#1 2019-08-31 23:36:32

Diablo
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-17

[RoD Anime] Kidou Senshi Gundam Narrative

Na dzisiejszą noc przygotowałem coś dla fanów Gundama, mianowicie tłumaczenie bodaj najnowszego filmu z tego uniwersum. Mam nadzieję, że fani będą z mojego spolszczenia zadowoleni. Miłego oglądania!

Pokaż spoiler
Gundam-Narrative-Poster.jpg


Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami

Życie jest spacerem cieni, biednych aktorów. Kroczą dumnie przez godzinę po scenie, a potem znikają i nikt już o nich nie słyszy.

250x50.png

Offline

#2 2019-08-31 23:54:09

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [RoD Anime] Kidou Senshi Gundam Narrative

Dodam od siebie, że mamy tutaj nawiązania do Gundam Zeta (poszczególnych wątków) oraz przydatna jest znajomość Gundama Unicorna.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#3 2019-09-01 00:09:20

Diablo
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-17

Odp: [RoD Anime] Kidou Senshi Gundam Narrative

Hunter Killer napisał:

Dodam od siebie, że mamy tutaj nawiązania do Gundam Zeta (poszczególnych wątków) oraz przydatna jest znajomość Gundama Unicorna.

Fakt, zapomniałem to podkreślić. Z tym, że znajomość Unicorna jest w zasadzie niezbędna, bo Narrative jest jego bezpośrednią kontynuacją. A ogólna znajomość wydarzeń z Universal Century jest jak najbardziej wskazana. Pomoże ogarnąć wszystkie wątki i odniesienia, a także zabezpieczy przed fabularnymi spoilerami.


Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami

Życie jest spacerem cieni, biednych aktorów. Kroczą dumnie przez godzinę po scenie, a potem znikają i nikt już o nich nie słyszy.

250x50.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024