#1321 2020-08-14 21:35:01

Camizi
Użytkownik

Odp: Jaki komputer, co polecacie?

Lamarus napisał:

Jeśli dbacie o własne zdrowie to wyłącznie Unique Wau. Wciąż mnie kręgosłup napie... po dłuższych sesjach, ale nie tak turbo, jak po siedzeniu na klonie Markusa czy innym badziewiu oczkod

Są w pytę, ale trochę kosztują.  oczkod

Napiszę z trochę innej perspektywy, bo już kilka ładnych lat pracuję w meblach i obrotówek widziałem sporo.

Te wszystkie gejmingowe fotele to jest zawsze to samo chińskie ścierwo, które wychodzi z jednej chińskiej fabryki, tylko że różnym firmom inne logo naszywają. Z ergonomią mają tyle wspólnego, co wybory na Białorusi z demokracją, i poduchy pod krzyż czy regulacja podłokietników niewiele tu pomagają. Ale niemal codziennie przyłazi jakaś matka z 10-latkiem, że młody chce fotel gejmingowy i uparcie go kupują, mimo że dupsko mu do końca siedziska nie sięga smile_lol (możesz sugerować, że odpowiedniejszy będzie inny, ale z reguły szkoda strzępić ryja). Jeszcze dzieci rozumiem - zwykle jacyś jutuberzy reklamują te gówna, a dzieci jak to dzieci, ale jak przychodzi po coś takiego ktoś dorosły, to jest to na bakier z rozumem i godnością człowieka.

Moja rada - idź sobie do jakiegoś meblowego, gdzie będą mieli wystawiony duży wybór obrotówek, usiądź sobie na każdym i weź ten, który najlepiej ci będzie plery w odpowiedniej pozycji trzymał. Czy drogi, czy tani - wytrzyma tyle samo (czyli 2 lata i 1 dzień). I raczej polecam materiałowe, ekoskóra to syf, nawet jeśli na 1. rzut oka wydaje się solidna.

Z krzeseł ergonomicznych w bardziej przystępnych cenach całkiem okej są obrotówki od Entelo. Wyglądają niezbyt szałowo (delikatnie mówiąc), ale plecy prostują świetnie. Tyle że brak rozmiarów dla wysokich (i mówię tu o +180 cm).

Stopka forum

© Animesub.info 2020