#21 2021-01-07 03:09:07

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Yakusoku No Neverland [Zakończony]

1. odcinek S2 wydany.

Pokaż spoiler Screen na zachętę
cFeCRRI.png

Polecam przypomnienie sobie 1. sezonu, bo akcja zaczyna się kilka godzin po jego zakończeniu.
Jak na razie spełnia oczekiwania, tylko ten powrót cliffhangerów co odcinek...


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#22 2021-01-15 00:45:13

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Yakusoku No Neverland [Zakończony]

2. odcinek.

Pokaż spoiler Screen na zachętę
FWokbwk.png

Chyba najlepsze zakończenie od 8. odcinka pierwszego sezonu.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#23 2021-01-22 00:32:52

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Yakusoku No Neverland [Zakończony]

3. odcinek.

Tym razem bez screena.

Naprawdę się poprawili w kończeniu odcinków.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#24 2021-01-29 07:24:21

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Yakusoku No Neverland [Zakończony]

4. odcinek.

Pokaż spoiler Screen na zachętę
901U61u.png


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#25 2021-02-05 07:24:50

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Yakusoku No Neverland [Zakończony]

5. odcinek.

Pokaż spoiler Screen na zachętę
ocIRWGn.png


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#26 2021-02-19 07:18:28

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Yakusoku No Neverland [Zakończony]

6. odcinek.

Pokaż spoiler Screen na zachętę
OGouxZH.png


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#27 2021-02-26 06:45:51

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Yakusoku No Neverland [Zakończony]

7. odcinek.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#28 2021-03-05 07:00:02

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Yakusoku No Neverland [Zakończony]

8. odcinek.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#29 2021-03-12 06:47:46

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Yakusoku No Neverland [Zakończony]

9. odcinek.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#30 2021-03-19 06:33:49

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Yakusoku No Neverland [Zakończony]

10. odcinek.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#31 2021-03-23 12:20:53

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [DA-Subs] Yakusoku No Neverland [Zakończony]


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#32 2021-03-24 01:30:53

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: [DA-Subs] Yakusoku No Neverland [Zakończony]

W przypadku Tokyo Ghoul się udało. Adaptacja tak kiepska, a hajp wysoki, że się rzucili na mangę... Po co dobre drugie sezony? Pewnie niejeden producent się zastanawia.

Offline

#33 2021-03-25 07:32:09

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Yakusoku No Neverland [Zakończony]

Nie rozumiem, przecież drugi sezon porzucono po czterech odcinkach.
A przynajmniej mam wrażenie, że później oddali scenariusz w ręce osoby, która nie oglądała wcześniejszych i nie znała oryginału. Jakby cały sezon był słaby, to bym przebolał, ale przez te cztery odcinki zawiodłem się jeszcze bardziej.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#34 2021-03-25 10:22:15

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [DA-Subs] Yakusoku No Neverland [Zakończony]

Teraz się zastanawiam, czy oglądać. Pierwszy sezon bardzo mi się podobał, a tutaj jest tak słabo? Inna sprawa, że znajomy mi mówił, że w samej mandze pod koniec jest spadek poziomu i ma się wrażenie, że autorowi się tego kończyć nie chciało. Zamiast to naprawić, jeszcze bardziej to popsuli?

Nesbro
Z tym Tokyo Ghoul to jest taka ciekawa sytuacja dla mnie, bo zgadzam się, spadek poziomu jest, ale mimo wszystko mi się to przyjemnie oglądało i wręcz nie wyobrażam sobie to pominąć. Jednocześnie mam nieodparte wrażenie, że w rękach kogoś bardziej kompetentnego byłoby zdecydowanie lepiej. Na pewno nie zgadzam się z grupą, która mówi, że tego kijem nie tykać etc. Domkniecie serii, może nie do końca udane, ale na pewno. Dodatkowo pewne fragmenty im bardzo wyszły. Właśnie w tym przypadku zachęcili mnie do czytania mangi. Niby przy Neverland jest trochę gorzej... Ale nie ocenię tego teraz oczkod


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#35 2021-03-25 10:55:11

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: [DA-Subs] Yakusoku No Neverland [Zakończony]

Hunter Killer dla kogoś, kto nie czytał mangi, to anime jest całkiem OK.
Gołym okiem widać, że wlatuje z 5-6 rozdziałów na odcinek, ale nadal ogląda się OK.


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#36 2021-03-25 18:45:09

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Yakusoku No Neverland [Zakończony]

Hunter Killer napisał:

Teraz się zastanawiam, czy oglądać. Pierwszy sezon bardzo mi się podobał, a tutaj jest tak słabo? Inna sprawa, że znajomy mi mówił, że w samej mandze pod koniec jest spadek poziomu i ma się wrażenie, że autorowi się tego kończyć nie chciało. Zamiast to naprawić, jeszcze bardziej to popsuli?

Nesbro
Z tym Tokyo Ghoul to jest taka ciekawa sytuacja dla mnie, bo zgadzam się, spadek poziomu jest, ale mimo wszystko mi się to przyjemnie oglądało i wręcz nie wyobrażam sobie to pominąć. Jednocześnie mam nieodparte wrażenie, że w rękach kogoś bardziej kompetentnego byłoby zdecydowanie lepiej. Na pewno nie zgadzam się z grupą, która mówi, że tego kijem nie tykać etc. Domkniecie serii, może nie do końca udane, ale na pewno. Dodatkowo pewne fragmenty im bardzo wyszły. Właśnie w tym przypadku zachęcili mnie do czytania mangi. Niby przy Neverland jest trochę gorzej... Ale nie ocenię tego teraz oczkod

Poziom mangi spadł, to prawda, ale nie aż tak. Choć może po prostu jestem rozgoryczony adaptacją.
Same wydarzenia są okej, ale gdyby trzymali klimat. Po czwartym odcinku seria całkowicie zmieniła się w ucieczkę z domu do altanki w ogrodzie, bo rodzice nie dali im cukierków.

Pokaż spoiler Problemy drugiego sezonu

* przemiany wewnętrzne bohaterów resetują się po pięciu minutach - przemianę Emmy na koniec drugiego odcinka przedstawili w genialny sposób, a w kolejnym już zachowywała się jak wcześniej - to boli najbardziej, bo samo jej spojrzenie wywoływało dreszcze
* ucieczka zmieniła się w wycieczkę - ewidentne zagrożenie, a tu "o, notesik" - a to wyszło jeszcze znośnie, bo później stali się całkowicie nietykalni
* czwarty odcinek zakończył się z przytupem, jak ósmy w poprzednim sezonie, ale zupełnie bez emocji - w późniejszych jedynie kontynuują motyw "ma być ci smutno, bo dzieci są smutne", ale wszystko wydaje się coraz bardziej wyprane z emocji niczym jakiś dokument, szczególnie dobrze widać to na końcu ósmego i początku dziewiątego odcinka
* zwrotów akcji w dziesiątym odcinku jest więcej niż przez cały pierwszy sezon, do tego są na poziomie tekstu "chyba ty"
* wszystko idzie zgodnie z planem, a nawet jak nie idzie, to nagle znajdzie się coś lub ktoś i jednak się uda - taki happy end na siłę

O ile ciekawi cię dalsza historia i nie przeszkadza ci opowiadanie jej bez emocji, to możesz śmiało oglądać, jeśli do serii przyciągnął cię klimat, odpuść.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#37 2021-03-26 07:18:08

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [DA-Subs] Yakusoku No Neverland [Zakończony]

I ostatni.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024