#1 2020-10-27 22:23:23

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Energy Kyouka!! [+18]

energy-kyouka.png?w=450

Energy Kyouka!! 01

Kolorowo. Ogólnie chyba każdemu zaczyna odbijać palma od tego ciągłego siedzenia w domu, straszenia i pokazu olewania szarego obywatele ze wszystkich stron. Gdzie nie spojrzeć, to się pierdoli, a skoro już o ostatnim mowa, to jak znalazł będzie rzecz, przed której tłumaczeniem się wzbraniałem parę czy paręnaście miesięcy, ale rzucony raz haczyk załapał. Przed wami pierwszy odcinek „Energy Kyouka!!”.

„Wigorna Kyouka” – bo tak to sobie przełożyłem, to  przeniesienie na ruchome obrazki mangi od niejakiego Tamatsuyada. Piszę „niejakiego”, bo do końca nie jestem pewien, czy to czasem nie grupa mangowców, a nazw współistniejących pojawia się jeszcze parę. I powiem szczerze, co jak co, ale o pierdzieleniu – zarówno w wersji rysunkowej, jak i animowanej – opowiadać umieją. A przynajmniej w moich klimatach, bo sporo w tym absurdu i szaleństwa, bez wchodzenia w tony „martyrologiczne”. To raczej radosna opowieść o tytułowej bohaterce, jej nietypowym podejściu do spraw seksu i konsekwencjach takiego, a nie innego stylu bycia. Polecam więc szarpać, jak Reksiu szynkę.  smile

Odcinek do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1559 kbps)
Dźwięk: AAC LC SBR (119 kbps)

Ostatnio edytowany przez stoner (2020-11-01 20:58:35)

Offline

#2 2020-11-01 21:01:39

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Energy Kyouka!! [+18]

Energy Kyouka!! 02

Jak tam, ludki, przyznawać się, kto dziś skakał przez cmentarny mur lub nielegalnie świrował pawiana na cmentarzu? Kolejny poziom spierdzielenia za nami, a pomyślcie, że mamy aspirację do budowy elektrowni atomowych.  Cóż, to musi w końcu jebnąć. :]

Na osłodę łapcie drugi odcinek Energy Kyouka!!.  Jeśli ma być z akcja XXX to Kyouka i jej towarzystwo biją naszą „elytę” polityczną na głowę. No i, nie ukrywajmy, inna kategoria wagowa, jeśli chodzi o atrakcyjność i logikę.

Odcinek do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (2011 kbps)
Dźwięk: AAC LC SBR (119 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024