#221 2019-04-17 20:08:07

Howyudoin
Użytkownik
Dołączył: 2019-03-03

Odp: Tate no Yuusha no Nariagari

Ogląda ktoś to jeszcze? Manga i LNki bardzo przyjemne, ale Anime uważam za totalny syf, szczególnie animacja na którą nie mogę patrzeć. Jedyna rzecz, a bardziej osoba, na którą czekam to Rishia w następnym Arcu, a i tak nie będzie jej dużo. No i jeszcze soundtrack świetny, Kevin się znowu popisał.

Ostatnio edytowany przez Howyudoin (2019-04-17 20:08:35)

Offline

#222 2019-04-17 20:35:09

Dragunek123
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-21

Odp: Tate no Yuusha no Nariagari

Spoko odcinek, o wiele lepiej pokazali niż w mandze, gdzie tych wspomnień Raphtalii w ogóle nie było.
W inny sposób też przedstawili śmierć tego gościa, teraz czeka nas zapewne walka kolejna z tym dinozaurem.
No cóż, patrząc jaki mają zapas jeśli chodzi o Novelke i jaka jest popularność tego anime, to drugi 25-odcinkowy sezon zostanie zapewne z miejsca zapowiedziany smile

Offline

#223 2019-04-17 21:08:00

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Tate no Yuusha no Nariagari

Ta "popularność" to się zrewiduje jak zobaczymy wyniki sprzedaży pierwszego BD-Boxa oczkod.


K5Cqyo6.png?1

Offline

#224 2019-04-17 21:32:35

Dragunek123
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-21

Odp: Tate no Yuusha no Nariagari

FAiM napisał:

Ta "popularność" to się zrewiduje jak zobaczymy wyniki sprzedaży pierwszego BD-Boxa oczkod.

Spoko smile

Offline

#225 2019-04-17 22:42:46

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Tate no Yuusha no Nariagari

Po dzisiejszym odcinku drop. Starczy już...


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#226 2019-04-17 22:51:58

Howyudoin
Użytkownik
Dołączył: 2019-03-03

Odp: Tate no Yuusha no Nariagari

Sado napisał:

Po dzisiejszym odcinku drop. Starczy już...

Chyba nie ma sensu jak już tyle wytrzymałeś. Co tydzień chce dropnąć, ale przypominam sobie, że następny arc jest niezły, więc wytrzymuję jeszcze trochę. Jak znam życie to będzie bardzo słabo zrealizowany, ale chyba warto jeszcze wytrzymać te kilka odcinków, może coś im się wreszcie uda.

Offline

#227 2019-04-17 23:00:48

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Tate no Yuusha no Nariagari

Howyudoin napisał:

następny arc jest niezły

Od ilu lat już słyszę to kłamstewko?
Potem będzie "dopiero od następnego sezonu się rozkręca".

Pokaż spoiler
erWQWSq.jpg


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#228 2019-04-17 23:07:28

Howyudoin
Użytkownik
Dołączył: 2019-03-03

Odp: Tate no Yuusha no Nariagari

Kamiyan3991 napisał:
Howyudoin napisał:

następny arc jest niezły

Od ilu lat już słyszę to kłamstewko?
Potem będzie "dopiero od następnego sezonu się rozkręca".

Tak samo jak ludzie mówili: "Może i pierwszy i drugi sezon SAO były średnie, ale przsięgam że Alicization jest świetne!"  a się okazało, że nadal syf XD

Nie lubię jak ktoś mówi takie rzeczy ale trzeba sobie wmawiać, że będzie lepiej. A może naprawdę będzie lepiej? Może już za rogiem czai się świetne anime? Pewnie nie, ale jest jakaś szansa.

Offline

#229 2019-04-17 23:27:16

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Tate no Yuusha no Nariagari

Howyudoin napisał:
Sado napisał:

Po dzisiejszym odcinku drop. Starczy już...

Chyba nie ma sensu jak już tyle wytrzymałeś. Co tydzień chce dropnąć, ale przypominam sobie, że następny arc jest niezły, więc wytrzymuję jeszcze trochę. Jak znam życie to będzie bardzo słabo zrealizowany, ale chyba warto jeszcze wytrzymać te kilka odcinków, może coś im się wreszcie uda.

Już dzisiaj bajka niemal spadła dla mnie na 3/10, więc nie ma sensu się męczyć.

Pod koniec ściagnę resztę i przelecę w kilku minut je, żeby zobaczyć, co tam porobili.

Ostatnio edytowany przez Sado (2019-04-17 23:27:57)


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#230 2019-04-17 23:52:07

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Tate no Yuusha no Nariagari

@Howyudoin
10 odcinków do ~4 godziny, trochę sporo jak na coś, co się źle ogląda.
"Trzeba sobie wmawiać, że będzie lepiej" - kiedyś miałem to samo podejście, zmarnowałem sporo czasu na beznadziejne bajki, a dobre nadal leżą na dysku. Sam wybieram ostrożnie bajki i rozpoczętych nie porzucam, niestety czasami coś zapowiada się dobrze, a później realizują to od czapy i się męczę, ale przynajmniej mam nauczkę na kilka kolejnych sezonów.

@Kamiyan
To "kłamstewko" jest starsze od telewizji.


Co do samego odcinka: Wypadł średnio, ale i tak jedynie dlatego, że ciągnęli go w 100% ze schematu mającego naście lat i ciężko było zepsuć. Tylko przez to całe emocje zniknęły, miało być dramatyczne, mieliśmy współczuć Raphtalii, a wyszło do bólu nijako.

Jeszcze znalazłem kolejny błąd - wstawili rozmowę z 10. odcinka, w której królowa wysłała Melty do króla, by pogodzić go z Naofumim, w tym odcinku wywalili z tego zdania wzmiankę o Bohaterze Tarczy. Także teraz już nie wiemy, po co pojawiła się Melty (nie licząc wprowadzenia tego spisku). Drobny szczegół, mało kto zauważy, do chwili pasuje, a później przyjdą oceny oglądających całość na raz i z 8,43 ocena spadnie na 7,43 albo i niżej, bo takich dziur i niedoróbek jest więcej.

Ostatnio edytowany przez Demonis Angel (2019-04-18 00:23:54)


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#231 2019-04-18 18:41:04

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Tate no Yuusha no Nariagari

Sado napisał:

Po dzisiejszym odcinku drop. Starczy już...

Ta ja daje sobie spokoj, moze jak wyjdzie calosc ogladne reszte z przewijaniem  kupa fragmentow


ara ara...

Offline

#232 2019-04-18 19:13:34

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Tate no Yuusha no Nariagari

Demonis Angel napisał:

Jeszcze znalazłem kolejny błąd - wstawili rozmowę z 10. odcinka, w której królowa wysłała Melty do króla, by pogodzić go z Naofumim, w tym odcinku wywalili z tego zdania wzmiankę o Bohaterze Tarczy. Także teraz już nie wiemy, po co pojawiła się Melty (nie licząc wprowadzenia tego spisku). Drobny szczegół, mało kto zauważy, do chwili pasuje, a później przyjdą oceny oglądających całość na raz i z 8,43 ocena spadnie na 7,43 albo i niżej, bo takich dziur i niedoróbek jest więcej.

Mnie tam bardziej interesuje dlaczego niby królowa nie może rządzić swoim krajem, tylko jest w jakieś dziurze i posyła swoją naiwną córkę by załatwiła za nią swoje sprawy. baka Ale zapewne powód będzie tak idiotyczny, że mnie nawet nie zdziwi...


Kilgur napisał:
Sado napisał:

Po dzisiejszym odcinku drop. Starczy już...

Ta ja daje sobie spokoj, moze jak wyjdzie calosc ogladne reszte z przewijaniem  kupa fragmentow

Ej, nie wymiękajcie... zostało tylko 10 odcinków. gwizdze


K5Cqyo6.png?1

Offline

#233 2019-04-18 19:24:20

Grucha00
Użytkownik
Dołączył: 2013-04-13

Odp: Tate no Yuusha no Nariagari

Ja tam oglądam dla zabicia czasu, dobre animu już wyszło reszta to fala która idzie do przodu, mam tylko nadzieję, że zawsze coś mnie zaskoczy. Każdy ogląda i każdy narzeka, ale paczy dalej bo co robić. Nie oszukujcie się, pogadać każdy może i zawsze znajdzie się ktoś, kto przyzna ci rację takie życie, ale gówno pozostanie gównem.

Offline

#234 2019-04-18 20:55:49

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Tate no Yuusha no Nariagari

FAiM napisał:
Kilgur napisał:
Sado napisał:

Po dzisiejszym odcinku drop. Starczy już...

Ta ja daje sobie spokoj, moze jak wyjdzie calosc ogladne reszte z przewijaniem  kupa fragmentow

Ej, nie wymiękajcie... zostało tylko 10 odcinków. gwizdze

Mialem dropa zrobic juz dawno temu, ale ludzilem sie nadzieja, niestety na 14 epkow z 4 moze 5 bylo fajnych, a reszta to nudne guano.

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2019-04-18 20:56:19)


ara ara...

Offline

#235 2019-04-19 10:31:48

ipos
Użytkownik
Dołączył: 2014-06-26

Odp: Tate no Yuusha no Nariagari

O faken, widzieliście jaką to ma ocenę na animezone?

Offline

#236 2019-04-19 10:48:08

Howyudoin
Użytkownik
Dołączył: 2019-03-03

Odp: Tate no Yuusha no Nariagari

ipos napisał:

O faken, widzieliście jaką to ma ocenę na animezone?

Mam nadzieje, że ludzie wystawiali takie wysokie oceny po pierwszych odcinkach, kiedy jeszcze zapowiadało się fajnie, i teraz po prostu zapomnieli zmienić albo zmienią, jak się bajka skończy. Jeśli ludzie naprawdę uważają, że Shield Hero to 9.65, to jest mi naprawdę przykro.

Ja już nigdy nie ufam takim stronom, często są trafne oceny, ale zdarzają się takie rzeczy jak Boogiepop który na MAL-u ma tylko 7.2 a zasługuje na dużo więcej.

Ostatnio edytowany przez Howyudoin (2019-04-19 10:54:52)

Offline

#237 2019-04-19 11:28:16

ipos
Użytkownik
Dołączył: 2014-06-26

Odp: Tate no Yuusha no Nariagari

Ja mam tak często, że ocena 6,7 i mi się podoba, a te co mają 9 to gniot.

Offline

#238 2019-04-19 11:32:11

Dragunek123
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-21

Odp: Tate no Yuusha no Nariagari

Howyudoin napisał:
ipos napisał:

O faken, widzieliście jaką to ma ocenę na animezone?

Mam nadzieje, że ludzie wystawiali takie wysokie oceny po pierwszych odcinkach, kiedy jeszcze zapowiadało się fajnie, i teraz po prostu zapomnieli zmienić albo zmienią, jak się bajka skończy. Jeśli ludzie naprawdę uważają, że Shield Hero to 9.65, to jest mi naprawdę przykro.

Ja już nigdy nie ufam takim stronom, często są trafne oceny, ale zdarzają się takie rzeczy jak Boogiepop który na MAL-u ma tylko 7.2 a zasługuje na dużo więcej.

Raczej im się po prostu podoba, ogólnie śmieszne jest w tym wszystkim to, że to forum to chyba jedyna w Polsce strona gdzie leci taki hejt na to anime.
Bo przykładowo na wbijam(znanej bardzo w Polsce Stronie) uwielbiają to anime.
Na najgorszej stronie od subów czyli Shindenie również.
Więc moim zdaniem powinniśmy uszanować opinie i oceny innych zamiast się dziwić.

Offline

#239 2019-04-19 11:56:01

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Tate no Yuusha no Nariagari

Dragunek123 napisał:
Howyudoin napisał:
ipos napisał:

O faken, widzieliście jaką to ma ocenę na animezone?

Mam nadzieje, że ludzie wystawiali takie wysokie oceny po pierwszych odcinkach, kiedy jeszcze zapowiadało się fajnie, i teraz po prostu zapomnieli zmienić albo zmienią, jak się bajka skończy. Jeśli ludzie naprawdę uważają, że Shield Hero to 9.65, to jest mi naprawdę przykro.

Ja już nigdy nie ufam takim stronom, często są trafne oceny, ale zdarzają się takie rzeczy jak Boogiepop który na MAL-u ma tylko 7.2 a zasługuje na dużo więcej.

Raczej im się po prostu podoba, ogólnie śmieszne jest w tym wszystkim to, że to forum to chyba jedyna w Polsce strona gdzie leci taki hejt na to anime.
Bo przykładowo na wbijam(znanej bardzo w Polsce Stronie) uwielbiają to anime.
Na najgorszej stronie od subów czyli Shindenie również.
Więc moim zdaniem powinniśmy uszanować opinie i oceny innych zamiast się dziwić.

Tam nie ma naczelnych hejterów jak tutaj  hehe


tumblr_static_bug.gif

Offline

#240 2019-04-19 12:01:13

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Tate no Yuusha no Nariagari

Dragunek123 napisał:
Howyudoin napisał:
ipos napisał:

O faken, widzieliście jaką to ma ocenę na animezone?

Mam nadzieje, że ludzie wystawiali takie wysokie oceny po pierwszych odcinkach, kiedy jeszcze zapowiadało się fajnie, i teraz po prostu zapomnieli zmienić albo zmienią, jak się bajka skończy. Jeśli ludzie naprawdę uważają, że Shield Hero to 9.65, to jest mi naprawdę przykro.

Ja już nigdy nie ufam takim stronom, często są trafne oceny, ale zdarzają się takie rzeczy jak Boogiepop który na MAL-u ma tylko 7.2 a zasługuje na dużo więcej.

Raczej im się po prostu podoba, ogólnie śmieszne jest w tym wszystkim to, że to forum to chyba jedyna w Polsce strona gdzie leci taki hejt na to anime.
Bo przykładowo na wbijam(znanej bardzo w Polsce Stronie) uwielbiają to anime.
Na najgorszej stronie od subów czyli Shindenie również.
Więc moim zdaniem powinniśmy uszanować opinie i oceny innych zamiast się dziwić.

Powody hejtu:
Historię zmieniają na bieżąco i omijają ważne kwestie dla głupich gagów.
Klimat skacze od dramatu do parodii.
Korzystają z do bólu ogranych schematów, nawet nie próbują czegoś zmienić, by wzbudzić emocje i wychodzą takie odcinki jak ostatni, gdzie miało być dramatycznie, a wyszło nijako.
Pozostali Bohaterowie przechodzą grę po raz 30. i chcą jedynie dostać najlepsze nagrody.
Naofumi jest kreowany na jedynego inteligentnego w świecie.
Do tego zostawiają widzom za dużo do domyślenia się.

A to tylko najbardziej rzucające się w oczy. Dla mnie seria do bólu przecięta i bez jakiegokolwiek przemyślenia, którą próbują wyróżnić na siłę.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024