#1 2021-07-30 18:49:10

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Ane wa Yanmama Junyuu-chuu [+18]

ane-wa-yanmama-junyuu-chuu.png

Ane wa Yanmama Junyuu-chuu 01

Skichał się misterny plan, ale wyjazd integracyjny, sezon urlopowy, koniec miesiąca i słuszne temperatury okazały się kumulacją przerastającą moje chęci. Czasami trzeba powiedzieć pas, bo wysyp imprez wszelakich, a pewnie na jesieni jebną kolejne restrykcje (bo co innego nasze „zdolniachy” sensownego wymyślą?). {^_^}

Miesiąc jednak zamkniemy kolejną nowością, aczkolwiek już obcykaną na polskiej scenie – Ane wa Yanmama Junyuu-chuu. Tytuł ten jednak pojawiał się w propozycjach i zaintrygował mnie na tyle, iż postanowiłem jednak sam się zmierzyć z tematem. W zalewie bowiem szajsu, którego nie pamięta się chwilę po obejrzeniu, ta dwuodcinkowa OVA ma w sobie elementy, które sprawiają, że się ją kojarzy długo po. Bo niby nic odkrywczego w tym nie ma – typowa zajawka o przyrodniej siostrze i bracie, który ma na nią chrapkę – a mimo wszystko bezpruderyjność i bezpośredniość Aiki oraz rosnący apetyt seksualny Takuyi prowadzi do eskalacji romansu i coraz bardziej zuchwałych i nieobliczalnych akcji, co animatorzy skwapliwie nam przedstawiają. Moim zdaniem jedna z lepszych pozycji tego typu w 2020 roku, ale z opinią jest jaz z dupą, każdy ma własną. ?

Odcinek do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1363 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

#2 2021-08-09 20:53:03

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Ane wa Yanmama Junyuu-chuu [+18]

Ane wa Yanmama Junyuu-chuu 02

Dzień dobry, cześć i czołem.

Na początek prośba z tytułu ogłoszeń parafialnych. Przeglądając bowiem za nowymi pozycjami do tłumaczenia, w oko wpadły mi może ze dwie pozycje z ostatnich 2-3 lat. Hentajce ogólnie strasznie gówniane się zrobiły albo wchodzi wypalenie po tylu tytułach, bo serio przeglądam najnowsze wydania i normalnie ni hu-hu. Dlatego też prośba o wasze typy. Niczego nie obiecuję, ale będzie to pomocą i swego rodzaju motywatorem. Istotne tylko, by były do tego rozsądne tłumaczenia angielskie.

Koniec ogłoszeń i przechodzimy do drugiego odcinka Ane wa Yanmama Junyuu-chuu. Rozpisywać się nie będę, bo po przełamaniu lodów w pierwszym odcinku teraz już wszystko leci z górki i tylko czekać na dodatki z tytułu nowego członka rodziny. Tym bardziej że po wygraniu przez Takuyę głównej nagrody loteryjnej w lokalnym centrum handlowym, cała rodzina pakuje się do nadmorskiego Atami, gdzie spędza czas rozkoszując się morzem, plażą, słońcem oraz atrakcjami rozrywkowo-turystycznymi kurortu, do którego normalnie raczej by się nie wybrali.

Odcinek do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (2257 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024