#1 2019-06-17 21:11:41

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Oppai Gakuen Marching Band Bu! [+18]

oppai-gakuen-marching-band-bu.png?w=450

Oppai Gakuen Marching Band Bu!

Weekend minął jak z bicza strzelił, a odcięcie od komputera było w sumie miłą odmianą. W takich temperaturach zresztą ciężko wysiedzieć w murach, o ślęczeniu nad duperelami do tłumaczenia, ustawiania synchro i wygładzania całości nawet nie wspominając. Jak to mówią, jebło to jebło. :]

A skoro już o tym mowa, opóźniony potworek z szuflady podpisanej „Kaszana, oglądać na własną odpowiedzialność” – Oppai Gakuen Marching Band Bu!.

Ostro? Trochę tak, ale subiektywnie podchodząc, anime to szmirowatością przebija wiele innych hentajców, które z zasady nie błyszczą przecież błyskotliwością. Ot, po prostu kolejna pozycja na podstawie erogierki ze stajni Marine, w której nawet twórcy nie silą się udawać, że owoc ich pracy to – jakby to nie nazwać – taka zapchajdziura. Tekturowe postacie, drętwa akcja, idąca zresztą maniakalnie tropem utartych do bólu schematów. Jedyna „zmiana” to właściwie owa żeńska orkiestra marszowa, ale równie dobrze mogła by to być też grupa dziewcząt-drwali. Obejrzysz to i na 100% zapomnisz zaraz po seansie.

No cóż, nie zachwycił mnie pan z magicznym pudełkiem i jego podboje, ale ocenę pozostawiam wam. :]

Odcinki do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1767 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Czcionki

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2019