#2361 2018-11-17 01:22:01

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Kenshiro napisał:
Kilgur napisał:

Ze jak, przecierz to bylo mozliwe na poziomie trudnosci normaly dostosowanym dla dzieci do lat 6 jezor

Ja tam grałem na poziomie "Bardzo Łatwym"  smile_big
Kampanię jeden raz.
Ale nawet wtedy coś takiego nie powinno się zdarzyć.


Przykro mi ze wybrales poziom trudnosci przeznaczony do tresowania maup smile_big


ara ara...

Offline

#2362 2018-11-17 02:09:25

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Kilgur napisał:

Blizzard osiagnal dno niedosc ze zapodali gre w swiecie diablo na mobile, to najlepsze w tym wszystkim ze to nawet nie jest Diablo tylko re-skin chinskiej gry Crusaders of Light. W 4 godziny angielski trailer tego kupa otrzymal 100 tys dislike jezor a na blizzconie stoiska do testowania byly prawie puste smile_big Skok na kase takie ze brak slow, ale przynajmniej community zareagowalo takiej gownoburzy nie bylo na forum diablo chyba nigdy smile_big

podsumowanie https://www.youtube.com/watch?v=X_bj1R-26dg

To nie jest Blizzard, to Activision Blizzard. Starego Blizzarda (tego który robił gry z pasji) nie ma od 10 lat, pozostał tylko moloch z żądzą pieniądza.


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#2363 2018-11-17 03:36:59

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Kilgur napisał:

Przykro mi ze wybrales poziom trudnosci przeznaczony do tresowania maup smile_big

Zawsze jak pierwszy raz gram w jakąkolwiek grę, to wybieram poziom najłatwiejszy.

Po prostu w Diablo 2 takich głupot nie było.
Czytałem, że na początku w Diablo 3 również nie, ale potem ci idioci to zmienili i wprowadzili mnóstwo różnych poziomów trudności.

W Diablo 2 to twój pomocnik nawet na poziomie łatwym ginął od jednego ciosu Diablo czy innego bossa, a tutaj może go sam pokonać.
Twórcom odbiło całkiem.

Offline

#2364 2018-11-17 09:58:21

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Blizzard się stoczył, taka prawda. Kiedyś brałem ich pozycje w ciemno, ale po tym Overwatch już straciłem nadzieję (o mobie nie wspomnę). Przestałem już ufać, że się przebudzi ich dawny potencjał, bo ludzi za niego odpowiedzialnych już nie ma. Oni już tylko kasę liczą. Przypominam, że przy Diablo 3 podali, że więcej już części nie będzie. No ale hajs musi się zgadzać, więc szybko zdanie zmienili. Jeśli ktoś myśli, że zrobią coś na poziomie pierwszych dwóch części, niech się lepiej obudzi ze snu (lub nie szuka tego u Blizzarda hehe ).

Tak, na początku Diablo 3 było trudniejsze. Potem poszedł "nerf" (chyba tak to nazywają?), by ludzie szybciej mogli przechodzić do dodatku. Nie wiem, kto takie decyzje podejmuje rodem z World of Warcraft, ale to się wytnie.

Ostatnio edytowany przez Hunter Killer (2018-11-17 09:59:54)


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#2365 2018-11-17 12:14:50

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Hunter Killer napisał:

Blizzard się stoczył, taka prawda. Kiedyś brałem ich pozycje w ciemno, ale po tym Overwatch już straciłem nadzieję (o mobie nie wspomnę). Przestałem już ufać, że się przebudzi ich dawny potencjał, bo ludzi za niego odpowiedzialnych już nie ma. Oni już tylko kasę liczą. Przypominam, że przy Diablo 3 podali, że więcej już części nie będzie. No ale hajs musi się zgadzać, więc szybko zdanie zmienili. Jeśli ktoś myśli, że zrobią coś na poziomie pierwszych dwóch części, niech się lepiej obudzi ze snu (lub nie szuka tego u Blizzarda [hehe] ).

Tak, na początku Diablo 3 było trudniejsze. Potem poszedł "nerf" (chyba tak to nazywają?), by ludzie szybciej mogli przechodzić do dodatku. Nie wiem, kto takie decyzje podejmuje rodem z World of Warcraft, ale to się wytnie.

Giganci żerują na dobijaniu znanych marek, w które fani i tak zagrają, "bo w końcu to *wstaw tytuł ulubionej serii*".
W przypadku Diablo akurat wybrali sobie tragiczny moment na wkurzenie fanów (a może to było celowe, by mieć darmową reklamę, gdy konkurencja się budzi?), w przyszłym miesiącu poe dostaje największą aktualizację od półtora roku (śmieszki z diablo zaczęły się 5 minut po zapowiedzi), lost ark zaczął otwartą betę i zapowiedziano wydanie na zachodzie (gra wyczekiwana przez fanów gatunku od ponad 4. lat), do tego torchlight frontiers w przyszłym tygodniu zaczyna pierwsze testy (fani torchlighta na pewno sprawdzą), a to tylko sieciówki, poza nimi jest jeszcze kilkanaście nowych tytułów singleplayer, które się dobrze zapowiadają.

Jeśli chodzi ogólnie o rynek gier, to jak Sidorf wspomniał, istnieją też mniejsze studia i twórcy niezależni, wypuszczający rocznie kilka (-naście) tytułów wartych uwagi (zależnie co lubisz), do tego zapełniają nisze w gatunkach porzuconych przez gigantów i niekiedy zaskakują hybrydami.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#2366 2018-11-17 14:53:05

arekcc7
Użytkownik
Dołączył: 2018-09-28

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Do poe zawsze wracam co jakiś czas, jak nowa liga się pojawia, twórcy wymyślili świetny system z tymi sezonami. Chyba nawet po tym jak Chińczycy ich wykupili jakość rozgrywki nie spadła, prawda?

Ktoś może wie jak wypada Grim Dawn na tle poe?

Nigdy nie podziwiałem Blizzarda, ale jednego nie rozumiem, od 14 lat mają stały przychód tylko z jednej gry jaką jest WoW, dodając do tego sukces ich innych gier, powinni mieć tak wysoki kapitał, aby zrobić naprawdę genialne produkcje, które by wstrząsnęły rynkiem gier, np WoW 2 z nowoczesną grafiką, ale założę się, że jednocześnie starczyłoby im na remaster Diablo 2 jak i nowego Diablo 4. Tak więc nie rozumiem motywów tej firmy.

Dla przykładu nasz rodzimy cd projekt red, na pewno nie miał takiego dostatku jak Blizzard, a z tytułu na tytuł intensywnie podnoszą jakość produkcji, nie mając też stałych źródeł jak jakieś abonamenty czy mikro płatności.

Offline

#2367 2018-11-17 15:32:56

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Blizzard od jakiegos czasu to juz tylko etykietka na drzwiach w muzeum gier jezor Activision od poczatku powolutku przejmuje "mentalnie" Blizzarda, wazni ludzie odchodza i zmienia sie podejscie do rynku. Bo kiedys Blizzard robil gry dla graczy i przy okazji robil kase, a teraz robi gry dla akcjonariuszy, a community ma gleboko w dupie. Za 3-4 lata bielmo zejdzie fanatykom i zobacza ze Blizzard przestal roznic sie od EA, Ubisoftu, Activision i ich podejsciem do graczy, gdzie gracz=owca do golenia z hajsu.

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2018-11-17 15:34:50)


ara ara...

Offline

#2368 2018-11-17 15:52:36

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

@Arekcc7
Przejęcie GGG niczego nie zmieniło, nadal mają pełną kontrolę nad grą. Jakość rozgrywki z każdą ligą rośnie.

Z Grim Down nie porównam, bo nie grałem.

Blizzard mógłby robić dobre gry, ale teraz są własnością Activision. Do tego ich fani mają już 25+ lat, a nowi nie przychodzą w takich ilościach, jak starzy odchodzą, więc musieli wymyślić coś, by do nich dotrzeć. Problem w tym, że wybrali grę, w której spędzasz kilka godzin dziennie na grindzie i przenieśli na platformę, która tego nie wytrzyma - no chyba że chcesz grać z telefonem podłączonym do ładowarki/powerbanku, ale wtedy nie ma mobilności, o którą chodziło, lub ograniczą grind do minimum, co dobije markę. Kolejna sprawa - dlaczego gry na komórki mają aktualnie ponad 50% udziału w rynku? Zestawienie bazuje na zyskach, a w takich grach praktycznie zawsze jest taki mały plusik w strategicznym miejscu, pozwalający dokupić zasoby (niektórzy wydaję kasę na klikery także tego...).

CD Project Red jest za mały, by mógł sobie pozwolić na praktyki gigantów.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#2369 2019-04-28 13:53:42

Johny2.0
Użytkownik
Skąd: Poznań/Pruszcz Gdański
Dołączył: 2009-05-21

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Ludzie potrzebuję szybko pomocy bo mnie dziecko udusi oczkod Kupiliśmy wczoraj grę na tego cholernego Steama i żona zdążyła wpisać kod rejestracyjny na koncie, które było zalogowane z automatu, ale już nie zainstalowała gry bo zdążyłem ją powstrzymać. Chciałem zainstalować grę na drugim koncie. Teraz jest wielki problem. Doczytałem, że można usunąć grę na stałe i znalazłem tą opcję, tylko czy to zresetuje klucz i będę go mógł użyć zaraz ponownie i zainstalować na drugim koncie. Próbował już ktoś tego? Jeśli to nie zadziała to czy ktoś zna maila kontaktowego by napisać do nich o reset bo przez stronę to nic nie można załatwić. Każe mi wybrać produkt, a gra nie jest zainstalowana, a jak już ją znajdę przez wyszukiwarkę to jedyna słuszna opcja to usunięcie na stałe, które i tak nic nie wyjaśnia bo podają że mogę ją ponownie zakupić z tym samym kodem. Nie chce kupić bo już ją mam. Steam to największe g...o, człowiek kupi grę i wielki ch.j z tego jest bo z instalacją więcej problemów niż potem przyjemności.

Offline

#2370 2019-04-28 14:18:58

sabaton
Użytkownik
Skąd: Czyżeśpiwoszynióskol
Dołączył: 2008-07-21

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Johny2.0 napisał:

Ludzie potrzebuję szybko pomocy bo mnie dziecko udusi oczkod Kupiliśmy wczoraj grę na tego cholernego Steama i żona zdążyła wpisać kod rejestracyjny na koncie, które było zalogowane z automatu, ale już nie zainstalowała gry bo zdążyłem ją powstrzymać. Chciałem zainstalować grę na drugim koncie. Teraz jest wielki problem. Doczytałem, że można usunąć grę na stałe i znalazłem tą opcję, tylko czy to zresetuje klucz i będę go mógł użyć zaraz ponownie i zainstalować na drugim koncie. Próbował już ktoś tego? Jeśli to nie zadziała to czy ktoś zna maila kontaktowego by napisać do nich o reset bo przez stronę to nic nie można załatwić. Każe mi wybrać produkt, a gra nie jest zainstalowana, a jak już ją znajdę przez wyszukiwarkę to jedyna słuszna opcja to usunięcie na stałe, które i tak nic nie wyjaśnia bo podają że mogę ją ponownie zakupić z tym samym kodem. Nie chce kupić bo już ją mam. Steam to największe g...o, człowiek kupi grę i wielki ch.j z tego jest bo z instalacją więcej problemów niż potem przyjemności.

Gdyby można było tak zrobić, to wszyscy by handlowali kluczami, instaluję grę, przechodzę ją, usuwam i sprzedaję klucz. Jeśli gra byłaby kupiona na steamie, to możesz ją zwrócić. Mnie ostatnio udało się zwrócić Humble Mounthly, ale żadnego klucza nie użyłem i myślałem, że mam wycofaną subskrypcję. Jedynie co możesz zrobić, to według mnie, wykorzystać family sharing i udostępnić grę na drugie konto. No i właściwie to na steama, to kupujesz gry, tylko ją "wynajmujesz" i ogólnie to nie masz do niej żadnych praw.


BhQSDPk.png

Offline

#2371 2019-04-28 14:24:00

Johny2.0
Użytkownik
Skąd: Poznań/Pruszcz Gdański
Dołączył: 2009-05-21

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

A czy mogę ją udostępnić na drugie konto jeszcze przed instalacją czy muszę ją zainstalować na tym felernym koncie i potem dopiero udostępnić? I czy po udostępnieniu będę mógł grać na obu kontach jednocześnie w różne gry?

Offline

#2372 2019-04-28 14:28:00

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Jeszcze masz szanse, napisz do supportu i całą sprawę wyjaśnij, a nóż ci się uda.
https://help.steampowered.com/pl/


tumblr_static_bug.gif

Offline

#2373 2019-04-28 14:30:33

sabaton
Użytkownik
Skąd: Czyżeśpiwoszynióskol
Dołączył: 2008-07-21

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Na koncie, na którym wbiłeś kluczyk wybierz Steam/ustawienia/rodzinne i tam powinno cię już pokierować, możesz udostępnić pojedynczy tytuł jak i całą bibliotekę. Tutaj uwaga, chyba nie każdą grę (ale większość) można tak udostępnić. Pozostaje ci tylko spróbować samemu. Ja ostatnio z rok czy dwa temu coś udostępniałem i już nie bardzo pamiętam szczegóły.


BhQSDPk.png

Offline

#2374 2019-04-28 14:32:28

Johny2.0
Użytkownik
Skąd: Poznań/Pruszcz Gdański
Dołączył: 2009-05-21

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Chciałem, ale nie ma jak. Nie ma maila ani nic. Muszę wybrać produkt i jedyne co, to to stałe usunięcie... Nie ma możliwości napisania własnej wiadomości i opisania problemu... A właśnie taka możliwość była by przydatna.

Offline

#2375 2019-04-28 14:41:41

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Johny2.0 napisał:

I czy po udostępnieniu będę mógł grać na obu kontach jednocześnie w różne gry?

Nie, z całej biblioteki jednego konta może korzystać tylko jedno konto w danej chwili. Czyli inne osoby (którym udostępniłeś swoją bibliotekę) mogą grać w dowolną grę z twojej biblioteki pod warunkiem, że ty w żadną nie grasz - jak zaczniesz grać w jakąkolwiek grę, to ta inna osoba będzie miała 5 minut zanim mu się gra wyłączy.


Ewentualnie możesz próbować przez FB:
https://www.facebook.com/Steam


K5Cqyo6.png?1

Offline

#2376 2019-04-28 14:42:01

sabaton
Użytkownik
Skąd: Czyżeśpiwoszynióskol
Dołączył: 2008-07-21

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Johny2.0 napisał:

Chciałem, ale nie ma jak. Nie ma maila ani nic. Muszę wybrać produkt i jedyne co, to to stałe usunięcie... Nie ma możliwości napisania własnej wiadomości i opisania problemu... A właśnie taka możliwość była by przydatna.

Kontakt do supportu steama to chyba tylko przez klienta ==> Pomoc/Pomoc techniczna Steam, tam wybierasz temat i powinna być możliwość kontaktu z supportem. Ale prawdopodobnie ci nie pomogą z kluczem kupionym u innego sprzedawcy, chociaż próbować możesz.


BhQSDPk.png

Offline

#2377 2019-04-28 14:45:40

sabaton
Użytkownik
Skąd: Czyżeśpiwoszynióskol
Dołączył: 2008-07-21

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

FAiM napisał:
Johny2.0 napisał:

I czy po udostępnieniu będę mógł grać na obu kontach jednocześnie w różne gry?

Nie, z całej biblioteki jednego konta może korzystać tylko jedno konto w danej chwili. Czyli inne osoby (którym udostępniłeś swoją bibliotekę) mogą grać w dowolną grę z twojej biblioteki pod warunkiem, że ty w żadną nie grasz - jak zaczniesz grać w jakąkolwiek grę, to ta inna osoba będzie miała 5 minut zanim mu się gra wyłączy.


Ewentualnie możesz próbować przez FB:
https://www.facebook.com/Steam

A nie można włączyć gry na drugim kocie, a na drugim przestawić się w tryb offlinie i sobie pykać w grę, którą masz zainstalowaną (i która nie wymaga połączenia steam na stałe). No i piszesz o udostępnieniu całej biblioteki, a co w wypadku jak udostępnisz tylko jeden tytuł?


BhQSDPk.png

Offline

#2378 2019-04-28 14:45:59

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Johny2.0 napisał:

Ludzie potrzebuję szybko pomocy bo mnie dziecko udusi oczkod Kupiliśmy wczoraj grę na tego cholernego Steama i żona zdążyła wpisać kod rejestracyjny na koncie, które było zalogowane z automatu, ale już nie zainstalowała gry bo zdążyłem ją powstrzymać. Chciałem zainstalować grę na drugim koncie. Teraz jest wielki problem. Doczytałem, że można usunąć grę na stałe i znalazłem tą opcję, tylko czy to zresetuje klucz i będę go mógł użyć zaraz ponownie i zainstalować na drugim koncie. Próbował już ktoś tego? Jeśli to nie zadziała to czy ktoś zna maila kontaktowego by napisać do nich o reset bo przez stronę to nic nie można załatwić. Każe mi wybrać produkt, a gra nie jest zainstalowana, a jak już ją znajdę przez wyszukiwarkę to jedyna słuszna opcja to usunięcie na stałe, które i tak nic nie wyjaśnia bo podają że mogę ją ponownie zakupić z tym samym kodem. Nie chce kupić bo już ją mam. Steam to największe g...o, człowiek kupi grę i wielki ch.j z tego jest bo z instalacją więcej problemów niż potem przyjemności.

Napisz do spupportu steama, masz tu linke odnosnie refounda, na 100% dziala z grami kupionymi w sklepie steama, niewiem jak z kupionymi np w biedronce smile_big https://store.steampowered.com/steam_refunds/?l=polish
btw. ale nazekac na steama wczesniej dopuszczajac kobiete do kompa  gwizdze

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2019-04-28 14:49:18)


ara ara...

Offline

#2379 2019-04-28 15:07:39

Johny2.0
Użytkownik
Skąd: Poznań/Pruszcz Gdański
Dołączył: 2009-05-21

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Ze steamem cały czas są problemy. Nie mogę np. wybrać folderu do zainstalowania. Z automatu sam sobie wybrał jeden już z grą i nie pozwala na inny. Okno jest nieaktywne... Dzięki za wszelką pomoc. Pierd... ich steam. Widać, że w większości przypadków lepiej ściągnąć pirat bo instalujesz kiedy chcesz, gdzie chcesz. A tu mała pomyłka i gra w sumie do śmieci.

Offline

#2380 2019-04-28 16:15:25

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Johny2.0 napisał:

Ze steamem cały czas są problemy. Nie mogę np. wybrać folderu do zainstalowania. Z automatu sam sobie wybrał jeden już z grą i nie pozwala na inny. Okno jest nieaktywne... Dzięki za wszelką pomoc. Pierd... ich steam. Widać, że w większości przypadków lepiej ściągnąć pirat bo instalujesz kiedy chcesz, gdzie chcesz. A tu mała pomyłka i gra w sumie do śmieci.

https://www.download.net.pl/jak-zmienic … am/n/4319/

Pewnie nawet w gogle nie wpisales zeby poszukac rozwiazania  ostrzezenie ale co tam wazne ze steam to kupa  rotfl

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2019-04-28 16:16:03)


ara ara...

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024