#1 2020-10-11 20:40:14

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Ura Jutaijima [+18]

ura-jutaijima.png?w=450

Ura Jutaijima 01

Rozbabrane sprawy wypada kończyć, a z poprzedniczką obecnego projektu – Jutaijima – mam jak najlepsze wspomnienia. Przedstawiam zatem kolejną część opowieści o osamotnionej wyspie pośrodku oceanu, gromadzie rozbitków i tajemniczym wirusie, który sprowadza na ciebie śmierć, jeśli nie dasz, czyli krótko ujmując Ura Jutaijima.

Nowe bohaterki, stare zasady, więc nic tylko brać i oglądać, bo przecież widz lubi najbardziej to, co już zna. smile

Odcinek do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1899 kbps)
Dźwięk: AAC LC (254 kbps)

Offline

#2 2020-10-19 20:38:44

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Ura Jutaijima [+18]

Ura Jutaijima 02

Przesunięcia jak widać wchodzą mi w krew, ale tym razem po prostu nie miałem kompletnie ochoty zbliżać się do tematu napisów. Po antybiotykach częściej spałem, niż robiłem coś konstruktywnego. Jak to mówią, mężczyzna nie choruje, a walczy o życie. ? Na szczęście w sumie nic poważnego, ale dla bezpieczeństwa swojego i współpracowników czeka mnie kolejne kilka dni zdalnej pracy. Chociaż podobno elektrykom wysokich napięć nie przysługuje. {^_^}

Ura Jutaijima odcinek drugi zamyka nam niejako, nazwijmy to na wyrost, uniwersum tego anime. Do tego bezpośrednio nawiązuje do pierwszej części opowieści, która pojawiła się kilkanaście miesięcy wcześniej, rozbudowując wątek pani profesor i tajemnicy związanej z ową przeklętą wyspą i wirusem, który niepodzielnie na niej panuje.

Odcinek do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (2470 kbps)
Dźwięk: AAC LC (254 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024