#41 2019-11-11 14:54:42

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Bokutachi Wa Benkyou Ga Dekinai [Zakończony]

6. odcinek.

Pokaż spoiler Screeny na zachętę (+18)
mFTN3SI.png
3beB7VU.png
P9ySkjV.png
fRUNrUx.png
PWekmCh.png
a1oqgYX.png
WQrORS7.png
YrkcT8g.png
ksMP07x.png
HTJeaP4.png
2846qsE.png
2DBw9Z5.png
3LBfpc4.png
oOF4VwS.png

OVA pojawi się w połowie tygodnia.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#42 2019-11-18 06:12:15

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Bokutachi Wa Benkyou Ga Dekinai [Zakończony]

OVA wydana. 7. odcinek jutro.

Pokaż spoiler Screeny na zachętę
K1u5GKl.png
hu2lwGj.png
uej2pnI.png
fNcZxCI.png
vmC63gK.png
ePNsrY0.png
a3IwwVf.png

Kolejny odcinek OVA już w kwietniu.

PS. Kodowanie własne, jakby były problemy, to zgłaszać.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#43 2019-11-19 06:30:47

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Bokutachi Wa Benkyou Ga Dekinai [Zakończony]

7. odcinek.

Pokaż spoiler Cotygodniowa Calineczka
BzW7BnN.png
KF7uR01.png
0DteS3j.png
kH1TTEt.png
DqyakfJ.png
1rzIb1k.png
HEtuixL.png
MrjtJOS.png
fNYCy2V.png
zazsNtk.png
tw1zIob.png
nApjfE8.png
ab4Zimv.png
ILP7H21.png
GzTOZcz.png
VBAo2e0.png
VkH41o5.png
UFeQ2Lb.png
hBeBsyJ.png
LnmwqaK.png
GXD9oCP.png
hCDjQDF.png
kLUml6u.png
NoOhrn4.png


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#44 2019-11-24 13:57:33

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Bokutachi Wa Benkyou Ga Dekinai [Zakończony]

8. odcinek.

Pokaż spoiler Screeny na zachętę
AUOjzjg.png
fbfpSmA.png
2ksp1Ap.png
q7ZjnfH.png
WvBdBUC.png
HIu4GSw.png
C59rJ9N.png


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#45 2019-12-02 07:07:19

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Bokutachi Wa Benkyou Ga Dekinai [Zakończony]

9. odcinek.

Pokaż spoiler Screeny na zachętę
pQGtyFO.png
vZpym40.png
lmlMCRB.png
gQtevBb.png
6ev4Fu4.png


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#46 2019-12-07 23:50:34

sergeron
Użytkownik
Dołączył: 2017-04-22

Odp: [DA-Subs] Bokutachi Wa Benkyou Ga Dekinai [Zakończony]

8 odcinek:

Dialogue: 0,0:02:09.65,0:02:15.11,Dialogi,NTP,0,0,0,,{\an8}To na pewno twoja zasługa, Takemoto!\NWieżę, że zdobędziesz pierwsze miejsce! --> Wierzę
Dialogue: 0,0:02:41.22,0:02:47.27,Dialogi,NTP,0,0,0,,Dobrze, Yuiga, żyj tego, by przepłynąć\Nna drugą stronę basenu. --> użyj
Dialogue: 0,0:03:25.64,0:03:30.14,Dialogi,NTP,0,0,0,,Nie zapomniała pani o złożyć wniosku,\No którym pani mówiłam, --> bez "o"
Dialogue: 0,0:23:11.70,0:23:14.54,Dialogi,NTP,0,0,0,,więc chciałbym,\Nbyś nie dawał mi forów. --> chciałabym

Offline

#47 2019-12-09 07:22:52

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Bokutachi Wa Benkyou Ga Dekinai [Zakończony]

10. odcinek.

Pokaż spoiler Screeny na zachętę
aSWkkPv.png
MEJxDso.png
3XWC8wH.png
Kr6fIfx.png
TBZAwvc.png
XdX70gg.png
eVyIRmz.png


sergeron napisał:

8 odcinek:

Dialogue: 0,0:02:09.65,0:02:15.11,Dialogi,NTP,0,0,0,,{\an8}To na pewno twoja zasługa, Takemoto!\NWieżę, że zdobędziesz pierwsze miejsce! --> Wierzę
Dialogue: 0,0:02:41.22,0:02:47.27,Dialogi,NTP,0,0,0,,Dobrze, Yuiga, żyj tego, by przepłynąć\Nna drugą stronę basenu. --> użyj
Dialogue: 0,0:03:25.64,0:03:30.14,Dialogi,NTP,0,0,0,,Nie zapomniała pani o złożyć wniosku,\No którym pani mówiłam, --> bez "o"
Dialogue: 0,0:23:11.70,0:23:14.54,Dialogi,NTP,0,0,0,,więc chciałbym,\Nbyś nie dawał mi forów. --> chciałabym

Dzięki za wypiskę, poprawię przy wydawaniu BD.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#48 2019-12-15 11:27:26

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Bokutachi Wa Benkyou Ga Dekinai [Zakończony]

11. odcinek.

Pokaż spoiler Screeny na zachętę
WIoOcx5.png
yzfTWpD.png
IGhGJJM.png
d3FB0Cw.png
9Hn6uFh.png
9FAvFG9.png
bYH8I4Q.png
DnPBlZH.png


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#49 2019-12-22 14:06:42

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Bokutachi Wa Benkyou Ga Dekinai [Zakończony]

12. odcinek.

Pokaż spoiler Screeny na zachętę
ITbFL82.png
Lx5mbYZ.png
AgFmPtv.png
76815qI.png
3dvJ2CG.png


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#50 2019-12-29 11:54:08

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Bokutachi Wa Benkyou Ga Dekinai [Zakończony]

13. odcinek.

Pokaż spoiler Screen na zakończenie
N2ymOav.png

Podsumowanie:
Seria utrzymała poziom. Szkoda, że na trzeci sezon raczej nie mamy co liczyć, ale zakończenie było całkiem satysfakcjonujące. Miłego seansu i do zobaczenia w kwietniu.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#51 2019-12-31 05:20:18

OtsukareSama
Użytkownik
Skąd: Nippon
Dołączył: 2016-04-12

Odp: [DA-Subs] Bokutachi Wa Benkyou Ga Dekinai [Zakończony]

Dobra, pytanie do osób czytających mangę, czy końcówka ostatniego odcinka jest przeskoczeniem oryginalnej historii, czy może w mandze jest tak jak tutaj i mamy długą podróż w przód?

W szczególności mnie to interesuje, bo jestem ciekaw co będzie zawierać druga OVA. Jak w najbliższych miesiącach nie będzie nic słychać o pełnej kontynuacji, to wezmę się za czytanie.
Mam takie wrażenie po drugim sezonie, że to był dość spory rollercoaster po względem jakości. Genialne pierwsze odcinki, środek już trochę inny, później parę odcinków ponownie świetnej fabuły i mieszane wrażenie po tym końcu.

Pokaż spoiler
Niby od początku kibicowałem w kolejności Furuhashi > Uruka > Kirisu > Kominami > Ogata, ale po całej zawartości wygląda na to, że Kominami i Kirisu to tylko uzupełniające postacie. Pozostaje Furuhashi, Uruka, Ogata, gdzie ta trzecia według mnie nie ma szans, bo ma bardziej prezentować walkę ze swoimi słabymi stronami i ewentualnie urozmaicać intrygę. No to zostaje Furuhashi i Uruka, ale podczas zakończenia festiwalu i legendy o trzymaniu się za ręce, włosy tajemniczej postaci wyglądały na długie i uporządkowane, takie jak u Furuhashi i Kirisu. Całość tej myśli zakłócają jednak ostatnie sceny, sugerujące niby, że to była Uruka. Kto by to nie był, będę wściekły tylko w jednym przypadku, jeśli zakończą to przeniesieniem w czasie o wiele lat w przód i dopiero obustronnym wyznaniem uczuć. Szczęśliwe zakończenie, to takie gdzie oboje razem mogą dalej stawiać kroki ku przeciwnościom życia, a nie np. 10 lat być odseparowanym, pracować jak wół i naglę się spotkać... Nie pamiętam nazw, ale były już takie tytuły, po których pomimo niesamowitego kina, miałach ochotę na wyrzucanie przez okno odbiornika. klnie
Niech ma się na baczności autor, bo wtedy mu tego nie wybaczę.  kombinuje

Ostatnio edytowany przez OtsukareSama (2019-12-31 05:21:28)


【「能ある鷹爪隠す」  &「A skilled hawk hides its talons」】

Offline

#52 2019-12-31 06:14:17

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Bokutachi Wa Benkyou Ga Dekinai [Zakończony]

OtsukareSama napisał:

Dobra, pytanie do osób czytających mangę, czy końcówka ostatniego odcinka jest przeskoczeniem oryginalnej historii, czy może w mandze jest tak jak tutaj i mamy długą podróż w przód?

W szczególności mnie to interesuje, bo jestem ciekaw co będzie zawierać druga OVA. Jak w najbliższych miesiącach nie będzie nic słychać o pełnej kontynuacji, to wezmę się za czytanie.
Mam takie wrażenie po drugim sezonie, że to był dość spory rollercoaster po względem jakości. Genialne pierwsze odcinki, środek już trochę inny, później parę odcinków ponownie świetnej fabuły i mieszane wrażenie po tym końcu.

Pokaż spoiler
Niby od początku kibicowałem w kolejności Furuhashi > Uruka > Kirisu > Kominami > Ogata, ale po całej zawartości wygląda na to, że Kominami i Kirisu to tylko uzupełniające postacie. Pozostaje Furuhashi, Uruka, Ogata, gdzie ta trzecia według mnie nie ma szans, bo ma bardziej prezentować walkę ze swoimi słabymi stronami i ewentualnie urozmaicać intrygę. No to zostaje Furuhashi i Uruka, ale podczas zakończenia festiwalu i legendy o trzymaniu się za ręce, włosy tajemniczej postaci wyglądały na długie i uporządkowane, takie jak u Furuhashi i Kirisu. Całość tej myśli zakłócają jednak ostatnie sceny, sugerujące niby, że to była Uruka. Kto by to nie był, będę wściekły tylko w jednym przypadku, jeśli zakończą to przeniesieniem w czasie o wiele lat w przód i dopiero obustronnym wyznaniem uczuć. Szczęśliwe zakończenie, to takie gdzie oboje razem mogą dalej stawiać kroki ku przeciwnościom życia, a nie np. 10 lat być odseparowanym, pracować jak wół i naglę się spotkać... Nie pamiętam nazw, ale były już takie tytuły, po których pomimo niesamowitego kina, miałach ochotę na wyrzucanie przez okno odbiornika. klnie
Niech ma się na baczności autor, bo wtedy mu tego nie wybaczę.  kombinuje

Zakończenie jest w pełni oryginalne, pominęli wszystkie wydarzenia po festiwalu, by jakoś zamknąć historię. Jak dla mnie bardziej satysfakcjonujące zakończenie, mimo sugerowania wybranej bohaterki niż zawieszenie całości w próżni (zwłaszcza po wydarzeniach na festiwalu), jak kończy wiele innych serii.

Pokaż spoiler
Druga OVA to historia poboczna o próbnym ślubie, przynajmniej MAL wspomina o sukniach ślubnych.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#53 2019-12-31 12:27:23

Subarashi
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-24

Odp: [DA-Subs] Bokutachi Wa Benkyou Ga Dekinai [Zakończony]

OtsukareSama napisał:

Pokaż spoiler
Niby od początku kibicowałem w kolejności Furuhashi > Uruka > Kirisu > Kominami > Ogata, ale po całej zawartości wygląda na to, że Kominami i Kirisu to tylko uzupełniające postacie. Pozostaje Furuhashi, Uruka, Ogata, gdzie ta trzecia według mnie nie ma szans, bo ma bardziej prezentować walkę ze swoimi słabymi stronami i ewentualnie urozmaicać intrygę. No to zostaje Furuhashi i Uruka, ale podczas zakończenia festiwalu i legendy o trzymaniu się za ręce, włosy tajemniczej postaci wyglądały na długie i uporządkowane, takie jak u Furuhashi i Kirisu. Całość tej myśli zakłócają jednak ostatnie sceny, sugerujące niby, że to była Uruka. Kto by to nie był, będę wściekły tylko w jednym przypadku, jeśli zakończą to przeniesieniem w czasie o wiele lat w przód i dopiero obustronnym wyznaniem uczuć. Szczęśliwe zakończenie, to takie gdzie oboje razem mogą dalej stawiać kroki ku przeciwnościom życia, a nie np. 10 lat być odseparowanym, pracować jak wół i naglę się spotkać... Nie pamiętam nazw, ale były już takie tytuły, po których pomimo niesamowitego kina, miałach ochotę na wyrzucanie przez okno odbiornika. klnie
Niech ma się na baczności autor, bo wtedy mu tego nie wybaczę.  kombinuje

Takie gdybanie jest bez sensu, bo "która wygra" zmienia się praktycznie co kilka rozdziałów. Każda z nich dostaje swój wątek w mandze - w anime na to zabrakło czasu. Z większych wątków zrobili tylko historię Furuhashi, a w mandze każda bohaterka miała taki dłuższy arc.
Polecam brać się za czytanie, zwłaszcza, że jest oficjalne wydanie, które za darmo można czytać online. Tylko na bieżąco, bo zawsze dostępne są 3 ostatnie rozdziały, ale zawsze coś.

Demonis Angel napisał:

Zakończenie jest w pełni oryginalne, pominęli wszystkie wydarzenia po festiwalu, by jakoś zamknąć historię. Jak dla mnie bardziej satysfakcjonujące zakończenie, mimo sugerowania wybranej bohaterki niż zawieszenie całości w próżni (zwłaszcza po wydarzeniach na festiwalu), jak kończy wiele innych serii.

Pokaż spoiler
Druga OVA to historia poboczna o próbnym ślubie, przynajmniej MAL wspomina o sukniach ślubnych.

Zakończenie mogłoby być (skoro nie planują kolejnych sezonów - 26 odcinków to i tak więcej niż dostaje większość rom-comów), gdyby zrobili coś więcej niż krótka scena na doczepkę. Parę minut pokazu slajdów z wątków, które pominęli z mangi pomogłoby połączyć festiwal i scenę na lotnisku. Pomysł dobry, ale wykonanie biedne.
Przynajmniej dobrze, że nie zdecydowali się zeswatać MC z którąś bohaterką, bo to by było na poziomie zakończenia Naruto, gdzie wszyscy się nagle w sobie zakochali (bohaterki się rozwijały, ale MC w kwestii romansu to nadal ameba).


flzQwEU.jpg

Offline

#54 2020-04-29 05:46:18

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Bokutachi Wa Benkyou Ga Dekinai [Zakończony]

OVA drugiego sezonu wydana, projekt w pełni zakończony.

Ostatni odcinek bez screenów.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#55 2021-12-03 21:32:21

wjk
Użytkownik
Dołączył: 2019-08-10

Odp: [DA-Subs] Bokutachi Wa Benkyou Ga Dekinai [Zakończony]

Czy te napisy można gdziekolwiek pobrać? Na animesub.info jest tylko 5 pierwszych odcinków i adnotacja, że projekt wstrzymany. Tutaj z kolei info o napisach, ale nigdzie ich nie ma. O co chodzi, czy te napisy istnieją luzem?

Offline

#56 2021-12-03 22:56:20

pcela
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2008-12-05

Odp: [DA-Subs] Bokutachi Wa Benkyou Ga Dekinai [Zakończony]

Demonis nie udostępnienia samych subków.


userbar.png
pcela.png

Offline

#57 2021-12-03 23:09:10

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: [DA-Subs] Bokutachi Wa Benkyou Ga Dekinai [Zakończony]

Zawsze możesz sobie wyciągnąć.

Offline

#58 2021-12-03 23:10:11

sabaton
Użytkownik
Skąd: Czyżeśpiwoszynióskol
Dołączył: 2008-07-21

Odp: [DA-Subs] Bokutachi Wa Benkyou Ga Dekinai [Zakończony]

wjk napisał:

Czy te napisy można gdziekolwiek pobrać? Na animesub.info jest tylko 5 pierwszych odcinków i adnotacja, że projekt wstrzymany. Tutaj z kolei info o napisach, ale nigdzie ich nie ma. O co chodzi, czy te napisy istnieją luzem?


A hardki / softy z pierwszej strony nie mogą być? Zawsze można wyciągnąć napisy z kontenera.


BhQSDPk.png

Offline

#59 2021-12-04 13:19:02

wjk
Użytkownik
Dołączył: 2019-08-10

Odp: [DA-Subs] Bokutachi Wa Benkyou Ga Dekinai [Zakończony]

pcela napisał:

Demonis nie udostępnienia samych subków.

Tego się obawiałem. Dzięki za info.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024