#1 2020-08-10 21:41:34

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Peace Hame! [+18]

peace-hame.png?w=450

Peace Hame! 01

Niniejszym mam zaszczyt poinformować, że wszelkie dotychczasowe hentajce na podstawie prac Shiwasu no Okina właśnie odfajkowałem. Myślę, że ostatni, a zarazem najdłuższy z tych projektów, ucieszy wiele osób. Zapraszam zatem do pobierania pierwszego odcinka „Peace Hame!”.

A w nim poznamy losy pewnego niewyróżniającego się uczniaka z Akademii Syousen, który poczuł, że chyba złapał boga za nogi. Uściślając zaś, boginię, bo ni z tego, ni z owego, o pomoc doprasza się go najgorętsza panna w budzie, guru klubu kendo (w końcu tytuł mistrzyni kraju zobowiązuje) oraz obiekt jego westchnień – Konome Kiritani. Tsukamu Tamao dołącza więc bez wahania do komitetu albumowego powołanego przy samorządzie szkolnym, co diametralnie odmieni jego życie. Przed komitetem postawiono bowiem zadanie podtrzymania sekretnej tradycji uczelni i stworzenia dodatkowego, specjalnego albumu absolwentów. Oj, będzie grubo!

Odcinek do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1577 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Ostatnio edytowany przez stoner (2020-08-16 19:04:58)

Offline

#2 2020-08-16 19:04:44

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Peace Hame! [+18]

Peace Hame! odcinek drugi.

Po dokonaniach Tamao z pierwszego odcinka zaczyna się efekt śnieżnej kuli. Gromadzenie i przygotowywanie zdjęć do specjalnego albumu absolwentów wkrótce przeradza się dla chłopaka w niezłą gimnastykę, tym bardziej, iż panny w sytuacji kryzysowej zaczynają najpierw nieśmiało, pojedynczo, a potem już wręcz grupowo, domagać się wsparcia w przygotowaniu i realizacji stosownej sesji fotograficznej.

Siła lędźwi niech będzie z tobą, Tsukamu!

Odcinek do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1659 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

#3 2020-08-30 19:22:51

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Peace Hame! [+18]

Peace Hame! 03

Aura dziś nieciekawa, sam nie czuję się zbyt szczególnie, ale jakoś udało się przebrnąć przez tłumaczenie i zakończyć tym samym pierwszy etap ku wydaniu kolejnego soczystego anime. Nam pora jednak wracać do tematów rozgrzebanych, a takim niewątpliwie jest Peace Hame!.

Trzeci odcinek to rozwija nam dalej wątek albumowy. Okazuje się bowiem, że dotychczasowe poczynania i efekty prac komitetu rozmijają się z oczekiwaniami przewodniczącego samorządu. O ile jakość materiału nie stanowi problemu, o tyle niezadowolenie budzi liczna rzesza dziewcząt, które nie przystąpiły do projektu. Tsukamu ma zatem sposobem lub przymusem wystarać się o odpowiednie fotografie od najbardziej rozpoznawalnych, uznanych i gorących oponentek. Jego pierwszym celem wyznaczona zostaje Sena Miyanagi, kontrowersyjna i pnąca się szybko na szczyt fotomodelka, która z każdą swą nową pracą coraz dalej przesuwa granice dobrego smaku i przyzwoitości. Czas więc chyba rzucić komuś wyzwanie.

Odcinek do pobrania: OVA 03

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1605 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

#4 2020-09-07 20:22:43

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Peace Hame! [+18]

Peace Hame! 04

Weekend bez kompa to jednak jak odstawienie używki. Przerażające, jak niepostrzeżenie uzależniamy się od tego elektrycznego mordulca. Niby wygoda, ale wszystko zawsze kosztem czegoś, więc czasami jednak warto odciąć się, chociażby po to, by uświadomić sobie skalę i nabrać do tego dystansu.

Z nowych rzeczy dziś leci czwarty odcinek Peace Hame!. Chyba najbardziej „popisowy” w serii. Nasz bohater musi teraz rzucić wyzwanie niejakiej Caldinie Kizaki, nieformalnej szefowej szkolnej ekipy gyaru. Oczywiście wygrywa, ale jego pokaz na żywo spotyka się z taki entuzjazmem gawiedzi, że wkrótce przeradza się w prawdziwą orgię mocno wysmażonych w solariach ciał. Do tego dowiadujemy się również, iż szanowny pan przewodniczący w niczym…

Nie, to może już dopatrzcie sobie sami.  smile

Odcinek do pobrania: OVA 04

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1848 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

#5 2020-09-21 20:28:10

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Peace Hame! [+18]

Peace Hame! 05

Rozkminiając, jak rozpocząć kolejny post, nagle spłynęło na mnie olśnienie. Anime w nazwie ma przecież klucz do tego. Alternatywna wersja – zgodna z wymową japońską – to przecież Pisu Hame. Hame to ogólnie stosunek seksualny (na co mamy liczną grupę wszelakich mniej lub bardziej wulgarnych synonimów), a pierwszy człon… :]

Wychodzi na to, że Shiwasu no Okina, interesuje się Polską polityką i potrafi nieźle przewidywać nasze chore koleje losów. W sumie nie miałbym nic przeciwko, żeby nadszedł w końcu jakiś przełom i naruszył ogólnie ten powalony układ, karuzelę tych samych fałszywych, skompromitowanych mord. Może być nawet jak w piątym odcinku tego anime, gdzie Tsukamu, poznawszy rzeczywiste cele i aspiracje przewodniczącego, rzuca mu wyzwanie, stając do bezpardonowej walki na ringu, gdzie wszystkie chwyty są dozwolone.

Odcinek do pobrania: OVA 05

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1801 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

#6 2020-10-04 21:46:37

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Peace Hame! [+18]

Peace Hame! 06

No cóż, wordpress coś pozmieniał w w ustawieniach postów, więc albo mamy rewolucję, której ni uja nie potrzebowałem, albo coś się rozdupcyło. W każdym razie trochę mi zajęło, żeby dość z tym do ładu. Mam nadzieję, że jednak zadziała. :/

Ale nic, dość dyrdymałów – kończymy Peace Hame!. W szóstym odcinku dwie finałowe walki, które nasz bohater musi wygrać. Szkoda, że to już po wszystkim, bo projekt naprawdę zacny, mimo że początkowo podchodziłem do niego jak pies do jeża.

Odcinek do pobrania: OVA 06

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1251 kbps)
Dźwięk: AAC LC (221 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024