#1 2019-04-22 09:02:59

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Demonion: Gaiden [+18]

demonion-gaiden.png?w=450

Demonion: Gaiden 01

W lekko wskazującym stanie (wczoraj), ale był zacny powód, więc będzie krótko.

Zjebałem pierwszy odcinek innego anime, zatem naprędce klecę zapowiedź innej bajki, którą też właśnie kończyłem – Demonion: Gaiden. Ogólnie znów klimat erogierki w świecie fantasy, więc będą elfki, władca ciemności i typowe wymachiwanie „szabelką”. Loli w pierwszej odsłonie nie uświadczysz.

Odcinki do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 720×480
Źródło: H264/AVC (1293 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Czcionki

Offline

#2 2019-04-28 19:28:48

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Demonion: Gaiden [+18]

Demonion: Gaiden 02

Niewątpliwą zaletą hentajców jest to, że przy ich tłumaczeniu koniec zwykle widać tuż za rogiem, bo norma to 1-2 odcinki na tytuł. Można więcej znieść, ale z drugiej strony nie ma szans też na większe zżycie się z bohaterami i ich światem. Co też jest najczęściej wartością dodaną, bo nie ma co owijać w bawełnę, od groma tu siajstwa, które obejrzysz lub przejrzysz raz i zapominasz.

Demonion: Gaiden niestety można zaliczyć do właśnie półki takich średniaków, co to w pamięć raczej nie zapadną. Wprawdzie w drugim odcinku dostaniemy dodatkowo dorzutkę scen „łaziebnych”, odrobinę loli i lesbijskiej miłości, ale ogólnie wszystko to już gdzieś było i to w o wiele lepszym wydaniu.

Pozostaje więc czekać teraz na maj i czerwiec, bo szykują się naprawdę soczyste kąski, między innymi coś, co potwierdzałem wieki temu.

Odcinki do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1674 kbps)
Dźwięk: AAC LC SBR (80 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024