#521 2019-09-30 11:11:38

Askara
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-09

Odp: [Askara] Projekty

Dwudziesty czwarty i dwudziesty piąty odcinek Kimetsu no Yaiba już na ansi.

Pokaż spoiler
d26HiEw.jpg


crl6OJK.png podpisq.png

Offline

#522 2019-09-30 18:34:23

yapi-kun
Użytkownik
Dołączył: 2018-08-05

Odp: [Askara] Projekty

Askara napisał:

Odcinki 1-4 pierwszego sezonu Uchouten Kazoku już na ansi.

A teraz dla odmiany coś starszego. Rodzinka szopów to jedna z najlepszych serii, jaką miałam przyjemność oglądać, a napisy do niej na ansi wołają o pomstę do nieba. Dlatego zakasałam rękawy i oto jestem. Trochę mi z tym zeszło, bo napisy do tych 4 pierwszych odcinków kisiły się u mnie na dysku od dokładnie dwóch lat, ale nie chciałam ich wydawać, bo nie byłam pewna, kiedy będę miała dość czasu, żeby zabrać się za resztę. Jeśli ktoś nie oglądał, gorąco polecam, bo seria jest bardzo piękna i wartościowa i jeśli dzięki moim napisom choć jedna dodatkowa osoba będzie miała okazję się z nią zapoznać, będę w pełni usatysfakcjonowana.

Jeśli to nie problem, to bardzo prosiłbym o synchro do wydania HorribleSubs. Mam to od niedawna na dysku, torrentów nie używam, więc BDRip nie jestem w stanie pobrać. Miałem się za to brać z tymi napisami co są w bazie ANSI, ale jeśli są rzeczywiście tragiczne, to byłbym w niebie jakbym oglądał to z Twoimi. Zawsze to ten jeden osobnik więcej, który skorzysta jezor

Offline

#523 2019-10-02 11:19:00

Askara
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-09

Odp: [Askara] Projekty

yapi-kun napisał:
Askara napisał:

Odcinki 1-4 pierwszego sezonu Uchouten Kazoku już na ansi.

A teraz dla odmiany coś starszego. Rodzinka szopów to jedna z najlepszych serii, jaką miałam przyjemność oglądać, a napisy do niej na ansi wołają o pomstę do nieba. Dlatego zakasałam rękawy i oto jestem. Trochę mi z tym zeszło, bo napisy do tych 4 pierwszych odcinków kisiły się u mnie na dysku od dokładnie dwóch lat, ale nie chciałam ich wydawać, bo nie byłam pewna, kiedy będę miała dość czasu, żeby zabrać się za resztę. Jeśli ktoś nie oglądał, gorąco polecam, bo seria jest bardzo piękna i wartościowa i jeśli dzięki moim napisom choć jedna dodatkowa osoba będzie miała okazję się z nią zapoznać, będę w pełni usatysfakcjonowana.

Jeśli to nie problem, to bardzo prosiłbym o synchro do wydania HorribleSubs. Mam to od niedawna na dysku, torrentów nie używam, więc BDRip nie jestem w stanie pobrać. Miałem się za to brać z tymi napisami co są w bazie ANSI, ale jeśli są rzeczywiście tragiczne, to byłbym w niebie jakbym oglądał to z Twoimi. Zawsze to ten jeden osobnik więcej, który skorzysta jezor

Poprosiłam znajomego, żeby mi ogarnął to synchro, także może uda się coś z tym zrobić smile


crl6OJK.png podpisq.png

Offline

#524 2019-10-02 11:23:48

Askara
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-09

Odp: [Askara] Projekty

Dwudziesty szósty, a zarazem ostatni, odcinek Kimetsu no Yaiba już na ansi.

Pokaż spoiler
fvaLPxb.jpg

No i koniec! Ale tylko na razie, ponieważ już ogłoszono filmową kontynuację, której, oczywiście, nie możemy się doczekać. Dzięki dla wszystkich, którzy oglądali serię z naszymi napisami i do zobaczenia w innych napisach. W sezonie jesiennym nasze duo tłumaczyć będzie najnowszą serię Nanatsu no Taizai.


crl6OJK.png podpisq.png

Offline

#525 2019-10-02 14:59:27

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: [Askara] Projekty

Dziękuję za napisy. Obejrzałem z nimi większość odcinków, cierpliwie na nie czekając. Najlepiej mi pasowały.

Offline

#526 2019-10-02 19:04:07

Tensazen
Użytkownik
Skąd: Kielce
Dołączył: 2011-03-06

Odp: [Askara] Projekty

Dzięki za cały 1 sezon smile

Offline

#527 2019-10-05 18:01:15

Askara
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-09

Odp: [Askara] Projekty

No to jeszcze raz...

Dwudziesty czwarty (ostatni) odcinek Carole & Tuesday już na ansi.

Pokaż spoiler
3SbsFuF.jpg

Nie chce mi się pisać drugi raz tego samego, dlatego ograniczę się do (jak zwykle) podziękowań dla tych, którzy zdecydowali się oglądać bajkę z moimi subami i cierpliwie na nie czekać.


crl6OJK.png podpisq.png

Offline

#528 2019-10-05 18:09:31

Askara
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-09

Odp: [Askara] Projekty

Pierwszy odcinek Ginga Eiyuu Densetsu: Die Neue These (2019) już na ansi.

Pokaż spoiler
zLTQQs6.jpg

Walk w kosmosie ciąg dalszy. Galaktyczni Bohaterowie wracają w postaci filmu, składającego się z czterech odcinków. Oto pierwszy z nich. Za drugi zabiorę się, jak tylko wyjdzie. Czcionki są te same, nie trzeba nic aktualizować. Napki robione pod wydanie [VOSTFR], ale pod inne też powinny pasować.


crl6OJK.png podpisq.png

Offline

#529 2019-10-05 18:21:08

Grucha00
Użytkownik
Dołączył: 2013-04-13

Odp: [Askara] Projekty

Dziękuję za napisy do Carole & Tuesday, ostatnia piosenka to był majstersztyk warta obejrzenia jest ta seria, jeszcze raz dzięki  i powodzenia z kolejnymi projektami.

Offline

#530 2019-10-05 18:37:37

yapi-kun
Użytkownik
Dołączył: 2018-08-05

Odp: [Askara] Projekty

Dzięki serdecznie za Karolcie, dzisiaj obejrzę ostatni odcinek. Seria może nie była wybitna, ale stała niesamowitymi wokalizami, oglądało się lekko i przyjemnie. Warte rekomendacji, jeśli nie wymaga się nie wiadomo czego, a jedynie solidnej serii muzycznej.

To teraz czekamy na ostatnie odcinki Akademii i wyczekujemy kolejnego sezonu  madrala

Offline

#531 2019-10-05 18:39:22

Prey
Użytkownik
Dołączył: 2006-10-05

Odp: [Askara] Projekty

Askara napisał:

Pierwszy odcinek Ginga Eiyuu Densetsu: Die Neue These (2019) już na ansi.

Czekałem na to yahoo


Prey.jpg

Offline

#532 2019-10-05 19:09:10

misiekkb
Użytkownik
Dołączył: 2011-09-14

Odp: [Askara] Projekty

Dzięki bardzo za napisy do zacnej serii jaką byłą Karolcia i Wtoreczek. Jak zawsze nieźle się oglądało z twoimi napisami. Seria była dobra że względu na utwory, część z nich bardzo mi się podobała, ale jedno można powiedzieć, że utwory były bardzo dobrze zrobione warsztatowo i jakby ktoś mnie zapytał najlepszy album z muzyką popową to właście OSTy z "Carole & Tuesday".
Te "siedem minut" bardzo fajne słowa, ale najbardziej spodobał mi się "Endless".

Offline

#533 2019-10-05 19:30:52

Askara
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-09

Odp: [Askara] Projekty

Prey napisał:
Askara napisał:

Pierwszy odcinek Ginga Eiyuu Densetsu: Die Neue These (2019) już na ansi.

Czekałem na to yahoo

To się nazywa entuzjazm. I like it smile_big

Grucha00 napisał:

Dziękuję za napisy do Carole & Tuesday, ostatnia piosenka to był majstersztyk warta obejrzenia jest ta seria, jeszcze raz dzięki  i powodzenia z kolejnymi projektami.

Oj tak, piosenka cudo, cudo i jeszcze raz cudo. Zakochałam się na amen smile

yapi-kun napisał:

Dzięki serdecznie za Karolcie, dzisiaj obejrzę ostatni odcinek. Seria może nie była wybitna, ale stała niesamowitymi wokalizami, oglądało się lekko i przyjemnie. Warte rekomendacji, jeśli nie wymaga się nie wiadomo czego, a jedynie solidnej serii muzycznej.

To teraz czekamy na ostatnie odcinki Akademii i wyczekujemy kolejnego sezonu  madrala

Bardzo proszę! Ostatnie odcinki Akademii są już w korekcie, także ukażą się na 100%. No i oczywiście też nie mogę się doczekać nowego sezonu!

misiekkb napisał:

Dzięki bardzo za napisy do zacnej serii jaką byłą Karolcia i Wtoreczek. Jak zawsze nieźle się oglądało z twoimi napisami. Seria była dobra że względu na utwory, część z nich bardzo mi się podobała, ale jedno można powiedzieć, że utwory były bardzo dobrze zrobione warsztatowo i jakby ktoś mnie zapytał najlepszy album z muzyką popową to właście OSTy z "Carole & Tuesday".
Te "siedem minut" bardzo fajne słowa, ale najbardziej spodobał mi się "Endless".

Jak dla mnie finałowa piosenka - "Mother" - to absolutne arcydzieło i pewnie dłuuuugo nic jej nie przebije na mojej prywatnej liście faworytów. Co zabawne na przełomie courów to samo myślałam o "The Loneliest Girl" xD


crl6OJK.png podpisq.png

Offline

#534 2019-10-06 13:44:42

Askara
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-09

Odp: [Askara] Projekty

Pierwszy odcinek Ahiru no Sora na ansi.

Pokaż spoiler
fjoBHxk.jpg

Właśnie zostałam uświadomiona, że przywrócenie poprzedniej wersji ansi usunęło napki do koszykówki (dzięki, Prey), także wrzucam na nowo. Jak już pisałam seria pewnie nie przebije Kaze ga Tsuiyoku Fuiteiru, bo ciężko dorównać ideałowi, ale zapowiada się bardzo przyjemnie, więc mam nadzieję, że wszyscy będziemy się przy niej świetnie bawić.


crl6OJK.png podpisq.png

Offline

#535 2019-10-06 13:58:58

Prey
Użytkownik
Dołączył: 2006-10-05

Odp: [Askara] Projekty

Nie ma za co, to ja dziękuję za napisy smile_big , zapowiada się na przyjemną serię sportową, wiadomo ile ma mieć odcinków?


Prey.jpg

Offline

#536 2019-10-06 14:13:03

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: [Askara] Projekty

Prey napisał:

Nie ma za co, to ja dziękuję za napisy smile_big , zapowiada się na przyjemną serię sportową, wiadomo ile ma mieć odcinków?

50.


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#537 2019-10-06 20:40:18

Askara
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-09

Odp: [Askara] Projekty

Tylko jeszcze nie wiadomo czy jednym ciągiem czy podzielą to na raty. Manga jeszcze wychodzi tak btw.


crl6OJK.png podpisq.png

Offline

#538 2019-10-08 11:44:16

Askara
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-09

Odp: [Askara] Projekty

Pierwszy odcinek drugiego sezonu Fairy Gone już na ansi.

Pokaż spoiler
LzcSUlb.jpg

Po krótkiej przerwy powraca Fairy Gone, potocznie zwane również wróżkowym zgonem. Na początek zostajemy uraczeni retrospekcją przybliżającej nam życie w wiosce wróżek Sunie i okoliczności jej zniszczenia.
Wielkie dzięki dla Krzysia, który załatwił mi lyricsy do endingu.


crl6OJK.png podpisq.png

Offline

#539 2019-10-08 14:08:20

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: [Askara] Projekty

Nie żeby, ale w subach zamiast Zgonu wróżek są subki do Ahiru baka

Offline

#540 2019-10-09 13:54:29

Askara
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-09

Odp: [Askara] Projekty

Pojęcia nie mam jak mi się to udało xD
Tu są właściwe smile_big


crl6OJK.png podpisq.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024