#1 2020-11-10 18:50:38

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Katainaka ni Totsui de... [+18]

katainaka-ni-totsui-de.png?w=450

Katainaka ni Totsui de Kita Russia Musume to H Shimakuru Ohanashi 01

To nie tak, że zbywam nadsyłane mi wasze propozycje nowych projektów czy też je kompletnie ignoruję. Jasne, część leci, bo nie ma nic rozsądnego ze źródeł (z gówna bata nie ukręcisz) albo nie moje klimaty, a reszta po prostu musi „dojrzeć”. Oto właśnie jedno z takich anime – Katainaka ni Totsui de Kita Russia Musume to H Shimakuru Ohanashi. Dawałem wam wcześnie zresztą małe wskazówki, pisząc w komentarzach o zajęciu się bardziej swojskimi klimatami. Swojskimi, bo główną bohaterką jest tu niejaka Alisa, hoża dziewoja z Rosji, która poślubiwszy Japończyka wprowadza się do jego domu rodzinnego. Problem jednak w tym, że jej mąż, Kouta, wkrótce oddelegowany zostaje w pracy do zajęcia się bardzo ważnym projektem, który wymagać będzie od niego długiej rozłąki z małżonką, co postanawia wykorzystać jego bezrobotny i niezbyt zaradny życiowo brat, Kenta. A jak wiadomo, myszy harcują, gdy kota nie czują, więc przełamanie lodów (chłe, chłe) rusza pełną parą wkrótce po wyjeździe zbędnego elementu w układance na dwa.

Odcinek do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1524 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

#2 2020-11-23 18:30:13

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Katainaka ni Totsui de... [+18]

Katainaka ni Totsui de Kita Russia Musume to H Shimakuru Ohanashi 02

Uff, poprzedni weekend przeczołgał mnie pod względem fizycznym i umysłowym. Na szczęście udało się zakończyć tym samym dwie sprawy, z czego najbardziej dumny jestem z poradzeniem sobie z naprawdę gównianym tłumaczeniem angielskim, które na 99% było translatorem pociągnięte z chińskiego. Ot, takie uroki, ale innego źródła nie było, a ja się zawziąłem. Efekty pewnie w tym roku jeszcze zobaczycie.

Wracajmy jednak do clue dzisiejszej zajawki – czyli drugiego odcinka Katainaka ni Totsui de Kita Russia Musume to H Shimakuru Ohanashi. A w nim nasz drogi Kenta postanawia po raz kolejny bezecnie wykorzystać zafascynowanie bratowej japońską kulturą, co rzecz jasna idzie mu coraz sprawniej, bo im dłużej przeciąga się wyjazd brata, tym słabnie wola oporu u rosyjskiej dziewuszki. Tym razem motywem przewodnim są festiwale japońskie oraz cała ich otoczka. Brać więc, póki towar świeży. ?

Odcinek do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1780 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

#3 2020-12-06 17:26:02

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Katainaka ni Totsui de... [+18]

Mikołajki-srajki. :]

My lecimy na „otro”, bo na salony wjeżdża trzeci odcinek Katainaka ni Totsui de Kita Russia Musume to H Shimakuru Ohanashi. A dzieje się w nim, oj dzieje, bo zdesperowana Alisa nie waha się już sięgać nawet po arsenał kuchenny. Męża, jak nie ma, tak nie ma, libido narasta, a tym samym niecny plan Kenty zaczyna wydawać owoce. Nadchodzi więc czas, by go sfinalizować i zebrać „obfite” żniwo.

Odcinek sponsorowany przez producentów mundurków szkolnych i skąpych bikini. [^_^]

Odcinek do pobrania: OVA 03

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1793 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

#4 2020-12-19 13:42:07

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Katainaka ni Totsui de... [+18]

Nadszedł czas, by pożegnać się z powabną Rosjanką z Katainaka ni Totsui de Kita Russia Musume to H Shimakuru Ohanashi. Odcinek czwarty, to konsumowanie owoców układu, które ostatecznie zawarła para naszych bohaterów. Parze kochanków najwyraźniej idzie na rękę również mąż Alisy, a zarazem rodzony brat Kenty, który ewidentnie ma gdzieś śliczną małżonkę, przedkładając karierę nad pożycie rodzinne. Inaczej bowiem nie sposób określić tego, iż bez zapowiedzi przedłuża zagraniczną delegację służbową na kolejny rok. Cóż, po powrocie mocno się zdziwi, gdy małżonka powita go w dzieckiem lub dziećmi na ręku, bo duet pozostały w Japonii nie zasypia gruszek w popiele. :]

Odcinek do pobrania: OVA 04

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1836 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024