#601 2019-12-15 16:39:18

dulu
Moderator

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Zabójcę sobie ściągnę, dzięki. 13 lat, he he.

#602 2019-12-15 17:52:52

slymsc
Użytkownik

nphTPEI.png

Double Decker! Doug & Kirill

No i crème de la crème trzynastego wydania rocznicowego - seria Double Decker! Doug & Kirill. Ja wiem, było już, na łonlajnach dawoli wczyśniej, tyle że widziałem, obczajałem i stwierdziłem, że dam radę lepiej, chociażby pokusiwszy się o tłumaczenie piosenek. Bo "Buntline Special" w wykonaniu Vickeblanka zasługuje na to. Obczajcie zresztą sami, bo animacja i aranżacja miodzio, na tyle, że wybudziło mnie ze snu i wybrałem akurat tę właśnie serię.

Co by tu nie mówić, samo anime też jest bardzo miłym zaskoczeniem. Podziwiając grafiki i zrzuty z odcinków miałem wrażenie, że kolejne liche coś, gdzie postanowiono, że będzie słodziachno, z feerią barw i migających światełek, ale za to fabułą tak infantylną i dziurawą, że tylko największy animezjeb piałby z zachwytu. A tu bach, prosto w ryj oberwałem porządnie odwaloną robotą. Jasne, nie będzie to raczej kamień milowy animacji japońskiej, ale naprawdę świetnie ułożona opowieść w klimatach dawnych seriali detektywistycznych czy sensacyjnych. Kalka powiecie, ale na tyle ładnie podana, że miło się patrzy jak narwany młodziak (Kirill Vrubel) powoli wbija się w łaski weterana (Douglas "Doug" Billigham) i całej reszty ekipy SEVEN-O. Każda z postaci dostaje tu swój czas antenowy, więc nie są tylko tłem, co sprawia też, że i widz, chcąc nie chcąc, zaczyna lubić owych detektywów, którym przyszło nadstawiać głowy, walcząc po stronie prawa z rozprzestrzeniającym się jak zaraza niebezpiecznym narkotykiem o nazwie "Anthem".

Jeśli nie mieliście okazji, polecam, zwłaszcza na dni, gdzie potrzebujecie rozrywki i oderwania się od codzienności.

Do pobrania 13 odcinków + 3 specjale.

Tu mała dygresja. Istnieje jeszcze odcinek dodatkowy, na linii czasowej plasujący się między 10 i 11 odcinkiem serii głównej, ale niestety jest li tylko w formie rawa. Nie wnosi raczej nic do fabuły, a jedynie jest zbiorem wycinków z poprzedzających epizodów, na podstawie których narrator omawia świat anime, technikalia i tym podobne. Takie coś dla prawdziwych fanów.
Gdyby pojawiło się po angielsku, pokuszę się bankowo o tłumaczenie.

Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

#603 2020-08-02 11:03:17

nic nie wart
Użytkownik

Cześć wasza grupa zrobiła napisy do 'Myself; Yourself ' pobrałem napisy plus anime w wersji raw z jpn portalu pliki wyglądaja tak https://i.gyazo.com/501a6d2ee74ede2fa14 … c4992e.png nie znam się na tym prawdę mówiąc jestem zielony w tym. problem dot  tego iż napisy działają na początku dobrze a po openingu już są opóźnione. 
Czy byłby tu ktoś życzliwy i napisał mi co zrobić by te anime zobaczyć z tymi napisami http://animesub.info/szukaj_old.php?pTi … B+Yourself może jest zły format pliki i trzeba pobrać inny torrent nie wiem już sam pozdrawiam

#604 2020-08-02 19:52:01

bodzio
Użytkownik

"S^M, pasują też do m.3.3.w" Czyli synchronizacja napisów.
Pierwszy lepszy temat, jak to ugryźć:
http://animesub.info/forum/viewtopic.php?id=261416

wladza1.png

Stopka forum

© Animesub.info 2020