#281 2018-10-05 18:51:44

hazael
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-06

Odp: [Askara] Projekty

Jako że nie przepadam za sportówkami stawiam na "Irozuku Sekai no Ashita kara" . To akurat z twoimi subami bym obejrzał. Thx za dotychczasowe projekty.

Offline

#282 2018-10-05 19:28:35

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [Askara] Projekty

Tsurune, chociaż i tak pewnie będę oglądał z eng subem, bo zapomnę o twoich napisach. Podobno historia jest naprawdę fajnie rozpisana (wygrała nagrodę na konkursie KyoAni), KyoAni zapewni ładną kreskę. Problemem może być osoba odpowiedzialna za ten projekt, bo to chyba jej debiut. Niemniej to najlepsza pozycja z tych trzech (przynajmniej tak w ciemno).


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#283 2018-10-05 19:37:27

Prey
Użytkownik
Dołączył: 2006-10-05

Odp: [Askara] Projekty

A jak wygląda sytuacja z Angolmois?


Prey.jpg

Offline

#284 2018-10-06 09:30:13

Askara
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-09

Odp: [Askara] Projekty

Jak zakończę prace nad Free!-Tenrou-Stein, kolejną priorytetową trójką będzie Angolmois-Nanatsu-Galaktyczni Herosi.


crl6OJK.png podpisq.png

Offline

#285 2018-10-06 19:25:22

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: [Askara] Projekty

Kaze ga Tsuyoku Fuiteru i Tsurune: Kazemai Kyuudoubu w narracji zbyt podobne do tego co już było jak Haikyuu i Kuroko’s Basket. Irozuku Sekai no Ashita kara ma już tłumaczenie. Dlatego jest zdania, że nic z tej trójki, a zaproponuje cofniecie się wstecz do Kamisamy i Śnieżki abo skończenia tego co już rozpoczęte.

Offline

#286 2018-10-06 19:45:49

Askara
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-09

Odp: [Askara] Projekty

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pytałam "które", a nie "czy". Poza tym nie widzę najmniejszego powodu, dla którego to akurat ja miałabym się cofać do Kamisamy bądź Śnieżki. Owszem, nie przeczę, że jeśli będę miała nadmiar wolnego czasu to być może kiedyś ogarnę 2 sezon Śnieżki, bo bajka jest spoczna, ładna i szkoda, że nie ma dobrych napisów, ale to tylko luźny plan. A Kamisamy nie mam i nigdy nie miałam zamiaru tykać. Jeżeli już chcecie kogoś na siłę męczyć o te dwie bajki, to raczej pierwotną autorkę projektów, a nie mnie - osobę całkowicie z zewnątrz.

Poza tym sytuacja wyklarowała się sama. Jako że nie mam zamiaru wchodzić w paradę KamiTetowi, wezmę na warsztat obie sportówki. Izoroku obejrzę na leniucha z napkami Kama smile_big


crl6OJK.png podpisq.png

Offline

#287 2018-10-09 15:35:10

Askara
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-09

Odp: [Askara] Projekty

Pierwszy odcinek Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru już na ansi.

Pokaż spoiler devilish boy
CW4Yc8P.png

Sezon jesień 2018... starto! Miałam wstrzymać się z tym jeszcze trochę, ale potrzebowałam odmiany od wielkiej trójcy, a poza tym stwierdziłam, że nie ma co od samego początku robić sobie zaległości. Podczas pierwszego odcinka Kaze bawiłam się świetnie i nie żałuję decyzji o przygarnięciu serii na warsztat. Mam nadzieję, że przy tej bajce będziecie się bawili równie dobrze, co ja.


crl6OJK.png podpisq.png

Offline

#288 2018-10-10 14:40:40

Askara
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-09

Odp: [Askara] Projekty

Trzynasty odcinek Tokyo Ghoul:re już na ansi.

Pokaż spoiler
mEtVTIM.png

No i zaczynamy. Ostatni rozdział opowieści o Kenie Kanekim właśnie się rozpoczyna. Jesteście tak podekscytowani jak ja?
Akcja już od pierwszego odcinka rusza z kopyta i nie sądzę, żeby zwolniła aż do zakończenia serii. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy. Niezmiernie cieszy mnie powrót TK w openingu. Był na początku historii Kanekiego i wrócił na sam koniec. Ending od österreich też daje radę. No to miłego seansu!


crl6OJK.png podpisq.png

Offline

#289 2018-10-10 16:10:25

misiekkb
Użytkownik
Dołączył: 2011-09-14

Odp: [Askara] Projekty

W końcu, dzięki bardzo Askara. Jestem ciekaw jak to potoczą w stosunku do mangi.

Offline

#290 2018-10-10 16:47:45

Askara
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-09

Odp: [Askara] Projekty

W porównaniu z mangą anime strasznie pędzi z akcją, ale re i tak jest lepsze od zwykłego TG.

Piętnasty i szesnasty odcinek Steins;Gate Zero już na ansi.

Pokaż spoiler piętnastka
yhUYVnj.png

Pokaż spoiler szesnastka
cy2JTK0.png

No i kolejne Steiny. Dalsze wkrótce.


crl6OJK.png podpisq.png

Offline

#291 2018-10-17 14:02:56

Askara
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-09

Odp: [Askara] Projekty

Drugi odcinek Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru już na ansi.

Pokaż spoiler
YUdYTBc.png

Dwójka z obsuwą spowodowaną weekendowym wyjazdem oraz grypą. Kolejne odcinki powinny pojawiać się wcześniej.


crl6OJK.png podpisq.png

Offline

#292 2018-10-17 19:23:54

Askara
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-09

Odp: [Askara] Projekty

Czternasty odcinek Tokyo Ghoul:re już na ansi.

Pokaż spoiler
w9DUof2.pngulvcFZg.png

Miałam dziś lenia i nie chciało mi się tłumaczyć, ale stwierdziłam, że nie będę łamać tradycji, dlatego łapcie - drugi epek drugiego sezonu TG:re. Szczerze, to nie wiem, jak osoby nie znające mangi mają nadążyć za rozwojem wypadków.Cieszę się jednak, że za tydzień będzie jedna z moich ulubionych akcji re, czyli to, co stało się z Mutsuki na Rushimie.


crl6OJK.png podpisq.png

Offline

#293 2018-10-20 09:04:16

Askara
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-09

Odp: [Askara] Projekty

Trzeci odcinek Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru już na ansi.

Pokaż spoiler logika Haijiego: pomachaj chłopu przed nosem słodkim dziewczątkiem, a da się zajeździć na śmierć
nUEtrWw.png

Pokaż spoiler te łoczyska xD
P9FJlXw.png


crl6OJK.png podpisq.png

Offline

#294 2018-10-23 22:04:03

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: [Askara] Projekty

Askara napisał:

Szczerze, to nie wiem, jak osoby nie znające mangi mają nadążyć za rozwojem wypadków.

Ja tam w ogóle nie wiem, co się dzieje. Wygląda to jak streszczenie lektury z przekazem "idźcie sobie mangę przeczytać".
Na MAL-u wyczytałem, że robią po 10 rozdziałów na odcinek, więc to jazda bez trzymanki. No i w sumie z jakiegoś MAL-a czy reddita idzie się więcej dowiedzieć niż z samej bajki (poczytałem sobie trochę o tej bezsensownej scenie z Arimą i wszystko od razu nabrało sensu przy dodaniu brakujących informacji).

Nie wiem, dziwne to. Pierwszy sezon się spoko oglądało bez mangi, a tutaj to jakiś niezrozumiały potworek. Ten sezon to chyba bardziej miał wypromować TK jako wokalistę niżeli samego Ghula. W sumie to dziwi mnie, że dalej wytrwale się z tym męczysz. ^^


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#295 2018-10-24 19:40:06

Askara
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-09

Odp: [Askara] Projekty

Kamiyan3991 napisał:
Askara napisał:

Szczerze, to nie wiem, jak osoby nie znające mangi mają nadążyć za rozwojem wypadków.

Ja tam w ogóle nie wiem, co się dzieje. Wygląda to jak streszczenie lektury z przekazem "idźcie sobie mangę przeczytać".
Na MAL-u wyczytałem, że robią po 10 rozdziałów na odcinek, więc to jazda bez trzymanki. No i w sumie z jakiegoś MAL-a czy reddita idzie się więcej dowiedzieć niż z samej bajki (poczytałem sobie trochę o tej bezsensownej scenie z Arimą i wszystko od razu nabrało sensu przy dodaniu brakujących informacji).

Nie wiem, dziwne to. Pierwszy sezon się spoko oglądało bez mangi, a tutaj to jakiś niezrozumiały potworek. Ten sezon to chyba bardziej miał wypromować TK jako wokalistę niżeli samego Ghula. W sumie to dziwi mnie, że dalej wytrwale się z tym męczysz. ^^

Szczerze? To chyba właśnie co tydzień do tego wracam, żeby sobie opka posłuchać i obejrzeć animację do niego xD Choć i tak wersja full jest o niebo lepsza. Short jest zrushowany jak całe to anime. Ekranizują mniej więcej tom w jednym odcinku. Gdybym nie miała mangi pod ręką, sama nie wiedziałabym o co kaman. W sumie niedługo i tak mi się tomiki od Waneko skończą.

No i apropos:

Piętnasty odcinek Tokyo Ghoul:re już na ansi.

Pokaż spoiler nie chciało mi się szukać obrazka
2xkR251.png


crl6OJK.png podpisq.png

Offline

#296 2018-10-25 12:40:21

misiekkb
Użytkownik
Dołączył: 2011-09-14

Odp: [Askara] Projekty

Askara bardzo dobrze że tłumaczyś i nie porzuciłaś tego projektu, gdyż cześć, między innymi ja oczekujemy na twoje napisy.

A co do TK to lubię jego muzykę, zarówno tą jako TK from Ling Toshite Sigure, Ling Toshite Sigure czy te utwory, które skomponował dla Aimer. "Katharis" jest bardzo dobrym utworem, ale napisał lepsze.

Offline

#297 2018-10-26 08:03:38

Askara
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-09

Odp: [Askara] Projekty

I nie porzucę, spokojna głowa smile Zresztą, chyba znacie mnie już na tyle, żeby wiedzieć, że raczej nie porzucam projektów.


crl6OJK.png podpisq.png

Offline

#298 2018-10-26 12:09:55

Hime
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-12

Odp: [Askara] Projekty

Wielce mnie radują planowane przez Ciebie sportówki z tego sezonu smile_big

Offline

#299 2018-10-31 21:31:29

Askara
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-09

Odp: [Askara] Projekty

Hime napisał:

Wielce mnie radują planowane przez Ciebie sportówki z tego sezonu smile_big

Wielce mnie to cieszy smile_big Proszę się nie przejmować małymi spóźnionkami, w zeszłym tygodniu odłożyłam tłumaczenie bieżących tytułów na rzecz pewnego zakładziku, ale Tsurune i Kaze już się tłumaczą i na dniach będą.

Szesnasty odcinek Tokyo Ghoul:re już na ansi.

Pokaż spoiler
o8TaVlO.png


crl6OJK.png podpisq.png

Offline

#300 2018-10-31 21:39:41

Askara
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-09

Odp: [Askara] Projekty

No i dzięki dla Sabracka za napisy do endingu smile co prawda dostałam je już przy okazji 14 epka, ale dopiero teraz poczułam wenę. Tak czy owak zaoszczędził mi sporo pracy, robiąc za mnie synchro, co ogromnie doceniam smile


crl6OJK.png podpisq.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024