#1 2019-11-24 22:53:26

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Saishuu Chikan Densha [+18]

saishuu-chikan-densha.png?w=450

Saishuu Chikan Densha 01

Miało być coś innego, ale postanowiłem zamknąć miesiąc klasyką, bo Saishuu Chikan Densha spokojnie można określić tym mianem, bo potem wiele następnych pozycji czerpało pełnymi garściami z tego tematu i schematu.

Pierwowzorem była gra od studia Atelier Kaguya, ale muszę obiektywnie przyznać, że animację zrobiono z głową, unikając tak nagminnie powielanych kalek. Po prostu mamy tu do czynienia z pewną spójną historią, dziwną, acz trzymającą się kupy i bez zbyt nachalnego motywu rąbankowego. Przed pracownikami pewnego prywatnego przewoźnika kolejowego staje bowiem widmo zamknięcia nierentownego połączenia do ich rodzinnego miasteczka – Momokawy. Miasteczko stanowi ostatni przystanek, a z uwagi na to, że nie ma tam ani żadnych większych zakładów pracy, ani atrakcji turystycznych, zwykle obsługuje tylko tubylców. To niestety za mało, żeby linia była dochodowa. Problem jednak w tym, że wraz z jej zamknięciem okoliczne miejscowości do reszty stracą sensowny kontakt z cywilizacją, co niechybnie wpłynie na dalsze wyludnianie się okolicy. Dotyczy to zwłaszcza młodzieży, która już obecnie woli wyprowadzić się do większych miast, wiedząc, że w rodzinnych stronach nie mają większych perspektyw. Tetsuo Amano, tutejszy maszynista, postanawia jednak walczyć o swoje miejsce pracy, proponując swym kolegom dość szalony pomysł – otworzenie specjalnego, utajonego przed władzami firmy, połączenia dla różnorakich zboczeńców molestujących panie po pociągach. Idea niejako zaczerpnięta z życia, bo okazuje się, że młodzieniec swego czasu był prawdziwym guru w owym światku. Bazując na swym doświadczeniu, kontaktach i wprawie „w robocie”, zobowiązuje się zorganizować panie, które gotowe byłoby niejako charytatywnie dołączyć do projektu, zaspokajając niecne potrzebny zdecydowanie liczniejszej męskiej części potencjalnych pasażerów tychże sekretnych składów.

Odcinki do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 960×720
Źródło: H264/AVC (973 kbps)
Dźwięk: AAC LC (101 kbps)

Czcionki

Offline

#2 2019-12-01 23:12:55

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Saishuu Chikan Densha [+18]

Saishuu Chikan Densha 02

Zadziwiające jest, z jaką łatwością trójka bohaterów Saishuu Chikan Densha przeszła do realizacji swojego pomysłu. Pozarozkładowy pociąg do Momokawy rozpoczyna praktycznie chwile potem regularnie kursować nocami, zdobywając tajnymi kanałami rzesze nowych, spragnionych wrażeń klientów. Szalony plan jak na razie się sprawdza. Obroty na połączeniu idą w górę, szefostwo na razie nic się nie pokapowało, a Amano podczas swych wypraw wciąż wyszukuje coraz to kolejne napalone perełki. Dobra passa nie trwa jednak nigdy wiecznie, a zbliżające się kłopoty zapowiada wizyta pewnej wścibskiej dziennikarki, za którą wkrótce pojawia się też pani kontroler z zarządu firmy.

Odcinki do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 960×720
Źródło: H264/AVC (1011 kbps)
Dźwięk: AAC LC (132 kbps)

Offline

#3 2019-12-08 20:35:45

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Saishuu Chikan Densha [+18]

Saishuu Chikan Densha 03

I nadszedł czas by zakończyć kolejny projekt, bo do waszych kosmatych łap trafia właśnie trzeci odcinek Saishuu Chikan Densha. A w nim: nagłe zwroty akcji, miłość z komplikacjami, pewna tragedia oraz sprawiedliwość pod tęczową flagą. ?

Odcinki do pobrania: OVA 03

Softsub:
Rozdzielczość: 960×720
Źródło: H264/AVC (711 kbps)
Dźwięk: AAC LC (132 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2020