#1 2020-09-02 18:27:47

hamer006
Użytkownik
Dołączył: 2011-02-09

Hidden gems

Zastanawiam się, czy nie obejrzeliście jakiegoś tytułu, który: nie zapowiadał się zbyt dobrze, był mało popularny, czy słabo oceniany, a okazał się miłym zaskoczeniem i jest według Was godnym polecenia.

Od siebie dodam, że ostatnio przerobiłem Runway de Waratte MAL

Pokaż spoiler
ZfPMR9m.jpg

- mało spotykana tematyka
- bardzo ładne wizualnie
- ciekawe postacie, które da się polubić

Widziałem to anime kiedyś na jakieś liście, lecz zapomniałem tytułu i później miałem problem , żeby je odnaleźć. Nie spodziewałem się, że będzie się to tak dobrze oglądać. Czekam na drugą serie, ale szanse są raczej marne.

Kopsajcie jak najwięcej ukrytych perełek, które mogły umknąć poza radarem.

Offline

#2 2020-09-04 03:50:56

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Hidden gems

W podobnym "theme" czyli projektanci mody Paradise Kiss MAL nawet jest przetlumaczone przez AG, napisy w bazie, a jesli dobrze pamietam gdzies z mega mozna hardka zassac smile


ara ara...

Offline

#3 2020-09-05 23:27:19

nepnep
Użytkownik
Skąd: xoxo
Dołączył: 2017-08-26

Odp: Hidden gems

Tamayura MAL - ovka, 2x tv i 4 filmy, wyczailem to animu jakies 4 lata temu, do dzisiaj moje top1 jesli chodzi o slice of life
dla wiekszosci moze wydawac sie nudne, ale jak ktos lubi takie ultra comfy klimaty to polecam z calego serduszka

Offline

#4 2020-09-06 12:05:59

Camizi
Użytkownik
Skąd: z co 5. Kinder niespodzianki.
Dołączył: 2012-02-01

Odp: Hidden gems

Tentai Senshi Sunred (jedyna słuszna seria o superbohaterze), głupawe komedyjki jak Gokujou Seitokai albo Potemayo czy bardzo relaksujące slice of life Sketchbook: Full Color's. Szukając swego czasu starszych serii do tłumaczenia, znalazłem chociażby Takarajimę i Kyou kara Ore wa!! - obie serie mało kto obejrzał, ale jak ktoś obejrzał, to z reguły nie żałował.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024