#1 2019-03-06 22:21:44

elektromaniek
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-27

Czytanie mangi na tablecie.

Poleci mi ktoś jakąś apke do czytania skalacji, ponieważ ta systemowa ma tendencje do mieszania stron.

Offline

#2 2019-03-06 22:29:59

Dennoss
Użytkownik
Skąd: Gniezno
Dołączył: 2013-01-05

Odp: Czytanie mangi na tablecie.

Ja korzystam z tej aplikacji na smartfonie: https://github.com/inorichi/tachiyomi

Niestety brakuje w niej polskich źródeł, ale jeżeli czytasz po angielsku, to sprawdza się całkiem dobrze.

Offline

#3 2019-03-06 22:40:18

elektromaniek
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-27

Odp: Czytanie mangi na tablecie.

Dennoss napisał:

Ja korzystam z tej aplikacji na smartfonie: https://github.com/inorichi/tachiyomi

Niestety brakuje w niej polskich źródeł, ale jeżeli czytasz po angielsku, to sprawdza się całkiem dobrze.

A czy odczyta mi dane z karty pamięci?

Offline

#4 2019-03-06 23:05:59

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: Czytanie mangi na tablecie.

Polecam Perfect Viewer. Czyta pliki cbz, cbr, rar i zip. Również z zewnętrznej karty pamięci. Polecam smile.

Offline

#5 2019-03-06 23:34:14

elektromaniek
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-27

Odp: Czytanie mangi na tablecie.

Dziękuję za pomoc.

Offline

#6 2019-03-07 17:43:14

arekcc7
Użytkownik
Dołączył: 2018-09-28

Odp: Czytanie mangi na tablecie.

U mnie perfect viever ma problemy z ładowaniem obrazów, jak cofam do tyłu to wywala je na czarno, jakby to działało to pewnie bym go używał, bo ma killer feature czyli ustawienie gapa między kolejnym stronami, ja np. czytam tylko wertykalnie w tachiyomi i tylko tego do szczęścia mi brakuje, bo apka sama w sobie jest super, przydałaby się tylko lepsza biblioteka, fajnie da się zarządzać zakładkami ale brakuje systemu ocen, do tego automatyczna kopia zapasowa, bardzo szybkie dodawanie tytułów do biblioteki np. z mangarocka, łatwe pobieranie rozdziałów, całą swoją bibliotekę mam na tej apce, z fajnych rzeczy jeszcze wiadomo przycinanie krawędzi, filtr do przyciemnienia ekranu jeszcze bardziej, w nocy super, świetne zarządzanie ramem, mam na maksa z underclockowany procesor i gpu w smartfonie a mimo to wszystko płynnie lata, ładnie pobiera sobie strony z wyprzedzeniem jak i ostatnie czytane, nawet jeśli ich nie ściągałeś, ogólnie fajnie zarządza pamięcią podręczną, można odświeżać sobie całą zakładkę w bibliotece i sprawdza czy nie ma nowych rozdziałów, ostatnio naprawili zooma, już działa dobrze, widać pasję przy tworzeni apki, jakby tylko był ten gap między stronami przeglądanymi wertykalnie to wtedy ideał smile_big

Ostatnio edytowany przez arekcc7 (2019-03-07 17:46:58)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024