#1 2019-02-24 22:28:57

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Pandra The Animation [+18]

pandra.png?w=450

Pandra The Animation 01

No i wchodzimy w temat wspominany w końcówce stycznia tego roku, czyli projekty, które lasowały mi mózg. Za mną już dwa hentajce na podstawie prac Erect Sawaru, ale Pandra The Animation naprawdę dała mi w pysk, a potem bez litości kopała leżącego. Martyrologia wpisana w nieco ponad 50 minutach animacji.

Projekt niewdzięczny z paru powodów. Tłumaczenie trochę pod górkę, bo wersja filmowa w wielu miejscach pocięta, pomieszana, momentami wykastrowana z pewnych kluczowych elementów i założeń z mangi, co skutkowało istnym galimatiasem, z którym angielskojęzyczne grupy poradziły sobie średnio. Sam pewnie nie uniknąłem tu potknięć, ale to naprawdę była mrówcza robota.

Druga sprawa to sama forma i treść „dzieła”. Uje, muje, dzikie węże, czary mary, wyrastające pały, na dodatek okraszone do porzygu yuri. No nie, raz na jakiś czas można obejrzeć, ale fanem takowych klimatów nie jestem. Każda stwora, ma jednak swojego amatora, więc jeśli mimo wszystko ciekawi was afera wynikła w pewnej szkole magii oraz historia, która połączyła Reily i Shirley, to zapraszam do pobierania.

Odcinki do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1920×1080
Źródło: H264/AVC (4644 kbps)
Dźwięk: AAC LC (163 kbps)

Czcionki

Offline

#2 2019-03-03 20:10:42

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Pandra The Animation [+18]

Pandra The Animation 02

W tej chwili nadrabiam zaległości serialowe i z prawdziwą przyjemnością, mimo wcześniejszej niechęci i ociągania, pochłaniam właśnie „Amerykańskich Bogów”. Niejako przy okazji, bo widziałem niedawno zapowiedź drugiego sezonu, co kompletnie zbiło mnie z pantałyku. Książkę Neila Gaimana czytałem parokrotnie, więc trochę wstyd, a serial naprawdę daje radę. Ian McShane i Peter Stormare grają koncertowo, ale największy plus leci dla Pablo Schreibera za jego kreację Szalonego Sweeneya. Świrnięty, wiecznie niezadowolony Irol jak ta lala. Wspominam o serialu, bo niektóre sceny naprawdę ostro jadą po bandzie (patrz wyczyny Bilquis czy akcja z dżinem), a jednocześnie wszystko jest podane tak surrealistycznie i wysublimowanie, że patrzy się człowiek na to jak urzeczony.

No, a z drugiej strony mamy dziś zakończenie Pandra The Animation, dzieło o dużo niższych lotach, co wali człowieka w ryj jak podlaski samogon. :]

Odcinki do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1920×1080
Źródło: H264/AVC (4815 kbps)
Dźwięk: AAC LC (161 kbps)

Offline

#3 2019-03-03 20:38:03

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: [Stoner] Pandra The Animation [+18]

Żeby było coś wysokich lotów, musi być coś niskich lotów. oczkod
Dziękować. :3

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024