#1 2020-10-07 11:36:24

Dragon23
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-23

GODZILLA: Singular Point

GODZILLA: Singular Point to nowe anime z Królem Potworów.
EjpgS8BU4AEC-DA?format=jpg&name=900x900

-Za reżyserię będzie odpowiadał Atsushi Takahashi (Ao no Exorcist, Doraemon the Movie 2017: Great Adventure in the Antarctic Kachi Kochi).
-Za animację będzie odpowiedzialne studio Bones (Boku no Hīrō Akademia) i Orange (Beastars)
-Ścieżkę dźwiękową stworzy Kan Sawada (Filmy Doremona i Yowamushi Pedal)
-Japoński pisarz Si-Fi Toh Enjoe będzie odpowiedzialny za scenariusz. (https://en.wikipedia.org/wiki/Toh_EnJoe)
-Kazue Kato twórczyni mangi Ao no Exorcist zajmie się zaprojektowaniem wyglądu postaci.
EjpgTSSVkAE8NkA?format=jpg&name=medium
-Eiji Yamamori ze studia Ghibli (Księżniczka Mononoke, W Krainie Bogów i Zrywa się Wiatr) będzie odpowiedzialny za wygląd Potworów.
EjpgSu8UcAAukXZ?format=jpg&name=medium

Premiera ma odbyć się w Kwietniu 2021r. i trochę później na całym świecie za pośrednictwem Netflixa.

Offline

#2 2020-10-07 17:29:09

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: GODZILLA: Singular Point

Poza tym, że wplątany jest Netflix, to podoba mnie się to co na razie widzę. Szkic jaszczura na duży plus (biała kreska na czerwonym tle tego do końca nie oddaje, polecam odwrócić kolor i zrobić to czarne białe). Mam nadzieję, że przewiną się też inne kaiju i ogólnie będzie to serial, a nie film. Wygląd postaci ok, całkiem spora plejada jak na pierwsze materiały promocyjne. Beka z tego łysego, który wygląda jak wyjęty żywcem ze starych amerykańskich kreskówek z okresu wojennego, gdzie z taką karykaturalną twarzą przedstawiano Japończyków.

Offline

#3 2020-10-08 03:09:20

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: GODZILLA: Singular Point

Ja mam nadzieję że Netflix tylko lekko dokładał się do projektu i będzie tylko dystrybutorem, bo jak zaczną tam wkładać swoje paluchy to wyjdzie kaszana smile


ara ara...

Offline

#4 2020-10-08 17:45:05

Runaway
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-11

Odp: GODZILLA: Singular Point

Ja poczekam na pierwszy trailer bo netflix już raz mi zepsuł zabawę swoim 3 odcinkowym tworem. Moim zdaniem średnim...


FluxBB bbcode test

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024