#1 2020-02-18 15:24:52

Mammoth
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: 2010-01-26

Animebox.pl - opinia, pytanie

Siema. Zastanawiam się, czy ktoś kupował tam jakiegoś boxa? Najlepiej w ostatnim miesiącu, bo chciałbym porównać zawartość (z motywem Tate no Yuusha lub Highschool DxD)
Nie, nie reklamuję strony. Sam wystawiłbym niską notę. Jakby ktoś myślał nad kupnem od razu mówię, że obrazek o wymiarze trochę większym od A4 liczy się jako jedna rzecz w boxie.
Zamówiłem sobie pełnowartościową wersję z Tate no Yuusha i 'lżejszą' wersję z DxD.
W boxie z bohaterem tarczy znajdował się obrazek, ręcznik, koszulka (w rozmiarze wskazanym w ustawieniach) i podkładka pod mysz. Pudło z DxD jednak zawierało obrazek, koszulkę (w rozmiarze o 1 mniejszym niż wskazanym przeze mnie w profilu i w dodatki z inną 'waifu, niż zaznaczyłem, choć waifu nie posiadam smile_big) i poszewkę na małą poduszkę (nawet nie mam takiej). Ogólnie po jednej rzeczy mniej niż zaznaczają w opisie.

Dla mnie takie 2/10 bo koszulki fajne, ale i tak pewnie jakaś taniocha. Przekłamania w opisie i mało warte rzeczy zaniżają ocenę.

Ostatnio edytowany przez Mammoth (2020-02-18 15:25:05)


view?username=Mamut&style=normal

Offline

#2 2020-02-18 15:35:09

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: Animebox.pl - opinia, pytanie

Wyglądają jak produkty bez licencji oraz to co najgorsze i zalegające na promocjach. Dla naiwnych boxy. I dziwne, że taki Mammoth lub inny się na to decyzją. Z Japonii można sobie zamówić coś porządnego i jak ma się farta to VAT'u nie doliczą.

Offline

#3 2020-02-18 16:00:01

Mammoth
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: 2010-01-26

Odp: Animebox.pl - opinia, pytanie

Nesbro napisał:

Wyglądają jak produkty bez licencji oraz to co najgorsze i zalegające na promocjach. Dla naiwnych boxy. I dziwne, że taki Mammoth lub inny się na to decyzją. Z Japonii można sobie zamówić coś porządnego i jak ma się farta to VAT'u nie doliczą.

Decydują*
Cóż, nie miałem co robić z pieniędzmi i postanowiłem 'zaryzykować', ale więcej tego nie kupię smile_big
Mógłbyś zarzucić jakimś linkiem do Japońskiego sklepu, który posiada anglojęzyczną stronę i wysyła do europy tego typu boxy :>

Ostatnio edytowany przez Mammoth (2020-02-18 17:11:41)


view?username=Mamut&style=normal

Offline

#4 2020-02-19 14:37:07

MarcinH
Użytkownik
Dołączył: 2020-02-10

Odp: Animebox.pl - opinia, pytanie

Wcale nie reklamuje strony  respekt

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024