#1 2020-03-14 01:27:35

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Rinkan Club [+18]

rinkan-club.png?w=450

Rinkan Club

Rinrin, niewielkie japońskie miasteczko zagubione wśród gór. Ostoja tradycyjnego stylu życia i kraina, gdzie wciąż kultywuje się wiele z dawnych obyczajów, w tym również mocno kontrowersyjnych w obecnych czasach. Jednym z nich jest legenda związana z Ninigim, mitycznym protoplastą Japończyków i cesarskiego rodu, wnukiem bogini słońca, który zstąpiwszy na ziemię zaślubia księżniczkę Konohanasakuyę, piękną córkę ducha gór. Teść wraz z panną młodą podsyła zięciowi również swą drugą córę, księżniczkę Iwanagi, którą ten mógłby zatrzymać i uczynić drugą małżonką, ale jej brzydota zniechęciła boskiego zesłańca, tak więc zostaje ona odesłana do ojcowskiego domu. Odrzucona i znieważona panna pałała odtąd gniewem do wszelkich potomków Ninigiego i Konohanasakuyi. Według wierzeń jedynym sposobem, żeby uśmierzyć gniew Iwanagi jest poświęcenie podczas każdej pełni i nowiu w miesiącu ofiary z kapłanki. Ofiary polegającej na tym, że oddana zostaje do dyspozycji okolicznym mężczyzną, którzy mogą z nią współżyć na wszelakie sposoby, byleby tylko dokonać zapłodnienia.

Nasza historia, bazująca na grze od studia Anime Lilith, zaczyna się w chwili, gdy do miasteczka po kilku latach nieobecności wraca Suzuko Yamazaki, która obejmuje posadę nauczycielki w miejscowej szkole. Powrót w rodzinne strony związany jest głownie z opieką nad niedomagającą matką, ale nie tylko, bo naszej młodej pani pedagog przyświeca też jeszcze inny cel. Tego jednak dowiecie się już oglądając zamieszczone tu polskie wydanie Rinkan Club.

Odcinki do pobrania: OVA 01-02

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1540 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Czcionki

Offline

#2 2020-03-14 22:35:19

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Rinkan Club [+18]

Rinkan Club 03

Rinkan Club odsłona trzecia, czyli walczymy z koronawirusem.

Po wydarzeniach z ostatnich kilku tygodni Aiko Katsuragi stacza się coraz bardziej w otchłanie rozpusty. Jedyny lekarz w okolicy staje się nierządnicą hojnie kupczącą wdziękami dosłownie za drobne, co też chętnie wykorzystuje tutejsza populacja płci brzydszej, od niedorostków począwszy, a na emerytach skończywszy. Jej upadek staje się jednocześnie kamieniem milowym, swoistą cezurą w dziejach Rinin, Klubu, a także jej najbliższej rodziny. Do zabitej dechami miejscowości wśród gór puka już bowiem nowe.

Odcinki do pobrania: OVA 03

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1592 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

#3 2020-03-29 20:12:12

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Rinkan Club [+18]

Rinkan Club 04

Niby wiele się dzieje na około, pismaki wieszczą koniec świata, media wszelakie zasypują nas czarnymi wizjami, ale kurna banalna prawda jest taka, że – tak czy siak – przez to przejdziemy. Nie takie syfy spadały na rodzaj ludzki, więc spokój, odrobina cynizmu i zdrowy rozsądek są tu zestawem pierwszej pomocy. Widzę też zalety takiej „kwarantanny narodowej”, a przynajmniej dla mej skromnej osoby, bo siedzenie na czterech literach zmotywowało mnie do odkurzenia pozycji lektur „do przeczytania”. Za mną „Ślepowidzenie”, „Piknik na skraju drogi”, odkurzona część klasyków od Lema, a teraz dogorywa końcówka głównego cyklu o Honor Harrington.

Ale dość pitolenia, pora zamknąć kolejny rozdział w tłumaczeniu – czyli ostatni odcinek Rinkan Club. Wielki finał można rzec. Samopoświęcenie Maki Katsuragi wywołuje efekt domina, który obraca w perzynę dotychczasowy układ sił. Spisywana dotąd na straty panna Yamazaki nagle awansuje na głównego gracza, kosztem zresztą Tamury, której pozycja z każdym dniem staje się coraz słabsza. Umiejętnie pociąganie za sznurki, praca zza kulis i upór w dążeniu do swego daje wymierne skutki, przybliżając coraz bardziej dzień, w którym osiągnięty zostanie główny cel – wyrugowanie z tradycji Rinrin nikczemnej praktyki związanej upadlaniem z młodych kobiet wbrew ich woli.

Odcinki do pobrania: OVA 04

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1346 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2020