykle zresztą, warstwa wizualna, a w tle lecenie w ciula i zwyczajne niemal dokładnie tych samych scen z nową bohaterką. Kopiuj wklej w wersji hentai, a to nie jedyna tego typu produkcja. Do tego nudy na pudy.

Ja wymęczyłem się setnie, o czym wspominałem na blogu parę razy, bo to właśnie jeno z tych gównianych tłumaczeń po których odechciewa się tematu, ale obowiązek i duma nakazuje wejść na ścieżkę niemal masochistyczną.

Odcinki do pobrania: OVA 05

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (2227 kbps)
Dźwięk: AAC (192 kbps)

Offline

#6 2021-11-09 14:11:39

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [Stoner] Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan [+18]

Dawno mnie tu nie było, ale dobrze widzieć, że pewne rzeczy się nie zmieniają, jak Ty z hentajami smile_big


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#7 2021-11-09 15:08:51

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [Stoner] Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan [+18]

Quithe napisał:

Dawno mnie tu nie było, ale dobrze widzieć, że pewne rzeczy się nie zmieniają, jak Ty z hentajami smile_big

Och, napisał martwy człowiek  ojej


wladza1.png

Offline

#8 2021-11-09 23:01:57

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan [+18]

Quithe napisał:

Dawno mnie tu nie było, ale dobrze widzieć, że pewne rzeczy się nie zmieniają, jak Ty z hentajami smile_big

Hentai-mantra guru to na tej stronie raczej kostek00 i jego Nyan. Ja to dopiero któraś woda po kisielu.  smile

Offline

#9 2021-11-15 20:01:30

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan [+18]

Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan 06

Powrót po trzech latach do Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan był traumatyczny, ale na szczęście mam to już za sobą. Nieszczęście zaś w tym, iż nie jest powiedziane,że to koniec tej produkcji.

Odcinek szósty, którego główną atrakcją jest Asahi Nishizaki, najbardziej chyba lolitowata z dotychczasowych postaci żeńskich. Tylko dla fanów serii.

Odcinki do pobrania: OVA 06

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (2078 kbps)
Dźwięk: AAC (192 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024